Fotogrāfijas – perfektais veids, kā iemūžināt skaistākos savas dzīves mirkļus

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
Reklamraksti
E-žurnālists
Atbildes: 16
Pievienojies: 15 Feb 2014, 09:11
Reputācija: 0

Fotogrāfijas – perfektais veids, kā iemūžināt skaist

Post no Reklamraksti » 28 Aug 2015, 16:47

Vai esi kādreiz šķirstījis savu fotoalbumu vai savu fotogrāfiju krātuvi savā datorā un atcerējies ikvienu mirkli, kurš ir attēlots šajās fotogrāfijās, it kā tas būtu noticis vakar? Es esmu un manuprāt, tā ir viena no patīkamākajām sajūtām, ko cilvēks var gūt, protams, neskaitot pašu šo notikumu. Un tāpēc es brīnos, kādēļ visi cilvēki neiemūžina savu dzīvi fotogrāfijās, ja mūsdienās to izdarīt ir tik ļoti vienkārši.
Fotogrāfijas aizsākumi ir meklējumi 19. gadsimta pirmajā pusē, kad 1827. gadā Žozefam Niseforam izdevās uzņemt pasaulē pirmo fotogrāfiju, kura kļuva par pašreizējo fotogrāfiju prototipu. Laikam ejot tika izgudrotas jaunas tehnoloģijas un jauni veidi, kā apstādināt mirkli un iemūžināt attēlu, kā rezultātā fotoaparāti kļuva ar vien mazāki un arī arvien pieejamāki. Līdz mēs nonākam līdz mūsdienām, kad fotogrāfiju uzņemšana ir pieejama praktiski ikvienam, jo vairs nav nepieciešamas milzīgi un grūti pravietojami fotoaparāti vai speciālas foto studijas, lai tika nofotografētu fotoattēlu. Patiesībā mūsdienās uzņemt fotogrāfiju ir vieglāk un ātrāk kā aprakstīt kādu konkrētu notikumu, jo pietiek tikai paņemt savu mobilo telefonu, notēmēt tā fotokameru un objektu, kuru tu vēlies iemūžināt, un nospiest fotografēšanas pogu. Bet mobilā telefona kamera nav vienīgā tehnoloģija, ar kuru mūsdienās ir iespējams uzņemt attēlus.

Pašreiz, iespējams, populārākais veids, kā cilvēki uzņem attēlus ir, lietojot tā sauktos ziepju traukus jeb digitālās kameras. Ja sākotnēji šīs kameras bija lielas un ļāva uzņemt ne tas labākās kvalitātes bildes, tad mūsdienās dažu digitālo fotokameru attēlu uzņemšanas spējas var pat pielīdzināt spoguļkameru attēliem. Digitālie fotoaparāti parasti ir aprīkoti ar pamata režīmiem, kuri pat iesācējam fotogrāfijā ļaus izmantot šo ierīci bez problēmām, bet digitālais ekrāns, ļaus ikvienam ne tikai apskatīt attēlu uzriez pēc tā uzņemšanas, bet arī izmantot šo ekrānu, lai vieglāk nepozicionētu savu kameru pret fotografējamo objektu un uzņemtu tādu fotogrāfiju, kādu tu vēlies.
Nākamā tehnoloģija fotogrāfiju sakarā, kuru nu jau arvien biežāk un biežāk izmanto ne tikai fotogrāfijas jomas profesionāļi, bet arī amatieri, ir tā dēvētās spoguļkameras. Spoguļkameras no digitālajām fotokamerām atšķiras ar to, kā tās uzņem attēlu, kā arī vispārīgi kā tās darbojas, jo spoguļkameras ir daudz sarežģītākas nekā parastās digitālās kameras. Taču mūsdienās arī spoguļkameras tiek veidotas arvien vieglāk izmantojamas un arvien lētākas, kas nozīmē, ka ikviens ar pietiekami pacietību apgūt šo ierīci var izmantot spoguļkameru, lai uzņemtu ideālas kvalitātes attēlus, bez nepieciešamības izmantot ātro kreditoru populāro piedāvājumu – pirmais kredīts bez maksas.

Un ceturtais mūsdienās populārs attēlu uzņemšanas veids bez mobilā telefona, digitālās un spoguļkameras, ir arī tās sauktās polaroid kameras. Polaroid jeb mirkļa uzņēmuma kameras pirmo reizi parādījās jau 20. gadsimta vidū, kad tās deva cilvēkiem iespēju uzreiz aplūkot uzņemto attēlu, bez nepieciešamības gaidīt, kamēr attēls tiks attīstīts foto studijā. Taču mūsdienās polaroid fotoaparāti atkal ir kļuvuši par modes lietu, jo daudzi izmanto arī šīs kameras, lai iemūžinātu dažādus pasākumus un dzīves mirkļus un varētu uzreiz rokās turēt fizisku fotogrāfiju. Bet, atšķirībā no senākajām polaroid fotokamerām, kuras mēdza būt lielas un smagas, mūsdienu polaroid versijas ir pavisam nelielas, ļaujot tās paņemt līdzi ikvienā ceļojumā vai uz ikvienu pasākumu.

Fotoaparāts, lai kādas formas fotoaparātu tu izvēlētos, ir ideāls līdzeklis, lai pēc iespējas ilgāk atcerētos savas dzīves mirkļus vai lai atsauktu atmiņā šķietami aizmirstus momentus. Un pateicoties tehnoloģijām mums nav nepieciešams kredīts, lai iegādātos kādu fotogrāfiju uzņemšanas rīku un izmantotu visas pozitīvās lietas, ko tas mums sniedz.

Image

Quagmire
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 950
Pievienojies: 27 Dec 2012, 23:55
Reputācija: 0

Post no Quagmire » 28 Aug 2015, 22:38

Ja kaut kā iegādei ir nepieciešams kredīts, tad tā lieta uz doto brīdi nav vajadzīga.
One small step for mankind, a kind of a major event for me.

User avatar
oyo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 69
Pievienojies: 30 Mai 2011, 14:40
Reputācija: 0

Post no oyo » 29 Aug 2015, 03:41

OOooo! Super! Š itas ir tieši tas kas man vajadzīgs - gribēju iet ārā rudeni bildēt un par nelaimi iepriekšējo kameru atņēma džeki no sms kredīta... Pirmdien eju pēc naudas!..

[spoil]... pēc tam pēc ziepēm, tad pēc virves... da nu nah šitos pi*_rus. Viņus 2 gadus paturēt badā un tad vienā brīdī šie sāks sprāgt nost kā mušas. Jo konkurences tur savā starpā viņiem praktiski nav un galvas ir vienas un tās pašas - vienīgi nosaukumus jaunus cep. Tākā es atbalstu np.lv, tad tik un tā iešu pakaļ kamerai =] [/spoil]
[spoil]**dritvai kociņ** U[/spoil]

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 29 Aug 2015, 08:03

Ir ļoti daudz cilvēku, kuri dzīvo "uz krīta". Pateicoties šai reklāmai, viņi tagad zinās uz kurieni doties pēc bez% kredīta. Iespēja saņemt to 15 vietās (lasi - 15 reizes pēc kārtas) tiešām kādam var noderēt.

Kā arī uzklikšķinot uz saiti, Tu atbalstīsi savu portālu!
Image

User avatar
runcio
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 154
Pievienojies: 26 Nov 2008, 08:40
Reputācija: 0

Post no runcio » 31 Aug 2015, 07:20

Raksta bildi varēji ielikt ne-spoguļattēlā.

User avatar
Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Reputācija: 0
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 31 Aug 2015, 08:19

Bildei nav nekādas vainas :D
Man arī ne uzreiz pielēca.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

zi007
E-žurnālists
Atbildes: 190
Pievienojies: 11 Feb 2009, 19:13
Reputācija: 0
Atrodas: Mančestra

Post no zi007 » 31 Aug 2015, 09:27

Š o rakstu patiešām izlasīju vertikāli. Bet, ja godīgi, es savā dzīvē vairāk kredītus neņemšu. Kādreiz bija pieejami banku kredīti ar 12-18% GADÄ€! Bet ātrie kredīti ar 10% MĒNESĪitnemaz nav veselīgi, jo tie reāli uzsūc Tev visus Tava darba augļus.

Man tas viss ir pat aizgājis līdz bankrota procedūrai, kur admina alga vien ir 1000 euro no manas kabatas. Bet nebija variantu, jo ātrajos un citos kredītos biju iestidzis pārāk dziļi. Tagad gadu maksāšu 1/3 no saviem ienākumiem un tad būšu brīvs!:)

Ja nevari atļauties labu kameru, tad nepērc jaunu kameru, bet gan lietotu! Sanāks stipri lētāk! Īpaši izdevīgs variants, ja gribās mainīt objektīvus ir Pentax, Samsung ražojumi! K10D vai K20D ir par 200 euro Ebayā var nopirkt!

Tāpat ir pašam sev jāuzdod jautājums, cik sakarīgs cilvēks Tu esi, ja nevari sakrāt kaut šādu mazu summu?
....

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 31 Aug 2015, 11:44

Tagad paskaties uz logo bildes apakšā, un sapratīsi, ka bilde ielikta pareizi :)
Image

pentiumtrentium
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 04 Jūl 2017, 17:28
Reputācija: 0

Post no pentiumtrentium » 04 Jūl 2017, 18:15

Ja nu jāņem, tad labāk iepazīties ar visiem piedāvājumiem salīdzināšanas lapā.
https://comparo.lv/

Egons90
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 20 Jan 2019, 15:10
Reputācija: 0

Re: Fotogrāfijas – perfektais veids, kā iemūžināt skaistākos savas dzīves mirkļus

Post no Egons90 » 20 Jan 2019, 15:13

Interesanti

Povilastic31
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 6
Pievienojies: 04 Feb 2019, 17:25
Reputācija: 0

Re: Fotogrāfijas – perfektais veids, kā iemūžināt skaistākos savas dzīves mirkļus

Post no Povilastic31 » 04 Feb 2019, 17:32

Čau. Tas ir interesants raksts. Pirms telefonu parādīšanās es izmantoju ziepju kastīti, tagad es nezinu, kam ir nepieciešama kamera. Ja tikai šī persona to dara profesionāli

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”