Dateks jaunumi martā

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Dateks jaunumi martā

Post no samurajs » 01 Mar 2016, 17:29

Sākot no 22. februāra Dateks.lv sadarbībā ar NVIDIA īsteno īpašu kampaņu GeForce grafiskajiem risinājumiem. GeForce.co.uk mājaslapas sadaļā Where To Buy iespējams pārliecināties, ka Latvijā Dateks ir vienīgie, kas piedāvā šo ekskluzīvo iespēju!
Akcijas periodā, kas ilgst no 22. februāra līdz pat 21. martam jebkurš, kurš iegādāsies kādu no videokartēm GTX 970, GTX 980 vai GTX 980 Ti saņems vienu no 2016. gada gaidītākajām spēlēm – Tom Clancy's The Divison 59.99€ vērtībā! Akcijas piedāvājums ir spēkā arī uz datorkomplektiem, kuros iekļauta jebkura no augstāk minētajām videokartēm, kā arī portatīvajiem datoriem, kas aprīkoti ar GeForce 970M vai 980M grafisko adapteri. Saite uz akcijas aprakstu un nosacījumiem: http://www.dateks.lv/jaunumi/geforce_th ... ion_bundle

Image

Komplektētos datorus no sadaļas datori.dateks.lv joprojām veikals saliek un pasūtīto programmatūru uzstāda bez papildus samaksas. Tāpat turpina nodrošināt bezmaksas piegādi visā Latvijā!

Pērkot jebkuru MSI ražotu GeForce GTX 950 vai GTX 960 grafisko karti un līdz 31. martam pirkumu reģistrējot MSI partneru portālā, pretī saņemsi 24.99€ vērto spēli Final Fantasy Type-0 HD. Akcijas noteikumi: http://www.dateks.lv/jaunumi/msi_geforc ... undle_2016

Image

Pašlaik spēkā ir arī īpaši izdevīgas cenas vairākiem Dell Inspiron un ASUS ZenBook portatīvajiem datoriem, kas atzīmēti ar marķējumu “ieteicams”. Vairumam 15.6" izmēra datoru dāvanā datorsoma!

Pateicoties Oculus Rift un HTC Vive VR (Virtuālās Realitātes) risinājumiem, kas jau pēc dažiem mēnešiem nonāks tirgū, ir pastiprināta interese par saderīgu datoru un grafisko karšu piedāvājumu gan no ražotāju, gan klientu puses. NVIDIA pat ir izveidojuši īpašu VR Ready marķējumu (attēlā), kura mērķis ir informēt pircējus par to, ka konkrētās grafiskās kartes ir pietiekami jaudīgas, lai nodrošinātu maksimāli baudāmu VR pieredzi ar gaidāmajām iekārtām. Vairāk par VR: http://www.dateks.lv/jaunumi/geforce_vrready .

Image
Image

flasherr
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 158
Pievienojies: 27 Apr 2008, 10:55
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no flasherr » 21 Mar 2016, 17:21

nodod sveicienu dateksam, ka neviens links nestrādā, jo non-www linki viņiem nestrādā. htaccess failā tas ir labojams
https://www.visicelojumi.lv/ - Tūraģentūru piedāvājumi, kartes, informācija

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”