Notepad sadarbības partneris piedāvā - Powered by ASUS

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Notepad sadarbības partneris piedāvā - Powered by ASUS

Post no samurajs » 21 Nov 2016, 17:26

Vēlamies savus lasītājus iepazīstināt ar ievērojamu jaunumu – no 21. novembra mūsu ilggadējais sadarbības partneris Dateks.lv saviem klientiem oficiāli uzsācis piedāvāt uz spēlēm orientētu (Gaming) datoru konfigurācijas ar nosaukumu "Powered by ASUS". No Dateks līdzšinējā salikto datoru piedāvājuma tie atšķiras ar to, ka bāzes komponentes (videokarte, mātesplate) pieejama tikai no ASUS ražotā klāsta, kas ir garants augstai kvalitātei un datora uzticamībai. Arī mājaslapas dizains šiem datoriem ir radīts agresīvāks un orientēts uz datorspēļu cienītājiem.

2016. gada oktobrī kompānija ASUS un interneta veikals Dateks.lv ir panākuši unikālu savstarpēju vienošanos par īpašas spēļu stacionāro datoru līnijas "Powered by ASUS" izveidi. Uzņēmumam ASUS kā vienam no lielākajiem mātesplašu, grafisko karšu un monitoru ražotājam ļoti rūp augsta produktu kvalitāte, funkcionalitāte, vizuālais noformējums, kā arī labs klientu atbalsta serviss. Tieši šo apsvērumu dēļ preču zīmes "Powered by ASUS" datorkomplektu ražošana un izplatīšana Latvijā ir uzticēta nevienam citam kā Dateks.lv. ASUS novērtē uzņēmuma lielo pieredzi, zināšanas, entuziasmu un rūpību, ar kādu tiek salikts ikviens no Dateks.lv klientu pasūtītajiem datorkomplektiem.

Image

Arī Dateks.lv kolektīvs ir pagodināts par šāda sadarbības modeļa izveidi. Gluži kā ASUS produktiem, tā arī Dateks.lv sniegtajiem pakalpojumiem un jo īpaši saliktajiem datoriem kvalitāte vienmēr ir bijusi un arī turpmāk būs prioritāte. "Powered by ASUS" datoros tiek piedāvāts uzstādīt tikai ASUS mātes plates un grafiskās kartes, tāpēc Dateks.lv pārliecinoši apgalvo, ka, pateicoties izslavētajai un uz savas ādas pārbaudītajai ASUS produktu kvalitātes kontrolei, vajadzība pēc garantijas servisa apmeklēšanas ir samazināta līdz minimumam.

ASUS produkti uz konkurentu fona izceļas ar vairākām unikālām tehnoloģijām kā Aura RGB, LANGuard, SupremeFX, TUF (The Ultimate Force), DirectCU III, GPU Tweak II u.c.

"Powered by ASUS" datorkomplektus iespējams aplūkot, pielāgot un pasūtīt šajā saitē: https://datori.dateks.lv/powered-by-asus
Image

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 23 Nov 2016, 10:55

O, Notepad reklamē sūdus!

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”