Notepad.lv testē Windows 7 pre-beta (2.daļa)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad.lv testē Windows 7 pre-beta (2.daļa)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147565
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windows7auroragreenwallpaper_1.jpg[/imgl]Par Windows 7 instalāciju jau rakstīju šeit, tagad pakavēšos pie validācijas un slēpto funkciju atbloķēšanas. Microsoft Windows 7 licences līgumā stāv rakstīts: “Software License. You may install and use any number of copies of the software on your premises to design, develop and test your programs for use with the software”.

    Tātad mums ir iespēja iegūt legālu Windows testēšanai un personiskai lietošanai līdz 2009. gada 1.augustam – tik ilgi šī versija pastāvēs. Normālā veidā bez validācijas kopija pastāv 30 dienas, pēc tam to jāpārinstalē. It kā testēšanas atslēgas šoreiz MS neizplata, vismaz pagaidām, tātad pirātiem “nozagt” vienkārši nav ko.

    Izlīdzēsimies ar citām viltībām, kāda no tām katram noteikti derēs.

    1. 30 dienu termiņa pašās beigās ievadām konsolē: slmgr -rearm un reboot. Tas pagarinās termiņu par mēnesi, un šo var veikt 3 reizes. Iegūstam 120 lietošanas dienas.

    2. Krievijas teritorijā plaši lieto aktivāciju pa telefonu: atrodam Googlē kādu Vista beta vai RC kodu (nav svarīgi – jauns vai lietots), ievadām to, izvēlamies “aktivēt pa telefonu”, un zvanām pa MS bezmaksas tālruni. Nosaucam lodziņā redzamos ciparus un ievadām jaunos, ko mums nodiktēs operators. Tam vajadzētu strādāt visā MS apkalpojamā telpā, ieskaitot Latviju.

    Zvanīt var 80200920 vai +371 67852112 darbdienās 8-20.

    3. Sameklējam kādu derīgu Win Vista RC1/RC2 atslēgu un aktivējam normālā veidā. Jāņem vērā, ka katra atslēga der 10 kopiju validācijai. Diemžēl publicēt atslēgas neļauj Noteikumi, tā kā lietojam Googli.

    Un tā mums ir 8 mēneši laika ķidāt Windows 7.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ekranattels111_1.jpg[/img]

    Windows 7 slēptās funkcijas ir oriģinālie dizaina elementi, kuri build 6801 aizstāti ar analogiem elementiem no Windows Vista. Iespējams, ka tas tāpēc, lai novērstu krāpniecību – Windows 7 testversiju tirgošanu, uzdodot par īstām.

    Vispirms būs nepieciešams lejuplādēt BlueBadge patch. Tā kā programma neatgriezeniski maina vairāku failu saturu, izgatavojam rezerves kopijas šiem failiem:

    WindowsExplorer.exe

    WindowsSystem32wisptis.exe

    WindowsSystem32ieframe.dll

    WindowsSystem32shell32.dll

    WindowsSystem32stobject.dll

    WindowsSystem32TabletPC.cpl

    WindowsSystem32themecpl.dll

    WindowsSystem32themeui.dll

    WindowsSystem32powercfg.cpl

    Aktivējam patchu, restartējam un priecājamies par Windows 7 “superbar”, Desktop Slideshow un vēl šo to.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ekranattels112_1.jpg[/img]

    #185718
    karnaiss
    Participant

    Ir labs… 🙂

    #185719
    Stormbird
    Participant

    Baigi šķidras tās q-launch ikonas, kas notiek ja atver vairaakus logus? Ikonas stāv uz vietas un logi apakšā saraujas tā ka nevar izlasiit kas ir kas?

    #185720
    samurajs
    Participant

    Viss kārtībā, ieslēgtā ikona tad paplešas, ja q-launch pilns – tad neizmantotās grupējas. Vispār – neslikti izdomāts un visu var izlasīt.

    #185721
    Enrike
    Participant

    Vai man tikai liekas, vai vizuāli w7 tuvinās KDE principiem – taskbars vismaz ļoti līdzinās..

    #185722
    QueenZ
    Participant

    Kaa var testeet Pre-beta vispaar? Tas ir taapat kaa barot nepiedzimushu suni..

    #185723
    QueenZ
    Participant

    Enrike wrote:

    Vai man tikai liekas, vai vizuāli w7 tuvinās KDE principiem – taskbars vismaz ļoti līdzinās..

    LoL, KDE nesastaav tikai no Taskbar :duno: Vaitad Windows 7 arii QT kits ir?

    #185724
    samurajs
    Participant

    QueenZ: nepiedzimušais suns ieliek pensionētai Vistai 😀

    #185725
    Vaz3
    Participant

    Tev tas taskbars…Citur netā bija bildes no jaunakas relizes un bija kudi smukāks+caurspīdīgs panelis…

    #185726
    Sid
    Participant

    Vaz3, imho, to caurspīdību var ieslēgt/izslēgt ;))

    #185727
    Willis
    Participant

    Izskatās tā, it kā tas būtu viss taisīts steigā, ņemot vērā dažādas lapu noformēšanas iespējas – vizuāli ļoti vājš noformējums. Mūsu Graftons laikam būtum uztaisījis vizuāli DAUDZ skaistāk !!!

    #185728
    QueenZ
    Participant

    Willis wrote:

    Izskatās tā, it kā tas būtu viss taisīts steigā, ņemot vērā dažādas lapu noformēšanas iespējas – vizuāli ļoti vājš noformējums. Mūsu Graftons laikam būtum uztaisījis vizuāli DAUDZ skaistāk !!!

    Nu bet tachu Final versija var buut peec skata PAVISAM svaadaaka.. ko juus te..

    #185729
    Faust
    Participant

    Es nemaz Vistu neesmu paspējis izmēģināt un nu jau Win 7 klāt? Kā tas laiks skrien… 😀

    #185730
    QueenZ
    Participant

    Es nepaspeeju ne 2000Win ne Millenium ietesteet kad pienaaca XP 😀

    #185731
    Faust
    Participant

    Man Vistas izskats kretinē, tāpēc arī nav nekāda aicinājuma to instalēt. Bet par Win7 vēl varētu padomāt, lai gan dizaina ziņa tie daudz neatšķiras ..

    #185732
    QueenZ
    Participant

    Izskatu Vistai var uzlikt tieshi taadu pashu kaa XP, tad labaak patiks?

    #185733
    devill
    Participant

    ai nu te tas pats kas tarp cinam starp linux un windows.neviens negrib neko jau nu pameginat visi pieradusi pie xp tapec visu jauno uztver ar skepsi.man piemeram patik viss jaunais kaut gan dazas ficas ir pagalam debilas

    #185734
    Sid
    Participant

    Quote:

    man piemeram patik viss jaunais

    Manuprāt, ar to nevajadzētu lepoties. Kas attiecas uz vistu un xp – viens čoms uz 6000+ atlona/3GB rāmja/8800GTS uzlika vistu un ir pavisam apmierināts, savukārt es, kad redzēju, kā tā darbojas uz 2×2,2GHz/2GB/8600GT laptopa, nevarētu teikt, ka biju sajūsmā. Lai nu kā, personīgi es uzskatu, ka W7 būs kaut kas labs, tas m$ ir raksturīgi – uztaisa sūdu, izsecina, ka neviens nepērk un pēc tam uztaisa xp, ko lieto vēl 7 gadus pēc tā izlaišanas, hh… (domājams gan, ka w7 tik ilgi netiks izmantots, pārāk ātri attīstās tehnoloģijas)

    #185735
    QueenZ
    Participant

    Toreiz jau vel Bils Geits visu vadija, bet tagad Ballmers.. nevar zinaat kas nu buus..

    #185736
    Wuu
    Participant

    Windows7 vai windows 1.0 tapat smird pa gabalu !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā