Jaunākais no Ķīnas, 1. daļa

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Jaunākais no Ķīnas, 1. daļa

Post no Jaunzems » 02 Jan 2010, 21:38

[imgl]http://bildites.lv/images/0m51rai974qwcrn5qkzw.jpg[/imgl] Pēdējais šāda veida raksts bija pirms kādiem 8 mēnešiem, tādēļ nelielai atpūtai no "nopietnajām ziņām" piedāvāju labākos populāru produktu viltojumus, kuri, kā jau vienmēr, nāk no lielākās eksporta valsts pasaulē. Protams, ar kvalitāti šiem produktiem nav nekāda sakara, toties pircējam ir gandarījums, ka viņs ir ieguvis jaunāko modes preci par satriecošu cenu - tas ir kā дольче энд габбана jaka pa taisno no Centrāltirga. Š oreiz mēs apskatām 2 ierīces - Obamas uzticamo pavadoni BlockBerry un lielisko XDeria X2,

BlockBerry
Kā jau zinām, Amerikas Savienoto Valstu jaunais prezidents Baraks Obama lieto BlackBerry.
Image
Š ajā reklāmā ķīniski rakstīts - "Obamam ir BlackBerry, man ir BlockBerry". Š im aparātam ir Windows Mobile 6.1, GPS, 3.2" skārienjūtīgais ekrāns, WiFi, 3G un EDGE, BlueTooth 2.0 un pat FM Radio! Dažu cilvēku izdoma nepazīst robežas.

Xderia X2

Pavisam nesen iznāca jaunais SonyEricsson karognesējs XPERIA X2, bet ķīnieši jau paspējuši tam uzražot viltojumu. Sveicam XDeria X2!
Image
Tāpat kā oriģinālam, XDeria'm ir 3" skārienekrāns, tiesa gan, tā izšķirtspēja ir nevis WVGA, bet tikai WQVGA. Toties par funkcijām šeit gādāts ķīniski augstā līmenī - tam ir FM Radio, 2 simkaršu atbalsts un pat 12 megapikseļu kamera!
Image
Tiesa gan, nevēlos ticēt, ka ķīniešiem pieder ar pikseļiem visbagātākās kameras rekords - tas laikam būs kaut kas ķīniešu gaumē - noviltots! Par cenu gan nekas nav zināms, bet, visticamāk, oriģināla vērtība atbilst 14 šādiem tālruņiem.

Pārsteigumā būs vēl viena ierīce. Braucošs brīnums no Ķīnas - Porsche Cayenne viltojums.
Image
BYD ir jau ieguvusi panākumus autobūvē, bet šis attēls rada mūsos visādas domas - kādēļ logo nav skaidri redzams... OMG! Atkārtosies GM Rolsroisa stāsts?
Š is attēls, kā apgalvo Ķīnas mediji, ir noplūdis no BYD pārdošanas daļas, tiesa gan, auto nebūs tik līdzīgs Cayenne.
BYD T6 tiks aprīkots ar divlitru motoru, un tā cena būs $14,700 - tikpat, cik lietots mazās klases Hyundai. Tātad - izdevīgi, ne tā?

Svens
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 255
Pievienojies: 01 Apr 2009, 00:01
Atrodas: Rīga

Post no Svens » 03 Jan 2010, 01:12

15000$ - tur jau jauns mazās klases Hyundai sanāk, ne lietots.

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 03 Jan 2010, 01:52

Tur sanāk labi nokomplektēta deisia sandēro.

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30

Post no dzhonsons » 03 Jan 2010, 02:49

Par to naudu labāk iegādāties lietotu vācieti, ne visādus huydai.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 03 Jan 2010, 03:08

A kāda vaina ķīniešu mantiņām? Kamēr darbojas. BlockBerry krāsu gamma plaša, fīčas pietiek. Tik tādam jau vairāk tieši brends un Obamas rēgs ir tas, ar ko spīdēt :)

Ar autiņiem gan cita lieta. Trubā jau nav pašam iekšā jāsēž. Ja nu vienīgi eksplodējošās baterijas liek aizdomāties.
Дебилы, бл*ть...

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 03 Jan 2010, 16:40

asdfgfh wrote:Par to naudu labāk iegādāties lietotu vācieti, ne visādus huydai.
Nesaki vis. Man kaimiņi savus vāciešus remontē vienā gabalā, bet uz viņu jautājumu, cik maksā rezerves daļas maniem huydai (esmu 2 gab. iehavojis - ģimenei un izpriecai), saku, ka nezinu. Un tā ir taisnība, jo 4 gados nav pēc tādām bijusi vajadzība :lala:
Tiesa, pirms gadiem 10 gan gluži tā nebija, bet pēc 10 gadiem varbūt ar ķīniešiem būs tāpat kā ar huydai tagad... :D ātri viņi, maitas, mācās... vācu autobūves kvalitāte sen jau ir mīts...
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 03 Jan 2010, 20:54

Negribu izplūst garās diskusijās.. katram savas vērtības.. :D

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2311
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 03 Jan 2010, 21:05

Nu kāpēc uzreiz "Viltojums"? Vienkārši ražots citur. :)
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 03 Jan 2010, 21:53

Ražots citur, līdzīgu nosaukumu, līdzība nedaudz saskatāma.. Nja, tas pats vēzis tikai "citā" kulītē :)

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2311
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 04 Jan 2010, 00:09

Nē, asdfgfh, otrādi. Kulīte tā pati, vēzis cits. ;)
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 04 Jan 2010, 01:33

Nelabojams wrote: Tiesa, pirms gadiem 10 gan gluži tā nebija, bet pēc 10 gadiem varbūt ar ķīniešiem būs tāpat kā ar huydai tagad... :D ātri viņi, maitas, mācās... vācu autobūves kvalitāte sen jau ir mīts...
Piekrītu. Tāpēc neko vairāk par divdesmitgadīgu audī nevēlos - pašrocīgi savests kārtībā izceļ tādu kujdaja sērkociņu kastīti visās jomās :)
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 04 Jan 2010, 10:53

msh wrote:Piekrītu. Tāpēc neko vairāk par divdesmitgadīgu audī nevēlos - pašrocīgi savests kārtībā izceļ tādu kujdaja sērkociņu kastīti visās jomās :)
Nu, ja tev ir tāds vaļasprieks, tad var saprast. Man arī kādreiz bij - saķīlēts zapars, ar kuru no krustojuma "ņemot" krievu laikos nebij mašīnas, kam nevarētu iekabināt :D Bet tagad man tam nav vairs ne laika, ne patikšanas un mašīna galvenokārt kalpo, lai tiktu ar iespējami labu sajūtu no punkta A uz punktu B. Nu labi, pa bāni ar 240 pavizināties pie reizes, tas tā, adrenalīnam. Tāpēc izmantoju drošāko, nevis ar lielāku auru apvīto.
Bet nu vispār sorry, offtopics panesās.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 04 Jan 2010, 14:00

Nelabojamais, šķiet, msh to bija domājis kā nevis savests kārtībā (lasi - sačipots, saturbinizēts, utt), bet gan savests kārtībā kā tādā. Un tā arī ir. Tie 5 gadus "vecie" salona huydaji izskatās un uzvedās kā tas vecais labais vācietis.. tas nav stereotips vai kā. No daudz dažādiem cilvēkiem tas klausīts. Tā, ka šķībacaino auto ražotājiem (ne ierastiem japāņu auto ražotājiem) daudz un dikti jāmācās.

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 04 Jan 2010, 17:30

manam hjundajam salona apdare turējās ar dievpalīgu...

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05

Post no marr » 04 Jan 2010, 21:58

msh wrote:
Nelabojams wrote: vācu autobūves kvalitāte sen jau ir mīts...
Piekrītu. Tāpēc neko vairāk par divdesmitgadīgu audī nevēlos - pašrocīgi savests kārtībā izceļ tādu kujdaja sērkociņu kastīti visās jomās :)
Jā, es jau sen zinu, ka šajā tēmā msh viedokli nemainīs, bet vienkārši nevēlos atstāt šo vienpusīgo viedokli :p

pirms apmēram pus gada tiku iesists kokā ar savu (nu jau bijušo) auto (toyota, 2006. gada) - es neticu, ka ja es būtu braucis ar 20 gadu vecu audi, es būtu ticis cauri tikai ar nedaudz sasitu celi. Tā kā atdūros tieši ar auto vidu pret to koku, tad varu teikt to, ka tiem pašiem auto drošības testiem ir jēga, jo (varbūt kādu šeit tas pārsteigs, bet) rezultāts, ko es piedzīvoju uz ceļa pa lielam sakrīt ar to, kas šajos testos ir teikts - šiem konkrētajiem auto visneaizsargātākās vietas ir ceļi. Pameklē to pašu jauno vāciešu testu rezultātus un salīdzini tos ar ķīniešiem vai 20 gadu veciem auto. Starpību redzēsi.
Pat ja kādreiz pajaunākiem auto ir problēmas ar elektroniku, mūsdienās auto vairs nav tikai par uzticamību (t.i. par braukšanu bez apkopēm un spēju apkopt pašam), arvien vairāk tas ir par drošību, jo vairāk tādā banānrepublikā kā Latvija.

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 04 Jan 2010, 22:24

Katrā ziņā, offtopiks normāls aizgājis. Runa bija par Ķīnas autobūvi, ne Japānas. Tā, ka Ķīnas kajenu pa taisno uz lūžņiem (ja tur vispār ir ko pārkausēt).

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 05 Jan 2010, 12:06

Asdfgfh, plastmasu nekausē, mhh :)

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”