Pērku asus k52d ekrāns klaviere

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku asus k52d ekrāns klaviere

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162311
    jupis
    Participant

    tātad meklēju priekš asus k52d ekrānu un klavieri.

    klaviere: MP-10A73SU-5281

    ekrāns : B156XW02

    saziņa pm tur arī sarunāsim visu

    rīga cēsis madona cik jauni maksā zinu tapēc meklēju kautko iespējams lētāku .

    #326746
    3Dklucis
    Participant

    Tos ekran ciparus vari neminēt, deres ari citas matricas…. Lūk viens ko nedeļas laika atsūtis no UK https://www.ebay.com/itm/15-6-B156XTN02-2-Laptop-HD-LED-LCD-1366×768-WXGA-40-Pin-AU-Optronics-Screen-/301994136226?hash=item465040d2a2:g:DloAAOSwB4NWv2Wn kopa 47$

    Un te klaviere https://www.ebay.com/itm/for-ASUS-K52-K52D-K52Dr-K52N-Keyboard-NEW-/172203445673?hash=item2818200da9:m:muqGvewt0Kw5oN8dKWJut-w Si gan ilgāk jagaid jo no ķinas-ja gribi atrāk tad klaviere janem no UK kura jau izmaksas uz 22$

    #326747
    jupis
    Participant

    problemātisks pasākums un ekrāns ar bojājumiem. 🙂 tapēc nepatīk man šītie i veikali 🙂 nav uzticības viņiem.

    #326748
    3Dklucis
    Participant

    Nu ja tāpec apraskts jaizlasa-man nekadu problēmu nav bijis -pircis lietotas matricas kur aprakstīts ar nedzudz manāmiem skrapejumiem-atnakot precei nemaz nesapratu par ko šis tur runa skarāpejums bij tik minimals ka nepamanij….pamanij tikai ka pats bij meinejis:) ne nu alliexpress es neiesaku …bet ebay katrs pardevējs trīc par savu reputāciju atsūtis citu ja kas nebūs…tikai jakomunicē —alliix man vienreiz piecakarēj ar nepareizu mobilo tauch un kad klupu krāga -teloja ka neko nesaprot…pat safotografeju kadu sutiju un ko atsūtiijis–ideots domaj ka pas pieslegviet tad pats tauca arii derēs kurs galigi garām pec izmereiem un ar centralo pogu….tas ta to piderasu iepisu vieteja rezulucijas centra lai izpiss kartīgi..

    #326749
    3Dklucis
    Participant

    Nu tad gaidi kad kads ko piedavās ….matricas iet uz izķeršanu…..jo tas jau bieži sapisaas…

    Man pat tagat 2lapši stav deļ sajātām matricām,viens ar nopludīnātu…vis iekspuse vienos plekos,,,bet darbojas…:)”divaini noteikt starp filtriem ticis iekš”netikas tur speleties jo filtrus no spaistam jau iznēmis,ipasniekam vienkarsi nepatīk tiepleķi. nu i naxuj paprasij 50 ero un pasutij jaunu un otram kadram ar galig salaustu ekran iepis šo plankumaino -tas atkal priecīgs pa to pasu:)!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā