Gribētos samainīt RAM’us pret citiem.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Gribētos samainīt RAM’us pret citiem.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162340
    aidskillz
    Participant

    Labdien, labrīt vai ar labunakti!

    Tā ir sanācis, ka manā īpašumā ir nonākuši divi komplekti šādi te,

    CMZ8GX3M2A1866C9

    Bēeeet…

    Visādu mēness fāžu, alkohola trūkuma un citādu iemeslu dēļ, pērkot neienāca prātā, ka man viņi ar savu radiatoru būs daudz par augstu…

    Tātad, ir vajadzība šos divus komplektus (kopā 4x4Gb) iemainīt pret kādu citu rāmi, bet zemāku, kaut bez radžiem, ne obligāti zemprofila, 1600-1866mhz robežās.

    Pirkti pagājušā gada decembrī, ja atradīšu papīrus un iepakojumus, tad arī garantija būs…

    Ja kādam ir lieki 2x8Gb 1866mhz, ko būtu ar mieru iemainīt, es aiz priekiem būšu ar mieru pat palekties un iedot buču 🙂

    #326851
    janculis
    Participant

    Nomontē radiatorus

    #326852
    russo
    Participant

    Nez vai Tev kāds šādus rāmjus ar mistisku izcelsmi mainīs. Tā ka skrūvē vien radiatorus nost.

    P.S. Vispār pasts stāsts tāds dīvains…

    #326853
    aidskillz
    Participant

    Pats tu mistisks 😛

    Pirkti 23.12.2015 dateleksā, tātad garantija vēl gads un 3mēneši.

    Kāpēc man riskēt ar saviem resnajiem pirkstiem mūķēt nost radžus un beigās kautko sa**st?

    P.S.

    Un kas stāstam vainas? Tu pc detaļas pērkot tehniskos rasējumus studē un autocadā visu simulē?

    #326854
    m_janis
    Participant

    Tad kāpēc gaidīji pusgadu, ja redz;eji ka neder (interesanti, kas tur traucē) ? Pēc pirkšanas 14 dienu laikā varēji tai pašā dataleksā atdot bez paskaidrojumiem. Tagad cerēt uz maiņu ir diezgan nenopietni, jo kam vajag, jau ir.

    #326855
    aidskillz
    Participant

    Nu redz tā gadījās, ka no tā laika, līdz šim, radās daudz visādas ļoti nopietnākas un svarīgākas lietas par ko uztraukties. Tāpēc tikai tagad man ir radies laiks pievērsties, tik tomēr triviālām problēmām, kā rama augstums.

    Kas traucē? Pocim ir kārtīgs radžis ar kārtīgu veņķiku, kurš iet pāri pusotram rama slotam.

    Nu a bet tomēr pajautāt nav liela bēda, pašam kādreiz visādas lietas krājumos ir bijušas…

    Izdosies, prozits, nebūs veiksmes, nu pox, skatīšos kā tos radžus saudzīgi demontēt.

    #326856
    Raivix
    Participant

    Nav tālu jāmeklē – https://www.youtube.com/watch?v=2LooPQQES0o

    Principā tur tikai līme tur visu kopā. Sameklē tik paasāku instrumentu un gan jau izdosies. 😉

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā