80 gadu spēles.

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles 80 gadu spēles.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159519
    bubis10
    Participant

    Labdien. Uznāca nostaļģija pēc vecajām 80 gadu sākuma spēlēm. Man tad bija nepilni 10 gadi. Atceros, ka spēles bija ierakstītas uz parastajām audio kasetēm. Gāju uz zāli un spēlēju. Kur var dabūt kādu listi ar tādu spēļu nosaukumiem? Meklēju googlē, bet neko tolkam neatradu.

    #307250
    RicoPico
    Participant

    Es arī nostaļģijas aizkustināts aizgāju uz ībeju skatīties cik maksā Nintendo Famicom. Cerēto MAX 20$ vietā cipari ir pārāk skaisti lai būtu vērts sūtīt. Starp citu ZX Spectrum ir vēl dārgāks. Antikvariāts skaitās… meh.

    Kādam bēniņos nav aizmētājies ejošs (ar adapteri un vismaz vienu kontrolieri) NES/Famicom/Dendy/FamiClone? Arī Sega MegaDrive derēs. Labprāt nopirkšu paspēlēties. Ä€ nu jā- kārtridžus arī laikam vajadzēs…

    #307251
    izluks
    Participant

    Jā man arī pa laikam uznāk nostaļģija… Kādas tik spēles es nespēlēju 80 gados… Paslēpes, kariņu, indiāņus, krāsu spēli utt…

    #307252
    RicoPico
    Participant

    Yes, yes.. Kaļim-bam-ba, salkas, kvadrāti, mīnusi un kas tik vēl ne… Diemžēl šīm aktivitātēm ne vienmēr bija piemēroti laika apstākļi. Vai arī sētas biedri nespēja sasinhronizēties uz kopīgu laika pavadīšanu. Pirmo reizi ar Famicom iepazinos sporta nometnes atpūtas telpā. Kad bija izskriets pa āru līdz spēku izsīkumam, vakarā visi nolasījās iekštelpās uzspēlēt novusu, duraku, šahu vai kaut ko uz zilā ekrāna. Tā ka vismaz manā jaunībā bija līdzsvarā gan svaiga gaisa aktivitātes, gan zvilnēšana pie TV lotusa pozā, ar kontrolieri rokā. Mūsdienās bērniem gan ir tā švakāk ar to svaigo gaisu. Deviņdesmitajos viss bija daudz savādāk.

    #307253
    izluks
    Participant

    Man pirmais dators bija ap 96 gadu, mamma iztērēja traku naudu, pats savu datoru iegādājos 99 gadā kā tagad atceros, samaksāju 800 latus, tā bija prātam neaptverama summa, ar to arī sākās man spēļu ēra… žiltoni, segas utt man nekad nav bijuši un neviens man viņus nepirka, lai kā es raudāju un lūdzos! Vecmamma neļāva, teica ka kaitīgi! Pa laikam gāju uzspēlēt spēļu zālēs, par minūti santīms bija jāmaksā!

    #307254
    RicoPico
    Participant

    Točna. Žilitons. Sēdēju un nevarēju atcerēties kā to verķi sauca. :D Izskatījās pēc Segas, bet ņēma pretī nevis 16-bit, bet gan 8-bit kartridžus, lai gan virsū rakstīts 16-bit. Stulbie ķīniešu pirāti. :D

    #307255
    msh
    Participant

    Kāda velna pēc jums vajag tos vecos dzelžus? Pārāk liela māja ka gribas kaudzi ar nevajadzīgiem krāmiem? Nopērkam PS2 vai oriģinālo xkasti, pirmajam uztaisām FMCB, otrajam softmodu, pirmajam kopējam emulatorus uz USB puļķa, otrajam ar FTP klientu uz HDD. Iespējas abiem apmēram vienādas – PS1 un viss kas vecāks par to – xkastei laikam potenciāls bija bik lielāks. Ä€, un netā ne vienā vien lapā ir ROMi.

    #307256
    deriksx
    Participant

    Nu var mēģināt izlīdzēties ar emulātoru, nav jau tas pats bet nu spēli izbaudīt var , Jackal bja labs

    #307257
    Mahmuds
    Participant

    Liepājā, Peldu ielā veikalā SEGA var nopirkt Žilitonveidīgos un SEGAveidīgos devaisus, kā arī kasetes. Žiletonveidīgais maksāja 20 eiro, 1 kasete komplektā. Nopirku savam 4gadīgajam puikam, pa brīdim viņš arī mani pierunā kompānijas pēc uzgriezt SuperMario :) ! Arī viņa 20gadīgā māsa šad tad uzspēlē.

    Izskatās jau tas devaiss pēc riktīga ķīniešu sūda, bet nu jau 3 mēnešus iet, tikai džoistikus dabūju nopirkt citus, bet par to pārdevējs uzreiz brīdināja, ka oriģinālie ātri noklāsies.

    Man jau šķiet, ka 4gadīgs knauķis vēl nav izaudzis līdz PlayStationiem.

    Speķa (ZX Spectrum) spēles ar visu emulatoru kādus gadus 5 atpakaļ biju kaut kur no neta novilcis, darbojās :) !

    #307258
    RicoPico
    Participant

    starp citu… Pilnīgs w00t ! :D

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2DWdFwNPkoc[/youtube]

    #307259
    RicoPico
    Participant

    Emulatoram un Xboxam nav sentimentālas vērtības. :D

    Bet ideja vispār laba par emulāciju uz Xbox.

    Tikai pāris reizes esmu izmantojis emulatoru- lai paspēlētu NEO-GEO spēļu automātu sēriju Metal Slug.

    #307260
    deriksx
    Participant

    Pie vienām sāpēm, uz tā sauktā Nintendo vai kā viņu tur sauc, bija tāda spēle kurā vajadzēja sākumā izvēlēties vienu no trijiem personāžiem pīle, mario un kautkāds mošķis, burkani bija jāvāc, varbūt kāds var pateikt kā tā saucās gribētu netā novilkt, toļi kautkāds ”carrot bross” bija vai līdzīgi, tik nevaru atcerēties, varbūt kāds zina nosaukumu tai spēlei?.

    Paldies.

    #307261
    RicoPico
    Participant

    Tu domā Tiny Toon?

    #307262
    deriksx
    Participant

    Laikam gan nē, tur tanī spēlē tas mošķīgais dzīvnieks varēja taisīt ar sevi tādu kā vēja virpuli un ātri izskriet cauri caur šķēršļiem kur virs galvas bija tādi kā durekļi/asmeņi, kautkā tā.

    Bet iešu paskatīties varbūt ka tā ir īstā spēle.

    #307263
    deriksx
    Participant

    Update, jā tā ir īstā spēle.

    Paldies Tev.

    Senāk ilgi mocījām to kamēr izgājām :)

    #307264
    RicoPico
    Participant

    Vari, lūdzu, ar pirkstu iebakstīt man kartē, kur tas veikals atrodas? Google nezin tādu veikalu “Sega” uz Peldu ielas. Piedāvā tikai spilvenus un palagus pirkt…

    #307265
    nitro
    Participant

    Ir ir Tiny Toon!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jqnjXaRIq9Y[/youtube]

    Bet nu jau te saak mikseet 90-tos ar visiem dandy, zhiliton, sega utt. ar 80-tiem gadiem.

    #307266
    nitro
    Participant

    [img]https://fs5.www.ex.ua/get/93640/electronika.JPG[/img]

    Shito kaads veel atceras? :)

    #307267
    Aldis
    Participant

    Jap, tāds bij, un barojās no baterijā kuras grūti bij dabūt, izspēlējās ātri.

    Starp citu, šeit var atcerēties visus šitos.. https://www.pica-pic.com/nu_pogodi/

    #307268
    msh
    Participant

    Nav tas. Un vispār, pie tā ka tās krievu spēlītes tāpat bija Nintendo Game & Watch sērijas kloni, var uz kaut kā uzlikt emulatoru, priekš viena Game Boy nintendo savulaik izlaida šitento spēlīšu kolekciju, bija iespējams gan spēlēt mudernizētā, gan oriģinālpaskata režīmā. Neatceros tikai kuram Game Boy to izlaida – Color vai Advance – es viņu ar emulatoru uz PSP paspēlēju, atceros tik ka krāsas bija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti