Xbox 360 E 500GB uzlaušana

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Xbox 360 E 500GB uzlaušana

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162406
    mikasa
    Participant

    Labdien,

    Ir situācija sekojoša:

    Nopirku Xbox 360 E 500GB, uz paša aparāta rakstīts 31.08.2015 datums, tātad izskatās visai svaigs laidiens no Xbox sērijas.

    Mani interesē, vai ir kāds, kas var viņu uzlauzt, lai varētu pumpēt no neta spēles un likt pa taisno cietajā diskā? Kādas naudiņas par to vēlētos?

    Zvanīju uz kantori BioLats, bet tur visiem rudens kodiens, un līdz nezināmam datumam visi atvaļinājumā.

    Ja kāds ir zinošs šajā lietā, būšu pateicīgs par jebkādu info.

    [img]https://www.onlinetrade.ru/img/items/b/microsoft_xbox_360_e_500gb_3m4_00043_forza_horizon_2_4.jpg[/img]

    #327127
    tasesmuemils
    Participant

    Mani arī intresētu, kā vai kas to varētu dabūt gatavu (xbox360, 4Gb)!

    #327128
    mikasa
    Participant

    Sazvanīju kantori, kas specializējās šajos jautājumos.

    Meistars man paskaidtoja, ka pilnībā uzlaužamas ir iekārtas, kas ražotas līdz 2014. gada vidum. Mans aparāts ir ražots 2015.08.31 – tātad nav variantu.

    #327129
    mildaa
    Participant

    Jā kāds zin kā tikt galā ar PS3 Slim 4.80, lūdzu pm! ;-)

    #327130
    3Dklucis
    Participant

    Lētāk ir nopirkt iekš ebay mazlietotas spēles preeks atiecīgam konsolēm -ir pat izsoles kur par sakarīgu piki tiek adotas licenzeetas speles…Pats pircis -… tur kautko cikoties gar jauno konsuli bezjedzīgi -bija gadijums tiko atlauza pati mašina sapisaaas…… izreiķinaju ka mazlietotas.lietotas licenzētas spēles ir izdevīgak parpirkt neka tur mocīties…

    #327131
    russo
    Participant

    Par 100 Eur es varu uzlauzt! :) :)

    Ar cirvi, lāpstu, lomiku.. pēc Jūsu brīvas izvēles.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti