Xbox vai Playstation

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Xbox vai Playstation

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163541
    TrakaisKursis
    Participant

    Vēršos pie jums pēc palīdzības spēļu konsoles izvēlē savam dēlam. Kāds geimeris bija minējis, ka vienai no šīm konsolēm gana daudz vecāku spēļu bija pieejamas bez maksas (vai pa lētu abonementu), bet kad man to stāstīja es biju ļoti kungā, tāpēc neatceros. Šoreiz neesmu kungā, tāpēc labprāt uzklausīšu vērtīgus padomus. P.S. Nav obligāti jābūt jaunākās paaudzes Xbox / Playstation. P.P.S. Nekādu console wars. Paldies jau iepriekš!

    #335057
    rasty
    Participant

    Prātīgāk būtu noskaidrot, kādas platformas spēlē sīča draugi un kādas ekskluzīvās spēles labāk patiktu.

    Es personiski izvēlos sony (7 gadus biju ar ps4 un tagad nepilnu gadu ar ps5), bet xbox game pass ir kārtīgs vilinājums. Abām konsolēm ir online maksa (nemācēšu teikt par xbox) bet sony tie ir 50 britu mārciņas uz gadu, ja paveicas ar atlaidēm var pa 32 atrast. Xbox liels plus ir gamepass (kas ja nekļūdos papildus ir 10 mēnesī, bet dēļ nesenajiem microsoft pirkumiem var kļūt par tā saucamo dealbreaker par labu xbox). cenas pa lielam ir līdzīgas vecajām konsolēm. jaunākās, ps5 ir ļoti grūti dabūjams, xbox situācija ir nedaudz labāka, bet arī ir jāmeklē lai dabūtu.

    un ar gamepass cik saprotu var gan uz konsoles gan uz pc spēlēt pieejamās spēles.

    Manuprāt, vislabākā kombinācija būtu labs dators + sony konsole. Pa lielam kas ir uz xbox ir uz datora (bet labs dators attiecīgi maksā, bet nav online maksas un steam ir labas atlaides) un sony ir labas ekskluzīvas spēles.

    #335058
    TrakaisKursis
    Participant

    Tencinu par vērtīgajiem ieteikumiem!

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā