phpbb2 democracy mod

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB phpbb2 democracy mod

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150045
    CharismatiC
    Participant

    Tātad nolēmu savam phpbb2 forumam uzlikt democracy modu (reputācija + report + warn sys.). Visus failus saliku, kā arī rediģēju nepieciešamos failus. Nodomāju aiziet uz forumu palūkot, kas noticis, :lala: bet ieraudzīju Š O erroru. Neko nesaprotu no SQL, bet vajadzētu panākt lai šis mods strādā. Pie instrukcijām bija Š Ä€DS kods.

    Domāju, ka jums “gudrajiem” šī problēma nevarētu sagādāt lielas problēmas. 😀

    Varbūt jums liekas, ka esmu kkāds nejēga, jo nesaprtou šādas lietas, bet man nekad nebija nācies nodarboties ar šādām lietām, katram pirmā reize. :/ Ceru uz sapratni! :seeker:

    #218764
    usver
    Participant

    uztaisi arī tabulu.

    visticamāk, izpildot klātpielikto SQL failu.

    #218765
    Wuu
    Participant

    Table ‘a7521789_aaa.phpbb_phpreputation’ doesn’t exist

    Tabula ‘a7521789_aaa.phpbb_phpreputation’ neeksistē

    Vai tu pie instrukcijas pielipināto kodu ievadīji mysql konsulē vai kā citādi?

    #218766
    CharismatiC
    Participant

    Es to kodu, kas ir taja linkā, ievadiju iekš phpmyadmin sql sadaļas logā

    #218767
    Wuu
    Participant

    Bet vai attiecīgajā datubāzē?

    #218768
    CharismatiC
    Participant

    jā, bet ievadot to visu kodu man uzmet kkādu erroru:

    Quote:

    #1060 – Duplicate column name ‘user_reputation’

    #218769
    Wuu
    Participant

    “phpbb_users” tabulā lauciņš “user_reputation” jau eksistē. Iespējams kāds cits mods to jau ir aizņēmis, vai neiet kopā plugina/phpbb versijas, tikai minējumi… Varētu tik klāt phpmyadmin, tad jau tiktu galā, vai pagaidi foxi tas 100% zinās par phpbb 😀

    #218770
    CharismatiC
    Participant

    nu ok, gaidam foxi :/

    #218771
    elwins
    Participant

    Tavai mājas lapai SQL datubāzē nav tabulas: Table ‘a7521789_aaa.phpbb_phpreputation’. Tas nozīmē, ka tā tev ir jāpievieno. Pievienot datubāzi vari šādi: Atver PHPMYADMM, jeb SQL datubāzi un augšējā izvēlnes līnijā uzspied pogu – SQL ! Pēc tam izleks logs, kurā iekopē šo SQL kodiņu: https://pastebin.com/f1ee6a171 . Kad šo izpildīsi ieliec attēlu šajā nodaļā, lai var redzēt, kas par vainu… Ja ir sīkāki jautājumi vari jautāt skype – ridepp2

    #218772
    CharismatiC
    Participant

    tik tālu man tagad ir uztaisīts, vislaiku darīju pareizi, tikai izmantoju nepareizu nosaukumu. :/ Bet tagad ir cita problēma: Ieeju admina paneli, salieku visus settingus (democracy moda), bet ieeja forumā un skatos, ka nekā nav mainījies. Eju atkal uz moda settingiem, vini itka ir resetojušies, viss uz default :/

    EDIT: Iekš admin paneļa uzmet šadu erroru, tādu pašu uzmet arī apskatot memberlist.php

    [img]https://bildites.lv/images/j6lfcafqamaub2drv46s.jpg[/img]

    EDIT 2: Kad mēģinu dzēst / rediģēt / citēt kādu postu, parādas ziņa, ka šāds posts neeksistē. :/

    #218773
    elwins
    Participant

    tas nozīmē, ka neesi pareizi izpildījis instrukciju un kaut ko esi izlaidis, vai sajaucis, kas traucē nolasīt informāciju no SQL datubāzes, jeb arī neesi pareizi SQL datubāzi ielicis!

    #218774
    daGrevis
    Participant

    Izdzēs attiecīgos SQL ierakstus un veic to ierakstīšanu atkal, tad iztīri cache. 🙂

    #218775
    CharismatiC
    Participant

    itkā viss ar sql kārtībā. Tagad vienīgā problēma ir: Tas democracy mods itkā strādā, bet neredzu nekādu “warn” buttonu utt. vnk nekāda effekta :/

    #218776
    daGrevis
    Participant

    Tu, pēc manām domām, esi aizmirsis tad labot stila failus, iespējams failiem cache ir palicis vecais… 🙁 Lai nebūtu šādas problēmas, vienmēr cieši vadies pēc MODa līdzi nākošās instrukcijas. 🙂

    #218777
    CharismatiC
    Participant

    es jau adijos pec moda instrukcijas, nav nekadu erroru. Vnk man gan warn sys., gan reputacijas mods ir ieslegti, bet nekads effekts – nekadas izmainais :/

    #218778
    elwins
    Participant

    uzaicini mani skype – ridepp2

    skypa atsūtīsi kāda konta datus kam ir administratora tiesības un paskatīšos, kas tev tur darās… 🙂

    #218779
    CharismatiC
    Participant

    problēma atrisināta, viss tagad strādā 🙂 Liels paldies visiem, kuri palidzēja, kā ari visiem, kuri centās palidzēt! 🙂 Varat slēgt ciet!

    #218780
    daGrevis
    Participant

    Vēlētos zināt kā atrisināji to problēmu… 🙂

    #218781
    elwins
    Participant

    Ieliec info, kā atrisināji, lai turpmāk citi, kas saskarās ar šo problēmu to var atrisināt bez jautāšanas apskatoties šeit! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā