Notepad.lv iekš Latvijas saitu TOP100!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv iekš Latvijas saitu TOP100!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152605
    TrakaisKursis
    Participant

    Atbilstoši Gemius.lv iekšzemes interneta lapu apmeklētības TOP 100 datiem septembrī notepad.lv ir bijis 74. apmeklētākais Latvijas saits. Sāncenšus – BOOT.LV un datuve.lv es tur nemaz neieraudzīju. Priecē arī kaut nelielais, bet ikmēneša pieaugums 1-1,5% robežās. Kad klāt būs jaunais dizains, tam vajadzētu vēl palielināt apmeklētību un laupīt tās priekšrocības, kas ir BOOT.LV.

    Vairāk te: https://www.audience.gemius.lv/pages/display/reach

    #252461
    Foxsk8
    Participant

    Es reķinu ka ar v3, max ko varētu novākt būtu 5K unikālie dienā. V2 savus limitus ir izsmēlis. Nākošā lieta, arī labs saturs vairo apmeklētājus, tāpēc veidojot ziņas, jeb ziņu title, ir jāpadomā, kā tas labāk izklausītos arī cilvēkiem, kas info meklē googlē, utt…

    Nākošā lieta, šijās dienās plānoju iphone, jeb touč screen telefoniem izveidot mobile versiju, like i.delfi.lv, redzēs 🙂

    Notepad jau ir diezgan pacēlies, mums ir daudz sadarbības partneru, tur aktīvi darbojās Shady. Taka viss kustās uz priekšu, un v3 būs visam pa virsu. Ceru, ka tagad kāds saprot, ka es nevaru atļauties sūdu ražot 😀 Samurajs jau teica, ka viņa acīs mans krāns pagarināsies, kad būs v3 😀

    #252462
    TrakaisKursis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es reķinu ka ar v3, max ko varētu novākt būtu 5K unikālie dienā. V2 savus limitus ir izsmēlis. Nākošā lieta, arī labs saturs vairo apmeklētājus, tāpēc veidojot ziņas, jeb ziņu title, ir jāpadomā, kā tas labāk izklausītos arī cilvēkiem, kas info meklē googlē, utt…

    Nākošā lieta, šijās dienās plānoju iphone, jeb touč screen telefoniem izveidot mobile versiju, like i.delfi.lv, redzēs 🙂

    Notepad jau ir diezgan pacēlies, mums ir daudz sadarbības partneru, tur aktīvi darbojās Shady. Taka viss kustās uz priekšu, un v3 būs visam pa virsu. Ceru, ka tagad kāds saprot, ka es nevaru atļauties sūdu ražot 😀 Samurajs jau teica, ka viņa acīs mans krāns pagarināsies, kad būs v3 😀

    Virziens noteikti pareizs! Es arī cenšos veidot ziņu virsrakstus tā, lai tie būtu vieglāk sagremojami interneta meklētājiem. Un ar dienas – divu starpību man šie rezultāti parasti arī ienāk iekš Google Reader. Tātad strādā, un strādā pareizi.

    Par iPhone man ir vieglas šaubas atklāti sakot. Pirmkārt, jau te nav ASV, kur iPhone pieejamība ir daudz populārāka nekā Latviā, otrkārt, lai arī portāls ir tehnoloģiju jaunumu flagmanis, un tam pieklātos pašam būt tehnoloģiju jaunumam, tomēr Latvijā daudzi cilvēki aizvien lietos mobilos tālruņus ar fizisko tastatūru. Š o apmeklētāju segmentu nedrīkst atstāt aiz borta. Tad jau drīzāk jāmeklē kāds vidusceļš starp lapu skārienjūtīgajiem vairākcollu ekrāniem un “vecās paaudzes” tālruņiem ar mazcollu ekrāniem. Un parādās arī Safari/Opera Mini atspoguļošanas problēma. Un pašu mobilo lapu veidot tā, lai būtu manevra iespējas to ar pāris parametru izmaiņu konvertēt uz lapu skārienjūtīgaiem vairākcollu ekrāniem pāris gadus vēlāk.

    Par sūdu piekrītu. Bet reizēm labāk ir iet uz priekšu ar to, kas jau ir. Jo labot, uzlabot un pilnveidot var mūžīgi. Ir jāmāk pielikt punkts, un laist darbu tautās.

    #252463
    Foxsk8
    Participant

    Nu tagad lieku punktus. Nākošais, a kas neliedz, tādu mobile versiju atvērt ar mini operu un vecāku modeli. Piem uz manu X6, i.delfi.lv iet normāli, nekāda vaina. Nu tur ir jātestē, galvenie notiekumi, lai lapa staipās pa visiem 100 procentiem.

    #252464
    Mad182
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Sāncenšus – BOOT.LV un datuve.lv es tur nemaz neieraudzīju.

    Gemius topā taču ir tikai lapas, kurās ir gemius kods. Loģiski, ka lapu, kuras ar gemius nesadarbojas, tur nav. Tā statistika ir interesanta lai salīzdinātu tur esošās lapas, bet pēc tās nu nekādi nevar pateikt, kurā vietā lapa pēc popularitates ir Latvijā kopumā. Nu varbūt dažas pirmas vietas ir precīzas.

    #252465
    Foxsk8
    Participant

    Jap, aizmirsu to pieminēt, viņiem reāli nav ievietoti kodi.

    #252466
    Aldis
    Participant

    Kur lai dabon to gemius kodu? apjuku pa to lapu staigājot :/

    #252467
    Foxsk8
    Participant

    A varbūt uzraksti viņiem uz mailu un pajautā? Ja nemaldos, šis laikam bija privāto saitu loks. Pēc pieprasījuma. Varbūt kļūdos.

    #252468
    Aldis
    Participant

    Hmm.. tā vien būs jādara, vienkārši domāju, ja jau noutpads tur ir, tad zināsi konkrēti kur to kodu dabūt… 🙂 (Cik zinu, šitās counter, traffik.. e.t.c.. mērīšanās sistēmas parasti ir tā – piereģistrējies, uzģenerē kodu, un iemet savā lapelē). Bet ar šo varbūt ir kaut kā savādāk. 🙂 Gribētos arī dažus projektus piesaistīt, un pamērīties TOPā.. 😀

    #252469
    Mad182
    Participant

    https://gemius.lv/lv/register_site

    No tās krānu samērīšanas gan nesaskatu jēgu. Man pietiek ar analītiku.

    #252470
    Kon
    Participant

    Personīgi man notepad forums liekas visneērtākais no visiem IT portāliem. Boot&eoz to ask for help ftw!

    Visādi citādi <3 np.

    #252471
    Foxsk8
    Participant

    Nīdējs: Toties, mēs nesēžam uz klasiska uzmesta skina, kā tavi pieminētie forumi. 🙂

    #252472
    zivs
    Participant

    Forši, ka NP palēnām, bet stabili aug – atliek vien cerēt, ka līdz ar popularitātes kāpumu, tas viss nepārvērtīsies par tādu marasmu kā būt.lv ..

    #252473
    Crow
    Participant

    Pustrako, vējā stāvējušo, plāno urbēju un citādi ķerto te tāpat jau tagad netrūkst [img]https://www.bildites.lv/images/wnbuunx1z4szjjipk61.gif[/img]

    #252474
    Kon
    Participant

    Nu man dziļi vienalga, kas apakšā galvenais, ka ērti.

    Cerams v3 būs labāka.

    ~~

    Neviena interneta vietne nav idiots bulletproof 😛

    #252475
    daGrevis
    Participant

    Atliek cerēt, ka v3 būs FTW! :))

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā