[Pārdod] Ventspils valūta – venti

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi [Pārdod] Ventspils valūta – venti

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160611
    Quagmire
    Participant

    Pārdodu Ventspils “valūtu” (atlaižu kuponus) – ventus, oficiālais kurss ir 1 eiro pret 100 ventiem, es piedāvāju 1:250, t.i., 250 venti – 1 eiro, 500 venti – 2 eiro, 1000 venti – 4 eiro, utt. Š…emot 10’000 pārdodu par 1:300 (t.i. uz katriem 10k sanāk 10 eiro lētāk), ņemot 100’000 pārdodu par 1:400 (t.i. uz katriem 100k sanāk 150 eiro lētāk).

    Piedāvāju arī ventu komplektus (ietilpst 5 – 10 – 20 – 50 – 100 – 500 ventu banknotes), kopējā vērtība 685 venti, cena 5 eiro par komplektu.

    Vents ir Ventspils pilsētas mārketinga simbols, ar tiem var norēķināties vairāk kā 50 uzņēmumos un tūrisma objektos. Par ventiem saņemtās atlaides labprāt izmanto gan ventspilnieki, gan tūristi.

    Ventus var izmantot: Planetārijā; Livonijas ordeņa pilī; Piejūras brīvdabas muzejā; braucot ar Mazbānīti; Briežu dārzā; Amatu mājā. Kafejnīcās un naktsmītnēs. Suvenīrus var iegādāties: suvenīru salonā „Ventiņpūrlād”, Livonijas ordeņa pilī uc. Sākoties T/N „Jūras vārti” sezonai, tiek piedāvātas atlaides uz dažādiem pasākumiem, vēl daudzi citi piedāvājumi. Informācijai var sekot līdzi http://www.visitventspils.com (tur var arī nopelnīt tos pats, spēlējot dažādas, manuprāt, diezgan garlaicīgas spēles).

    (copy/paste no cita pārdevēja)

    Kā piemēru izmantošu Livonijas ordeņa pili, un ņemšu cilvēku grupu (6 cilvēki) 3 bērnu ģimene, ar abiem vecākiem un vienu pieaugušo (ciemiņš no citas pilsētas). Tiek izvēlēts lētākais piedāvātais variants – tiek pirkta viena ģimenes biļete un viena pieaugušo biļete. Kopā jāmaksā 6.30 Eur, vai 3.90 Eur + 240 V:

    1) Ja ģimene pati ir sakrājusi sev visus nepieciešamos Ventus ietaupījums būs 2.40 Eur;

    2) Ja ģimenei nav Ventu un viņi izmanto tos, kurus iegādājušies pie manis – ietaupījums vismaz ap 1 eiro;

    3) Ä¢imene maksā tikai ar EUR – ietaupījums 0.00 Eur.

    Tas ir tikai viens piemērs. Ietaupījums kļūst jūtamāks, ja ir lielāka cilvēku grupa, un, jo vairāk ventu pieņemšanas vietas tiek apmeklētas. Tāpat Ventus var izmantot kā dāvanu kādos svētkos, jubilejās – kad nav ideju ko dāvināt!

    [img]https://www.puaro.lv/media/uploads/news/1_20120428124944309.jpg[/img]

    Sūtu arī pa pastu:

    1) parasta vēstule ar pastmarku – 0,60€

    2) ierakstīta vēstule – 2€

    #314405
    msh
    Participant

    Es jau zināju kurš uzcepis šo tofiku vēl pirms es to atvēru… 😀

    #314406
    aoma
    Participant

    Es ar 😀

    #314407
    samurajs
    Participant

    Labprāt iegādātos, ja man ventus piedāvās šādā izpildījumā:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_freeshipping_1.jpg[/img]

    #314408
    Aldis
    Participant

    Es tieši tā pat! 😀

    Kurš gan cits…. =] Š oreiz pat ne Š lesers… 😀

    Tos Venstpils Lemberga e-talonus tač vienu brīdi bezmaksas šķiet dalīja ventiņiem… 😀

    #314409
    Quagmire
    Participant

    Joprojām dala, ja spēlītes spēlē. Mans piedāvājums vairāk ir tiem, kam vairākus 10k vajag, piemēram, ekskursantu grupām.

    #314410
    ExDec
    Participant

    Ka es jums saku – viņš to savu PS3 par Ventiem notirgoja. 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā