Vai notepadieši vēl spēlē Pokemon GO?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Vai notepadieši vēl spēlē Pokemon GO?

Post no samurajs » 09 Okt 2016, 18:46

Mēģinu šeit apzināt, vai kādi Notepad lasītāji vēl spēlē Pokemon GO? Ir doma šeit atvērt tēmu, kur apspriest spēļuka tehniskās nianses, visādas viltības, dalīties pieredzē utt. Diemžēl Facebook interešu grupas PokemonGO Latvija un PokemonGO Liepāja ir pamirušas. Un tur nekas cits kā mērīšanās [s]krāniem[/s] mošķiem nebija...

Kam ir interese - atrakstāmies un minam savu spēles līmeni.

Ja Norvēģijas premjerministre Erna Solberga grantē pokemonus pat parlamenta plenārsēžu laikā - vai tad mēs nevaram? :D
Image

Barons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 461
Pievienojies: 03 Mai 2010, 09:34
Atrodas: Rīga

Post no Barons » 09 Okt 2016, 19:40

Biju uzinstalējis, pāris dienas pastāvēja uzinstalēts un tad atinstalēju, es tā arī nesapratu spēles jēgu. :)
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51

Post no LooNeY » 09 Okt 2016, 21:03

+1!
Neizpratu šo pasaules trakuma jēgu...

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 10 Okt 2016, 10:03

Kad bij lielais bums vasarā, tad kolēģis ar sāka ķerstīt pokemonus... Kad bij brīvs laiks, tad pastaigas pēc, ar šamo paķerstījām viņam kabatas monstrus - tā jau vaina nekāda, vasarā silti, svaigs gaiss... Gala rezultātā pat ieinteresēja, tā ka iekačāju arī sev.. :D Bet es tur tik noķēru pāris "Ratatā" un tamlīdzīgi.. savācu vairākas pokebumbas, jo pie darba vietas kā reizi pokestops atradās.. :D

Lai nu kā, pagāja nedēļas divas un kolēģim apnikās, likumsakarīgi, man arī tā interese noplaka, kaut gan pats īpaši pat nesāku spēlēt.. :] Tā jau tā apnikšana notiktu neizbēgami - ar visām šitām neta spēlēm ari mani tā notiek.. :D

Otrkārt, patstāvīgi ieslēgta tā spēle apēd samērā labi akumulatoru... Pie reizes, lai pilnvērtīgi spēlētu - man būtu jāmaina mobilais tarifs, no tagadējā lētā, uz dārgāku - tādu, kuram ir izdevīgāks interneta tarifs... Kolēģis šo atrisināja - nopērkot LMT okarti, kurai bieži bezlimita internetu iedod bezmaksas... :]
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00

Post no Ralfie » 10 Okt 2016, 10:27

neesmu kopš augusta atvēris.. boring..

russo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 313
Pievienojies: 02 Nov 2014, 21:00
Reputācija: 1

Post no russo » 10 Okt 2016, 13:41

Neesmu pat redzējis dzīvajā, kā viņa izskatās. Arī paziņas neviens netika lietojis.

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1047
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 10 Okt 2016, 22:35

Vispar kads **dritvai kociņ** ko taadu maz pameiģinajis...es nemaz tajaa neesmu iedziļinajies-ja darbā nebutu **dritvai kociņ** kuri to meiģinaaj...es nemaz par tadiem neko nebuutu zinajis....

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 11 Okt 2016, 15:32

Es dzīvoju blakus triplspotam, spriežot pēc tā, ka pēdējās dienas, varbūt pat nedēļas, tur neviena nav, man nākas secināt, ka dzestrais gaiss ir atgriezis saprātu medniekiem.

Pievienot atbildi

Return to “Online spēles”