Mu Online server

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Mu Online server

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149141
    blaster123
    Participant

    Tātad! Jautājums : Vai kāds man var uztaisīt Mu online season 3 episode 1 serveri, vēlams ar webu? Varbūt, ja akurāt tā vienkārši roka neceļas, varu piešķirt kādu simbolisku balvu! Gaidīšu jūsu atbildes! 😉 Lūdzu runājiet tikai par tēmu!

    #204607
    deivs001
    Participant

    Runāju par tematu!

    Vai tev liekas, ka ir nepietiekami daudz šādu serveru, kas nodrošina patstāvīgu un stabilu darbību Latvijas teritorijā? Kā arī šaubos vai kāds ir gatavs tērēt savu laiku un tev izlīdzēt par simbolisku balvu. Domāju, ka neatradīsi šeit šādu labdari.

    #204608
    Stat1CX
    Participant

    Pilna Latvija ar mūū govju serveriem, domā kādam vajag vēl vienu? Stipri šaubos vai kāds tur spēlēs, izņemot tavus draugus un paziņas.

    #204609
    blaster123
    Participant

    Vispār jau es grasos veidot projektu ar nosaukumu BlingServers, cs, tf2, samp jau ir! Playeri dienā apgrozās tīri ok! Nu tie, kas nav egoisti, varbūt varēs uztaisīt, + dabūt admina tiesības!

    #204610
    deivs001
    Participant

    Ar egoismu šeit nav nekāda sakara. Vaitad tev iepriekšējos, kāds no laba prāta par velti uzstutēja? Ja arī tā izdarīts, tad šaubos vai viņš ir ļoti profesionāls vai gudrs šajā nozarē.

    #204611
    blaster123
    Participant

    Vispār uzstutēja, par 1 finlandiu, 1 draugs! Tiktiešām profesionālis!

    #204612
    Stat1CX
    Participant

    Profesionāļi nestrādā par velti, vai grašiem.

    #204613
    drunk_lizard
    Participant

    blaster123 wrote:

    Vispār jau es grasos veidot projektu ar nosaukumu BlingServers, cs, tf2, samp jau ir! Playeri dienā apgrozās tīri ok! Nu tie, kas nav egoisti, varbūt varēs uztaisīt, + dabūt admina tiesības!


    mljeee, manis nebija…

    es taa gribu admina tiesiibas blingbling serverii!!!!!!!111

    es neesu egoisc, do man adminu un redzeesi!!!

    man nevienam nekaa nebuus zjeel!1!!

    #204614
    Crow
    Participant

    blaster123 wrote:

    Vispār uzstutēja, par 1 finlandiu, 1 draugs! Tiktiešām profesionālis!


    Vo tas toč ir profesionālis! Vairāk tādu, kuram tik ielej degvielu un iet :D:D

    #204615
    blaster123
    Participant

    Nu viņš bija mans draugs nu! Tā pudele – simboliski! drunk lizard, par acc varam parunāt, ja tikšu pie mu serva!

    #204616
    drunk_lizard
    Participant

    oo, draugs taa uzstuteeja, ka tu netiec klaat?

    paldies tavam draugam, jams ir iists pro.

    #204617
    deivs001
    Participant

    D_l, tu nesaprati. Š im draugs nav uztaisījis MU serveri. To tagad fektē, lai kāds uzcep. Iegūs admina tiesības pašceptajā serverī.

    #204618
    izredzētais
    Participant

    vienkārši lielisks piedāvājums 😀

    daži kursa biedri nogrima šajās spēlītēs… palika bez izglītības, naudas un draugiem.. zato super duper zobenu spēlītē ieguva, malaāi. 😉

    #204619
    Foxsk8
    Participant

    izredzētais: +1

    #204620
    deivs001
    Participant

    Kāda vaina būt pirmajam čalim kursā ar vispēcīgāko čaru un iespēju sponsorēt kaut kādi, ja to var, ar visādiem priekšmetiem pārējos noobus?

    #204621
    BlackCharm
    Participant

    Meklēju personas kas jēdz 100% visu no MU Online sezonas3 izveides (+web,+visas citas fīčas) Pieteikties personīgi pie manis skype matissfreimanis. Naudas atalgojums tam,ko uzkatīšu par komponentu servera izveides speciālistu jaunajam,bet šobrīd testa režīmā topošajam serverim.

    ar cieņ.,M.Freimanis

    #204622
    sir_irius
    Participant

    Nomirsti.

    ar cienj., V.Zatlers

    #204623
    master
    Participant

    MU ir viss lialakais suds ko jeb kad esmu spelejis 😀

    #204624
    Kefīrs
    Participant

    Jap piekrītu visiem Mu hateriem. Nesaprotu to spēli. Labāk eeej WoW padzenā.

    BTW TF2 serveris stīmotais tev ir?

    #204625
    Jaunzems
    Participant

    nekrofili ibio

    nafig stutēt augšā vecu topiku no jūlija?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā