LG P500

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156562
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki!

    Man ir problēma ar pieslēgšanos wi-fi. Mājās ir rūteris un es nevaru viņam pieslēgties, rūterim ir parole. Tad viņš rāda, ka autentificējās, bet tad pēkšņi, ka ir atvienots un nekādīgi nesanāk viņam pieslēgties. Ar citu android telefonu sanāk un tas pats ir ar portatīvo datoru. Bet ar manu LG P500 nekādīgi nesanāk, bet wi-fi strādā, jo es varu pieslēgties tādām vietām, kur nav uzstādīta parole.

    Rūteris – Sweex LW050v2

    Ir kādi ieteikumi, ko varētu darīt lietas labā?

    Paldies!

    #285976
    BERILS
    Participant

    tavs p500 atrod rūteri… ? cik es noprotu , tu vari pieslēgties , bet ir joks tāds , connecting , connecting , disconected(un tā uz apli) ja ?

    #285977
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atrod rūteri. Kad spiežu savienoties, tad parādās, ka autentificējās un tad jau pēc brīža parādās, ka atvienots. Un tā visu laiku, kad mēģinu savienoties.

    #285978
    shady
    Participant

    1) Citiem rūteriem konektējas klāt?

    2) Nomet telefonam rūpnīcas režīmus pa jaunu.

    3) LG P500 atbalsta 802.11 b/g wifi standartu, varbūt tev rūterim darbojas “n”standarts?

    4) Nav rūterim kāds limits uzlikts? Citreiz gadās, ka rūteris mēdz nokārties un ir līdzīga problēma – izslēdz un ieslēdz pa jaunu rūteri.

    5) Papēti telefonam, vai nav kas konfigurējams pie “advanced wifi” iestatījumiem.

    6) Vai problēma nav parādījusies pēc kāda sys apdeita? Vai problēma eksistē jau no paša sākuma, vai parādījusies pēkšņi?

    #285979
    usver
    Participant

    shady: P500 lieliski tiek galā gan ar N.

    #285980
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neesmu mēģinājis ar citiem rūteriem, bet skolā ir bezvadu nets bez paroles un tam tieku klāt bez problēmām. Visu esmu izmēģinājis, bet nekas nemainās pie advanced wifi. Telefonu tik vakar nopirku. Varbūt ir kāds limits rūterim, bet nemāku tikt klāt rūterim no sava stacionārā pc. Varbūt ir kāds veids, kā es varētu tikt pie rūtera konfigurācijas?

    #285981
    shady
    Participant

    Ieskaties šajā rakstā: https://goo.gl/pn17b

    #285982
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies par palīdzību!

    Tagad sanāca pieslēgties. Tiku pie rūtera konfigurācijas, bet izrādās, ka parole nesakrita.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā