Fototehnika

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Fototehnika

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147327
    deivs001
    Participant

    Ta kā ir vēlme iegādāties fotoaparātu nolēmu uzzināt ar ko mūsu cilveki iemūžina brīžus, kurus grib atcereties mūžīgi un arī vēl berniem parādīt. Zinu, ka ir raksts par fočikiem, bet pienācis laiks katram izteikties par savu fotoaparātiņu.

    Personīgi man pagaidām kalpo Samsung Digimax 401, kas bija mana izlaiduma dāvana. Doma ir uzkāpt uz kādas spoguļkameras.

    #183604
    samurajs
    Participant

    Man svarīgākais ir lai fočiks visur klāt pie rokas un netraucē dzīvot – tāpēc izvēlējos 100 gr smago Olympus mju. Tie pie tam vēl lietus nebaidās.

    Kvalitāte bez bilžu digitālās tālākapstrādes ir viduvēja, pēc attrokšņošanas un optimizācijas – pavisam normāla.

    Nespēju iedomāties, ka staipītu visur līdz kilogramu smago spoguleni… būtu es fotomākslinieks, tad citādi.

    #183605
    Loading
    Participant

    Un kur tu liksi to spoguļkameru? Turpmāk būs jārēķinās ar vēl vienu somu… Bildes jau teju tās pašas sanāks!

    #183606
    deivs001
    Participant

    Spoguleni ir domāts ieķert, lai bildētu dabu, pilsētu. Tādā garā. Pluss draugs iekārdinājas ar savu spoguleni, pats saredzēju bilžu kvalitātes atšķirību.

    #183607
    Loading
    Participant

    ā, domā kļūt par mākslinieku? Bet, tad tev jārēķinās ar LIELU ciparu, lai neiegādātos to pašu zieptrauku melnā izskatā un ar lielu cauruli priekšā!

    #183608
    deivs001
    Participant

    Nu ne gluži par mākslinieku, bet iemūžināt kaut ko, ko katrs sēņotājs, ogotājs nepamana. Ir iekšā velniņš, kas grib bildēt, bet vai tas uzvarēs to varēs redzēt tikai tad, kad būs ar ko normāli bildēt, būs prieks par bildēm.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā