Videokamera a little problem!

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Videokamera a little problem!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148979
    GooD`MeN
    Participant

    Okej man little question! Tu tikai nerājies!Tatad man ir(attiecigi man nav) samsung videokamera kas filmē uz atmiņas čipu(SD atmiņas karte) Tatad okej es kaut ko esmu safilmējis,bet kā man dabūt uz diska to safilmēto šitu? Okej pierubījot to kameru pie raxtošā DVDplayera problemam nekādām nevajadzētu būt,bet uzmetot uz datoru un tad caur NERO uzbliezhot uz DISKA man parastais DVD players nelaasa?nax tā?

    Mana ideja ir sekojoša,vai gadījumā man nevajag kaut kadu konventeri lai to sudeli parkonvertetu uz avi vai mpeg4 formatu? Vai tā varētu būt?Jo kamerā cik saprotu tiek cits formāts raxtīts? I`m right? Ja jā apskaidrojiet man kas un kā un iedodiet man to ko man vajag 😀 Paldies 😉 tongue.gif

    #202152
    Wuu
    Participant

    betons ,betonē?

    Ja nē novel VLC un skaties savus video

    #202153
    GooD`MeN
    Participant

    Tu mani laikam nesaprati…Uz datora man visu raada,bet raxtot uz CD mans DVD players tjipa nelasa,tur jau tā fiška!

    #202154
    grisha
    Participant

    Un kaads formaats ir tiem videokameras failiem ar pastaastiisi?

    #202155
    GooD`MeN
    Participant

    Nu un kaa lai es to tagad zinu?Cik nojaushu to formatu tak var mainiit un visiem tak standartaa ir 1ns formaats!Vai ne taa?

    #202156
    grisha
    Participant

    Nu, bet kaa lai mees to zinam? Faila paplashinaajumu gruuti apskatiities?

    Tas DVD players vispaar atbalsta citus failus, iznjemot DVD diskus? Ja nee, tad raksti kaa DVD disku, netaceros kaa ieksh Nero tas tieshi saucas.

    #202157
    samurajs
    Participant

    Nu .avi jābūt pats par sevi tai kamerai, tik lieta tāda, ka jaunākās AVI versijas vecāki pleijeri var neatbalstīt. Tad vajag piemēram šito konverteri un pārkodēt uz pleijerim saprotamu formātu.

    #202158
    rajah
    Participant

    vismaz modeli tam samsungam varēji pateik!

    #202159
    GooD`MeN
    Participant

    samunsung VP-Mx10a tjipa taads modelis 🙂

    https://www.euroshop.lv/videokameras/_samsung_vp_mx10a/

    #202160
    samurajs
    Participant

    Kameras izeja ir MPEG-4 ASP. Ja neder – var pārkodēt uz ko citu.

    Manuālis – šeit.

    #202161
    GooD`MeN
    Participant

    kaa man to dariit?

    #202162
    samurajs
    Participant

    Parasti kurš pleijeris ņem pretī MPEG-4, tas arī AVI. Varbūt tur vecs zārks, kas tikai DVD, VCD un superVCD pazīst? Tad ērtāk par 20-30 Ls nopirkt jaunu pleijeri nekā mocīties ar kodēšanu vislaik.

    #202163
    GooD`MeN
    Participant

    a kaa atkodeet?

    #202164
    samurajs
    Participant

    Izej ārā, noķer kādu pirmklasnieku – viņš tev parādīs! 😀

    #202165
    GooD`MeN
    Participant

    bleee manaa rajonaa visi ir baigie nooobi tie 1klasnieki 🙂 neviens neko nerubii 🙂

    #202166
    samurajs
    Participant

    Tad Kachmoderatoram paprasi! Kamēr tu wergo, viņa izglītojas datorzinībās (un maybe ne tikai) 😀

    #202167
    GooD`MeN
    Participant

    tavs konventeris bija tieshi vietaaa samuraj 🙂 paldies!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā