Klusa datorpele

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Klusa datorpele

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150796
    RicoPico
    Participant

    Man te uzradusies tāda specifiska vajadzība. Ir nepieciešama klusa datorpele, kurai spiežot ausis, viņu praktiski nedzird (to klikšķi). Veikalā to tā īsti nevar notestēt, tāpēc lūgums tagad katram Notepad lietotājam pielikt pie auss savu datorpeli un paklikšķināt. Ja liekas, ka tas klikšķis ir tāds, ka viņu nedzirdētu pat klusā istabā, kurā strādā tikai pats kompis- (zem)galda dators ar 3 ventilatoriem korpusā- nosauciet peles modeli. 🙂

    Paldies.

    #230547
    aoma
    Participant

    Oi, man laikam skaļa – Apacer M821, toties precīza, visādi citādi ērta, viegla un baterija tur vismaz 2 mēnešus 🙂

    Mana iepriekšējā Logitech bija ļoti klusa, bet tā nobeidzās dabīgā nāvē un modeli vairs neatceros.

    #230548
    usver
    Participant

    tačpadi ir klusi :>

    #230549
    Evers
    Participant

    savā mūžā neesmu manījis nevienu tavām prasībām atbilstošu peli 😀

    Visām klikšķis ir dzirdams vairāk vai mazāk.

    #230550
    RicoPico
    Participant

    Evers wrote:

    Visām klikšķis ir dzirdams vairāk vai mazāk.

    Nu lūk man vajag to, kur ir “mazāk” vai vismazāk. 🙂

    #230551
    rajah
    Participant

    vismaz iemeslu pasaki, vienmēr apbrīnoju un nesaprotu cilvēkus kam vajag visklusāko kompi (personīgi tādu nevarētu ciest, jo rastos iemesls iespert, lai sāktu darboties)

    #230552
    Aldis
    Participant

    Man dators ir samera klusins (bet to ka prioritati perkot galigi neizbidiju), tik uz lielu slodzi sāk CPU kūleris uzņemt apgriezienus.. pele gan paklikojot sapratu ka nav ipashi no klusajam – A4tech OP-602D parastais luuzniiC 🙂

    mozh vari parastai pelei iemest kautkadu polsterejumu [pašos slēdžos] baigā ķīmija jau ir, bet nu kādu laiku varētu strādāt.. 🙂

    #230553
    RicoPico
    Participant

    Elementāri, rjah. Peles klikšķināšana šķiet traucējoša dzīvesbiedrenei, kura iet gulēt ātrāk par mani, jo šai agrāk jāceļas uz darbu.

    Bet es, savukārt, pa vakariem mīlu padzenāt kādu spēlīti pirms gulētiešanas. Lai labāks miegs, vai zin. 🙂

    #230554
    Aldis
    Participant

    Varbūt dzīvesbiedrenei iebāz ausīs tamponus vai tādu līdzīgu stuff.. 😀

    Bet varbūt nepieciešams ir kautkas šāds:

    https://www.silentpcreview.com/article800-page1.html

    #230555
    RicoPico
    Participant

    Aldi, paldies par info- vēlāk uzmetīšu aci ībejā. Arī par polsterējumu nav slikta ideja. Un tapas- šaubos, ka dabūšu akceptu kaut ko iebāzt viņai ausīs. 😀

    #230556
    daGrevis
    Participant

    Aldis wrote:

    Varbūt dzīvesbiedrenei iebāz ausīs tamponus vai tādu līdzīgu stuff.. 😀

    Hāāāh 😀 😀

    IMO, peles klikšķi nevar būt par iemeslu tam, ka nevar aizmigt, or what ever… 🙂

    #230557
    samurajs
    Participant

    daGrevis wrote:


    IMO, peles klikšķi nevar būt par iemeslu tam, ka nevar aizmigt, or what ever… 🙂

    Var gan būt!!! Kad izgājis līmeni, viņš vēl lēkšo pa istabu kā indiānis un nenormāli auro! Bet to jau eiforijā pēc tam neatceras un vainu uzgrūž nabaga pelītei 😀

    #230558
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    daGrevis wrote:


    IMO, peles klikšķi nevar būt par iemeslu tam, ka nevar aizmigt, or what ever… 🙂

    Var gan būt!!! Kad izgājis līmeni, viņš vēl lēkšo pa istabu kā indiānis un nenormāli auro! Bet to jau eiforijā pēc tam neatceras un vainu uzgrūž nabaga pelītei 😀

    ha, ha, ha… 😀 😀

    #230559
    feiks
    Participant

    duuude.

    problēma nav pelē, bet klavierē! 😀

    #230560
    RicoPico
    Participant

    Atradu eBayā vienu variantu. Bet nenormāli lēts paskats. Ka pa ceļam no Ķīnas neizjūk…[spoil]

    [img]https://i.ebayimg.com/01/!Bk,PC3QBWk~$(KGrHqYH-D4Es+yzWvBoBL(cIIi!+Q~~_12.JPG[/img][/spoil]

    #230561
    tox3
    Participant

    RicoPico wrote:

    Atradu eBayā vienu variantu. Bet nenormāli lēts paskats. Ka pa ceļam no Ķīnas neizjūk…


    Baigo rēku uzsita 😀

    #230562
    migors
    Participant

    Iesaku pameklet starp Makintošu pelēm, esmu redzējis dažas kur nav dzirdami klikšķi. zinu ka manai draudzenei arī traucē klaviatūra 🙂

    #230563
    linx
    Participant

    RicoPico wrote:

    Elementāri, rjah. Peles klikšķināšana šķiet traucējoša dzīvesbiedrenei, kura iet gulēt ātrāk par mani, jo šai agrāk jāceļas uz darbu.

    Bet es, savukārt, pa vakariem mīlu padzenāt kādu spēlīti pirms gulētiešanas. Lai labāks miegs, vai zin. 🙂

    Pele par skaļu? Varbūt arī monitors par spilgtu un cietnis parāk skaļi domā?

    #230564
    Nelabojams
    Participant

    Man ir Logitech bezdrāc pelīte, visai klusa, klikšķi vairāk var sajust ar pirkstu, nevis sadzirdēt. Ritenītis diezgan skaļš, ja tā ātrāk skrollē; ja nesteidzoties, tad pavisam kluss. Ritenīša piespiešana gan vienmēr ar tādu kārtīgu knakšķi. Patīkami arī, ka pelīte strādā ar infrasarkano devēju un nav nekādas riebīgas blakus gaismas. Ja interesē, varu mēģināt sameklēt konkrēti, kas par modeli tas ir, virsū šamai nekas nau rakstīc

    #230565
    RicoPico
    Participant

    Nelabojams- jā, būtu ļoti jauki, ka Tu pameklētu savas peles modeli. Paldies. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā