Internetveikalā viltoti Intel Core i7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internetveikalā viltoti Intel Core i7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150783
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_3_1.jpg[/imgl]Pamatīgs skandāls izcēlies sakarā ar faktu, ka internetveikals NewEgg.com pārdevis pircējiem viltotus procesorus Intel Core i7-920. Gadījumi, ka CPU tiek pārmarķēti, lai notirgotu kādam lētu mazjaudīgu procesoru par advancēta izstrādājuma cenu – nav nekas jauns. Bet šinī gadījumā tika pārdota vienkārši imitācija. Intel veica izmeklēšanu un apstiprināja šo faktu. Viltotos CPU piegādāja kāda mazpazīstama firma Ipex, kas sākumā mēģināja izlocīties, ka preču partijā gadījušies “demo” eksemplāri.

    Ko tad, pēc Intel pārstāvja Daniela Snaidera vārdiem, saņēma pircēji Intel Core i7 vietā? Jau uzraksti uz iepakojuma saturēja vairākas kļūdas. Klātpieliktā pamācība sastāvēja no pāris ar saspraudēm saspraustām tukšām papīra lapām. Vēl kastītē atradās noname ventilators un kaut kas no plastmasas izštancēts, kam vajadzējis imitēt mikroshēmu… Protams, izņemot internetveikala prestižu, šoreiz neviens necieta, bet šāda “tirdzniecība” vienalga liek aizdomāties..

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=54tDqM5-6RU[/youtube]

    Lasīt sīkāk un skatīties bildes – šeit

    #230443
    Scandal
    Participant

    Vāā, tas procis jau nu tik labi noviltots 😀 Būtu vismaz pacentušies kādu vecu partiju ar P4 vai ko tamlīdzīgu iegrūst! Tas pats, kas bija ar vienu tirgotāju no ebay, kur pārdeva USB atmiņas, kuras sastāvēja no parasta USB atmiņas apvalka un USB vada gala, kurš brutāli nogriezts 😀

    Apskatījos bildes 😀 Š is vislabākais:

    [img]https://www.hardocp.com/images/articles/1267823388RryzaRYabd_1_11_l.jpg[/img]

    #230444
    Evers
    Participant

    skarbi :D:D:D

    #230445
    Wuu
    Participant

    Kāpēc vispār kaut ko likti iekšā? Varēja tukšu kastīti un viss 🙂

    Ar domu ka iespējams nepamanīs? 😀

    #230446
    daGrevis
    Participant

    @ Wuu 😀 😀

    Bet jā, vienmēr jāskatās, ko pērk… 🙁

    #230447
    Kon
    Participant

    Interneta veikalā? ..

    #230448
    web33
    Participant

    Skatoties bildē pēc tortes izskatās,saspraud 7 svecītes un būs intel i7

    #230449
    daGrevis
    Participant

    Niideejs wrote:

    Interneta veikalā? ..

    Nu kā… Tev atved preci, tu to izsaiņo. Parbaudi, cik nu māki. Tad samaksā naudu... :lala:

    #230450
    Jaunzems
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nu kā… Tev atved preci, tu to izsaiņo. Parbaudi, cik nu māki. Tad samaksā naudu... :lala:

    nu man atved, piem., datoru. Es izpakoju, pārbaudu triecien-, ūdens- un zagļudrošību un saku – tpljublje ņemiet atpakaļ, man neder:>

    #230451
    daGrevis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    daGrevis wrote:

    Nu kā… Tev atved preci, tu to izsaiņo. Parbaudi, cik nu māki. Tad samaksā naudu... :lala:

    nu man atved, piem., datoru. Es izpakoju, pārbaudu triecien-, ūdens- un zagļudrošību un saku – tpljublje ņemiet atpakaļ, man neder:>

    Nav ko teikt – nesaki. 🙂

    #230452
    Wuu
    Participant

    Jaunzems wrote:

    nu/quote]

    Ja nemāki rakstīt muļķības, tad neraksti.

    #230453
    bladez
    Participant

    daGrevis wrote:

    Niideejs wrote:

    Interneta veikalā? ..

    Nu kā… Tev atved preci, tu to izsaiņo. Parbaudi, cik nu māki. Tad samaksā naudu... :lala:

    Jaunā ola starp citu ir ļoti populārs, ja ne populārākais datordaļu veikals Americuntā. Un lielākajā daļā internetu veikalu (nav jau LV kur tu paņem un ar sabiedrisko aizšauj līdz neta veiča kantorim) sākumā samaksā, tad pa pastu piegādā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā