Esmu nonācis pie secinājuma ka VISKIJS ir laba lieta

Sākumlapa Forumi Software Windows Esmu nonācis pie secinājuma ka VISKIJS ir laba lieta

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157558
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dotajā momenta viskijs Famous Grouse ir vienkārši ar neatkārtojamu garšu,it sevišķi ja sajauc ar cococolu.Nekādus komentārus neprasu ,pats visu zinu.Nejaukt ar šnabi ,šnabis nav tik labs.

    #292801
    dzhonsons
    Participant

    Ja es šobrīd būtu normāli piekvasījies, man visīts par 6ls/l arī šķistu neatkārtojams.

    #292802
    Willis
    Participant

    Pareizā tēma !

    Jau laicīgi jāsāk gatavoties svētkiem 😀 un jāpadalās pieredzē kā labāk un lētāk atkopties . 😀

    #292803
    Ralfie
    Participant

    Mana visīša izvēle: Hiram Walker Special Old, Latvijā viņš saucas Canadian Special Old..

    [img]https://www.quickdeli.ro/bauturi/whisky/9.jpg[/img]

    #292804
    akms47
    Participant

    + Old Canadian tiešam ir labs.

    Kad dzeru tēju, tad ar 1 tekaroti piepilinu, uzreiz tik patīkams aromāts. 😉

    #292805
    Nelabojams
    Participant

    Galīgi neesmu viskija mīļotājs, bet šamais ir vienīgā noprovētā šķirne, kas man patiešām ir paticis.

    #292806
    rizhee
    Participant

    nu novēlu tev jauku šo dienu 😀

    #292807
    Evers
    Participant

    Brūnie galīgi nepatīk. Lieta nr.7 , rc kola, un vakars ir izdevies.

    #292808
    samurajs
    Participant

    Dipu dapu, viskijs nāk

    Un ar kolu jaukties sāk! 😀

    Labs viskijs ir tiešām labs, bet ja gadās izkāpt no rāmīšiem, tad nākamā rītā oj,oj 😀

    Labāk tad palieku pie vodka+lemon.

    #292809
    Anonīms
    Neaktīvs

    AKMS 47 kālab tu viskiju dzer ar karoti.Vai tas nozīmē ka tu izdzer karoti viskija un virsū uzdzer tēju.Varen sarežģīts rituāls.Par bildē redzamo veco kanādieti neko nezinu,ja tas ir līdzīgs amerikāņu burbonam tad tas nav priekš manis.Man cieņā ir tas ko tauta sauc par skoču,Un jo vairāk garša velk pēc ļergas jo labāks viskijs.Starp citu labi jūtos.Varēt uztaisīt aptauju ko forumisti dzer,bet negribas domāt variantus.

    #292810
    Foxsk8
    Participant

    Man personīgi arī vislabāk viskijs iet pie sirds, tīrā veidā un kādu sulu uzdzerot virsū, vislabākā patreiz ir ābolu-ķiršu gutas sula, bet to reti kur izdodās atrast. No pašiem Viskijiem dodu priekšroku vislabāk vecam labam Grantam, pa retu reizi paņemu Tumaloru, un ja maks ir pilns, tad tiek paņemts kāds cits, ir provēts label5 (nelietojams) un vēl visādi. Visīša vakaru mēdzu iekārtot reizi mēnesī tādu normālu relax “ne līdz grīdai”.

    #292811
    akms47
    Participant

    Vispirms izlasi pareizi.

    Es nedzeru viskiju ar karoti – dzeru glāzēm un tīru, dažreiz ar kolu.

    Es pievienoju tējkaroti viskija/balzāma melnajai tējai, lai spēcīgāks aromāts un garša.

    Nezinu vai Kanādietis ir burbons, bet ja godīgi, burbons man garšo vairāk.

    Nesalīmējies ar skoču un lasi uzmanīgāk. 😉

    #292812
    BERILS
    Participant

    Lauderīts no viskijiem. A tā tēva taisītais šņobsts 🙂

    #292813
    Willis
    Participant

    Quote:

    lai spēcīgāks aromāts un garša.


    😀 Vācijā alum klāt lej tomātu sulu lai būtu garša, liekas viņi alu ar zirgu mīzaliem dert ka tik būtu garša ! 😀

    #292814
    Andron MacBeton
    Participant

    Salīdzinot ar šnabja cenām, jā, jāsāk dzert viskiju. Normāls (ne labs, bet tikai daudzmaz izturams) šnabis veikalos maksā jau padsmit latus par litru. Tajā cenu kategorijā jau ir Jameson, Tellmemore, JimBeam. Un jāpētā cenas Depo, vai Zemnieku ielā.

    #292815
    aoma
    Participant

    Ziemā man reizēm patīk paniekoties ar tīru spirtu, medicīnisko, protams. Bez nekā, tur vajadzīgs zināms treniņš, iesācējam neiesaku. Ja jāuzkož vai jāuzdzer, alkoholam vēl neesi nobriedis, ugunsūdens ir viltīgs – stipros tas padara vēl stiprākus, vājos par lupatām.

    Toties abstinences sindroms praktiski nekāds, izdzer otrā rītā glāzi auksta ūdens un patīkamās sajūtas turpinās. 😀 Pie stūres gan kategoriski nedrīkst sēsties.

    #292816
    dzhonsons
    Participant

    Jā, un tevis minētie ir kvalitātes rādītāji, garšas virsotnes, izdevīgākie pirkumi, utt. Pēdējo reizi dzerot Jameson, sapratu, ka to sūdu nekad mūžā vairs nelietošu. Tā pat ar Bacardi (kas gan ir rums, bet garšo pretīgi). Pēdējā laikā garšas kārpiņas pozitīvi priecē Ballantines (par kuru savulaik nosolījos tā pat – nekad vairs).

    Savukārt, par šnabjiem varu teikt to pašu. Labāk dzeru “Mirnaja” par 7ls/0.7l kā kaut kādu Absolūtu, Finlandia, utmldz, kas visi ir tik pat lieli mēsli kā lētie.

    #292817
    Anonīms
    Neaktīvs

    Visi jau pie tādām delikatesēm netiek.Pārējiem mirstīgajiem jāiztiek ar to ko var dabūt veikalā.Spirtu dzēru kad vēl biju jauns,izdedzināju rīkli ka otrā rītā varēju tikai pakrekšķēt.Tur tiešām vajag daudz trenēties.

    #292818
    Kon
    Participant

    Maisa tik vecenes, puikas uzdzer, bet vīri uzkož 🙂

    Uz krāsainajiem tik pēdējos mēnešos esmu pārgājis, it kā Grants ok likās 🙂

    #292819
    Kon
    Participant

    Finlandiju netrozh ble!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā