Gribu nopārdot savu steam kontu.

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Gribu nopārdot savu steam kontu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152537
    guitarman
    Participant

    Labvakar.

    Tātad vairs nav īsti laiks un gribēšana spēlēt datorspēles, un esmu izlēmis nopārdot savu steam kontu ar trim spēlēm.

    Spēles:

    * S.T.A.L.K.E.R Shadow Of Chernobyl

    * S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

    * Hitman Blood Money

    (Starp citu baigi labās spēles 🙂 )

    Katra no šīm spēlēm maksāja 9.99€, tātad kopā 29,97€

    Neapšaubāmi atdošu lētāk, tātad ja kādam ir vēlēšanās, tepat varam patirgoties.

    Neatrodos Rīgā, un naudu gribu ar pārskaitījumu.

    #251579
    Wuu
    Participant

    Tād laikam neloģisks jautājums. Cik?

    #251580
    guitarman
    Participant

    Konvertējot no 29,97€ uz latiem sanāk 21.38Ls.

    Teicu ka atdošu lētāk. Prasu 15Ls.

    #251581
    _Mo3_
    Participant

    Vai tik nav kāds no steam zagļiem!

    #251582
    root
    Participant

    Par Guitarman varu savā ziņā galvot. Ir bijis kontakts, liekas uzticams cilvēks. 🙂

    #251583
    _Mo3_
    Participant

    nu es jau teicu, ka iespējams, neapgalvoju, ka tiešām ir!

    #251584
    zivs
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    Vai tik nav kāds no steam zagļiem!

    Kurā vietā un tieši kas Tev likās tik ļoti aizdomīgs, ka sāki izteikt aizdomas, ka viņš ir Steam zaglis?

    #251585
    guitarman
    Participant

    Neesmu neko zadzis.

    Steam lietotāja vārds man ir nedaudz līdzīgs šim pašam guitarman (kā zināms, tad iekš Steam lietotāja vārdu mainīt nevar), kā arī man epastā ir visi digitālie čeki par spēļu pirkumu (ar Payment Info, Confirmation Number utt…)

    Multiplayeru gandrīz nemaz nespēlēju (tā kā visi rankingi u.c ir neaiztikti) un citas nepatikšanas iekš Steam nav bijušas.

    Skatos ka nevienam īsti neinteresē mans piedāvājums, vai arī visi Stalkeri jau līdz nelabumam atspēlējušies 🙂 ?

    Ok, varam vēl pakaulēties. Piedāvājiet cenu!

    #251586
    guitarman
    Participant

    Ok, neviens nepiesakās.

    Labs ir, lai būtu 10 Ls

    #251587
    Bekons ar olām
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    Vai tik nav kāds no steam zagļiem!

    root wrote:

    Par Guitarman varu savā ziņā galvot. Ir bijis kontakts, liekas uzticams cilvēks.


    Tieši tā.

    samurajs wrote:

    Kāds mājaslapu amatieris Igors sūdzējies, ka kāds hakeris >500 reizes mēģinājis uzlauzt viņa lolojumu http://www.loriflame.lv. Pēc IP viņš izskaitļojis mums ļoti labi pazīstamu personu TavaMaate.


    :lala:

    Secinājumus paši izdariet.

    #251588
    guitarman
    Participant

    Paklau, Bekon ar olām un _Mo3_ !

    Pirms apvainot un saukt mani par zagli, varbūt palasiet kaut vai manus vecākās

    foruma tēmas tepat, kur lūdzu palīdzību sakarā ar datoriem un programmēšanu.

    Varbūt tad jūs sapratīsiet to, ka manas datoru un programmēšanas zināšanas

    ir daudz, daudz par vājām lai es varētu uzlauzt pats savu mājaslapu, kur nu

    vēl citas, vai tādus megaportālus kā steam?

    Sen sen atpakaļ es šeit pārdevu arī savu Lacie ārējo cieto disku, un līdz šim brīdim

    pircējs nav sūdzējies (jo nebija par ko).

    Mans steam lietotāja vārds ir gu1t4rg33k (guitargeek), kuru es mēdzu izmantot arī

    citos interneta portālos. Steamā lietotāja vārdu NEVAR mainīt, tad ko, es lauzu kontu, jo man iepatikās lietotāja vārds???

    Labs ir. Paskatījos vietās kur citi tirgo steam kontus, un sapratu ka varbūt prasu par daudz naudu.

    Bišķi zem 10ls vēl varam pakaulēties.

    #251589
    RicoPico
    Participant

    Atklāti sakot, spēles ir tik labas, ka taisni vai kauns maksāt par viņām tik maz. Varbūt tur tā sāls, kāpēc nevienu neinteresē Tavs Steam konts? 😀

    Mani personīgi nespēj paķert Tavs piedāvājums tikai viena iemesla dēļ- esmu šīs spēles izgājis (ir oriģinālie DVD). Atzinis par labām esam un nolicis plauktiņā “varbūt uznāks vēlme vēl kādreiz padzenāt”.

    #251590
    guitarman
    Participant

    Labs ir. Ja šodien līdz 12 vakarā neviens gribētājs neuzrodas, tad paturēšu sev un miers.

    #251591
    WerNeo
    Participant

    guitarman wrote:

    Sen sen atpakaļ es šeit pārdevu arī savu Lacie ārējo cieto disku, un līdz šim brīdim

    pircējs nav sūdzējies (jo nebija par ko).

    Runājot par ārējo cietni. Nobruka pēc 1-2 mēnešiem (precīzi neatceros). Tas tā, ja interesē viņa tālākais liktenis. 🙂 Pircējs joprojām nesūdzas. Patiesi nav par ko. 🙂

    #251592
    Evers
    Participant

    😀

    #251593
    WerNeo
    Participant

    Evers… Tu acīmredzot to uztvēri kā sarkasmu. 🙂 Nē… pretenziju pret pārdevēju nav. 🙂

    #251594
    guitarman
    Participant

    Nu vecīt, tad sorry par to. Es ar viņu apgājos kā pienākas, pat nekur īsti staipīts nebija, likās ka strādā kā vajag… Kas tad ar viņu īsti notika?

    #251595
    WerNeo
    Participant

    Nav par ko sorry… 🙂 Tavas vainas tur nav. Nokrita apmēram no pusotra metra augstuma, datu rakstīšanas laikā. Nekādi lieli datu zaudējumi nebija.

    #251596
    Bekons ar olām
    Participant

    guitarman wrote:

    Paklau, Bekon ar olām un _Mo3_ !

    Pirms apvainot un saukt mani par zagli


    Nocitē, lūdzu. Vismaz es tevi nekādi nebiju saucis.

    WerNeo wrote:

    Runājot par ārējo cietni. Nobruka pēc 1-2 mēnešiem (precīzi neatceros). Tas tā, ja interesē viņa tālākais liktenis. 🙂 Pircējs joprojām nesūdzas. Patiesi nav par ko. 🙂


    Žetons par šo tekstu! 😀

    #251597
    guitarman
    Participant

    Labi Bekon, tieši nesauci, tikai gaisu gan sajauci.

    Nav patīkami, ka tu neko sliktu negribēdams gribi pārdot legālas spēles, bet kāds mēģina tevi pataisīt par apčakarētāju.

    Ok, lūdzu slēdziet šito beztēmu. Gan jau kādreiz pašam vēl sagribēsies uzspēlēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā