Microsoft Office programmu aktivizēšana…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Microsoft Office programmu aktivizēšana…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153544
    tomijs
    Participant

    Microsoft Office programmu aktivizēšana…

    Man tā pēdējā laikā ir ļoti sāpīga problēma, ar kuru es netieku diemžēl galā..

    Nedaudz nejauki jūs traucēt ar savu problēmu, taču gribās to atrisināt..

    Sākšu ar to, ka paņēmu Office Professional Plus un kopš tā laika man atlika lietot to 60 dienas, taču man jau doma bija skaidra, nospļāvos un teicu, ka tajā laikā, kad beigsies termins, nomainīšu s/n un dzīvošu laimīgs, taču šis triks negāja cauri..

    Š O jauko Office Professional Plus es paņēmu no MÄ€JAS LAPAS, kur piedāvāja izmēģināt šo programmu, es arī paņēmu, lai pamēģinātu ,agrāk izdevās aktivizēt visu un gāja, taču šoreiz esmu uzskāries un meklēju risinājumu pie jums.

    Tā tad…

     

    • Es Office Professional Plus dabūju no office.microsoft. mājas lapas.

      Paņēmu uz 60 dienām izmēģinājumā… (Man iedeva arī s/n uz to laiku)

      Sāka uzmākties paziņojums, kas man jau noriebies. (Saka, ka drīz beigsies lietošanas laiks.)

      Doma bija tāda, ka nomainīšu s/n vai izdarīšu ko citu, dzīvošu laimīgs..

      Pirms un pēc tam man sagādāju galvassāpes LV valodas uzstādīšana, šim mērķim es paņēmu pa brīvu latviešu valodas paku, arī visu pārējo, lai programma būtu LV valodā, jo savādāk jau kļūdas neizlabosi,

      tad, kad tā izdarīju (biju uzlicis pilnīgi ko citu, MS Office 2010 pro), tad instalēju LV valodu, atkal sākās, uzmācās tas pats paziņojums…

     

    (Noņēmu visu nost, uzliku pa jaunu..)

    Varētu jau ņemt visu pa jaunu likt, taču man ļoti vajag LV valodas paku, arī to, lai programma ir LV valodā, to jau visu IT kā var uzlikt, taču tad atkal, sāk uzmākties tas ziņojums..

    Kādreiz zināju, ka tik galā ar šo problēmu, taču tagad vairs nē, esmu izmēģinājis visu, nekas nelīdz..

    [img]https://www.bildites.lv/images/850kvzzhmumrr7cdfju6.png%5B/img%5D

    [img]https://www.bildites.lv/images/7vdoh8wzspamyut37m7z.png%5B/img%5D

    P.S.

    Pagaidām, izmantojot CMD un vēl šo un to, ko piedāvāja kāds no TPB, esmu dabujis uz 29 dienām PLUSÄ€ palietot programmu, taču ko pēc tam ?

    #263598
    aoma
    Participant

    Nopērc vienreiz, ja tik ļoti vajag. Ja nevari atļauties, lieto OO.

    Neesmu lietas kursā par 2010 ofici, bet 2007-to uz kaut kādu akciju trāpiju par 15 latiem, tā kā teikt, ka M$ plēš 9 ādas, gluži nevarētu.

    #263599
    shadowmen
    Participant

    Pamekle trakeros,ir risinajumi lidz vemienam….

    aoma nedomaju,ka tomijs velas(vai ir spejigs) teret naudu sim pasakumam….

    #263600
    BOFH
    Participant

    Zvani 67852152 un prasi lai palīdz, bļe.

    #263601
    daGrevis
    Participant

    Un vēlreiz pieminēšu OpenOffice.org! Lai saprastu, ka tā ir izeja. )

    #263602
    Evers
    Participant

    OOo vairs nerullē, nākotne pieder LibreOffice 🙂

    #263603
    daGrevis
    Participant

    Argumenti? Jauks nosaukums?

    #263604
    Black
    Participant

    Īsu brīdi lietoju arī LibreOffice, tomēr atinstalēju un turpinu lietot OpenOffice 3.3.0

    Problēma ar LibreOffice bija, ka neasociēja ar .xls failiem, vispirms bija jāstartē pati tabulu programma, un tad jāatver.

    Pat manuāli piesaistot, un norādot, ka jāver vaļā ar vēlamo programmu, nekas nenotika.

    Ar .doc failiem tādu problēmu nebija.

    Ja vajag drukāt, vai saglabāt, saglabāju kā PDF failus.

    Tas ir tīkams moments.

    #263605
    Evers
    Participant

    daGrevis wrote:

    Argumenti? Jauks nosaukums?

    Tāpēc, ka Oracle pārpirka OpenOffice un lielākā dala OpenOffice izstrādātāju uzmeta viņiem fingeri un aizgāja, uzcepa paši savu projektu, opensource kā nekā. Reāli pie OpenOffice vairs strādā bariņš nejēgu, visas gudrās OOo galvas ir LibreOffice frontē. 🙂

    Nejau velti OpenSuse 11.4 iznāks nevis ar OpenOffice, bet ar LibreOffice. To pašu sola arī Ubuntu izstrādātāji ar nākamo versiju, tikai pie nosacījuma, ka LibreOffice būs ārpus beta stadijas uz to momentu.

    Black, es nesen biju uzlicis, nemanīju tādas problēmas, varbūt tev bija vecāka versija kā man. Pagaidām trūkst LV vārdnīcas, bet loti labi derēja arī OpenOffice LV vārdnīcas plugins. 🙂

    #263606
    Jaunzems
    Participant

    KMS zālītes

    #263607
    usins
    Participant

    Pirmkārt- reģistros pārbauda kas un kā bjis ar laikiem

    2. Valodu pakas ofisam nevar novilkt legāli bez maksas. Vai nu pērkot speciālu multi lang licenzi no neta var vilkt kaut vai arābu paku, vai vēlāk piķo papildus naudu.

    3. Proofing (kļūdu labošana) nāk kopā ar Tildes biroju 2008 (3. uzlabojums)

    Vai arī, ja esi pircis Latviešu valodā ofisu. Vai atkal jau par papildus naudām jāpērk.

    Tač var pa lēto paņemt un lietot home/student variantu. vai arī dabū starter versiju, tur gan minimālas iespējas un reklāma stūrī.

    Nepatī tādi, kuri nemāk nozagt un negrib pirt, un uzbāžās publiski cietiem, lai palīdz zagt, tas nav glīti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā