explorer.exe problēmas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

rasty
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 212
Pievienojies: 16 Nov 2009, 13:31
Reputācija: 0

explorer.exe problēmas

Post no rasty » 03 Aug 2015, 22:54

tātad problēmas raksturojums. Pirms pāris h, pārbaidot savu inbox, ievēroju, ka apakšā taskbar sāk mirgot. melns, parādās, tad atkal pazūd. (lietoju legālu windows 8.1) un vēlāk arī viss desktops jau mirgo, viss parādās un pēc pāris sekundēm, viss melns.. Cik izmeklējos internetā, laikam vaina ir explorer.exe failā. Kaut kas šim aizgājis pa pieskari.. uztaisīju recovery un tas pats turpinās.izmantoju caur comand joslu SFC /scannow un šis uzrādīja, ka problēma ir, bet nesaka kur un kā atrisināt.. (Neesmu spečuks). Mēģināju vadīties pēc vairākiem tutorials, kā to salabot, bet nekas nenotiek. joprojām viss mirgo. Speciāli caur task manager izslēdzu explorer exe failu, jo jau ņirb gar acīm.

Lūdzu jūsu palīdzību, jo es jau sev gandrīz visus matus esmu izraustījis. ko un kā man darīt? Vai ir iespējams ko labot, vai labāk pārinstalēt windows? Caur task manager izdodas piekļūt saviem failiem, kurus steidzami nokopēšu.

Paldies.
Akcija: saki narkotikām nē- mums vēl šņabis nav beidzies!

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00
Reputācija: 1
Atrodas: Latvija

Post no ExDec » 04 Aug 2015, 00:50

Info par visām PC komponentēm. Nav teikts, ka vaina ir explorer.exe, tikpat labi to raustekli var izraisīt arī videokarte (kas izskatās krietni reālāks variants). Nez kāpēc liekas, ka tev tur ir AMD videokarte.

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 04 Aug 2015, 02:11

Takš samaksā kādam par reinsta... ak nu jā. Nau jau ne1 ka instalētu kā pienākas. Visi tikai next next metodē mauc, bet es tos Vista OSR3 neinstalēju.

rasty
Reģistrēts lietotājs

Post no rasty » 04 Aug 2015, 17:17

Iekšas ir- Operētājsistēma
Windows 8.1 64-bit
Procesors
Intel Core i5 3330S @ 2.70GHz
RAM
8.00GB DDR3 @ 798MHz
Mātesplate
ASUSTeK COMPUTER INC. K5130 (LGA1155)
Videokarte ir intigrētā, jo nav vajadzība, spēles nespēlēju..
Intel HD Graphics (ASUStek Computer Inc)
Dators ir tikai internetam un filmām..

Un liekas interesanti, ka mirgo tikai un vienīgi desktops. ar ctrl+alt+del es varu atvērt task manager, kas viss normāli strādā (un fonā desktop raustās..) un caur to task meneger es varu atvērt gan mapes un piekļūt failiem, gan arī atvērt chrome. Visu varu izdarīt. savu acu un nervu taupīšanai, esmu izslēdzis explorer.exe un ekrāns ir melns, bet vismaz neņirb gar acīm.

ExDec
Reģistrēts lietotājs

Post no ExDec » 04 Aug 2015, 17:33

Kaut kāds softs, kas krešo draiverus? Noķerts kāds trojānis? Tur varianti daudz un dikti. Vari sākt ar Malwarebytes izlaišanu cauri. Tad vari iet cauri programmu sarakstam un mest ārā visādus mēslus, kas to var izraisīt (baigi daudz šitādus brīnumus taisa Nortons un tam līdzīgie mēsli).
Nu un, ja tur nekas neparādas, tad clean install ar HDD formātu un pēctam jau redzēsi vai bija softa vai dzelžu problēma.

romajo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 315
Pievienojies: 20 Feb 2011, 11:33

Post no romajo » 04 Aug 2015, 18:12

Un kas notiek, ja palaižas safe mode?

rasty
Reģistrēts lietotājs

Post no rasty » 04 Aug 2015, 19:05

Es izskenēju pc ar Malwarebytes un šis uzrādīja 3 malwares.. likvidēju visas 3.. un vēl apvienojumā ar vienu pamācību, kuru uzgāju internetā ( http://ccm.net/forum/affich-9082-explor ... r-infected) restartējot pc itkā viss ir normāli.

Paldies par atsaucību.

ExDec
Reģistrēts lietotājs

Post no ExDec » 04 Aug 2015, 19:29

Jā nu tā arī būtu pirmā lieta, kas jāizdara, ja parādas kādas problēmas. Nu un vēl var pa Latvijas ziņu portāliem nevazāties. Vislielāko zarazu tieši tur var noķert.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 04 Aug 2015, 20:31

Kurās LV ziņu lapās tad būtu vīrusi? Ķemmēju ik dienas, bet nekas aizdomīgs nav novērots un PC tīrs.
Image

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 04 Aug 2015, 20:51

Smadzeņu atmiekšķēšanos pašiem lietotājiem var novērot, ja nepiesargājas. Varbūt tas kaut kā pastarpināti ietekmē arī izmantoto tehniku.
Дебилы, бл*ть...

Pievienot atbildi

Return to “Windows”