Mazmīkstais atkal jau uzprasas uz tiesas prāvu...

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Mazmīkstais atkal jau uzprasas uz tiesas prāvu...

Post no ruukjis » 06 Jūn 2017, 11:10

Daudziem tas droši vien nebūs nekāds jaunums, bet... man pofig, esmu mēreni aizkaitināts.
Es zināju, ka Win7 "neatbalsta" 7. pāaudzes Inteļus, tāpat es zināju, ka Inteļš spītīgi vairs nedod video draiverus saviem jaunajiem iGPU uz jebko, kas ir vecāks par Win10. Tik un tā tas mani neaturēja salikt kompi ar i3-7100 un Win7, jo CPU strādā zem Win7 un video draiveri tiek pielāgoti no MB ražotāju puses.
Bet, BET, ko es nezināju, ir šis:
https://support.microsoft.com/en-us/hel ... sion-that-

Viena lieta ir kaitinošs pop-ups, bet atslēgt apdeitus tikai tāpēc, ka Mazmīkstais nevar samierināties ar to, ka viņu tizlos draudus par CPU "neatbalstīšanu" neviens neuztver nopietni, ir reāla uzprasīšanas uz tiesas prāvu. Es domāju pietiks ar vienu incidentu, kad kāds kompis dēļ nesaņemtiem ielāpiem dabūs kaut kādu cripto-šņagu un Mazmīksto atkal vazās pa tiesas zālēm.

Ja nu vēl kāds no šejieniešiem ir uzrāvies uz šitās maucības, tad te ir zāles:
https://github.com/zeffy/wufuc/releases

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 06 Jūn 2017, 14:33

To jau Mazmīkstais sen draudēja ka nebūs apdeitu. Visiem esot uz W10 jāparakstās. Bet it kā problēmu neesot - ir tak alternatīvie repozitoriji, kur apdeitus var dabūt. Jā, nav tik ērti, bet labāk tā nekā turēt pavisam caurumainu sistēmu. Un alternatīvajos izlaist visus tos spiegošanas apdeitus.
Image

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 06 Jūn 2017, 19:17

Vai tad Intelim VAI M$ nav alternatīvas? Kapēc nevarētu lietot AMD?
Un kam vajadzīgi tie updati? Es kaukādu palielu strēķi neesu ne integrējis ne arī instalēju.
Kādreiz kad šķiroju tos updatus no roll-upiem, sameklēju pārskatāmu sarakstu ko viņi reāli izlabo.
Katrs trešais kautko izlabo kaukādā WindowsFax, vai "Ja tu laid windows uz Hyper-V, tad..."
Kam tas uzlocekļa vajadzīgs?
Tas ir drīzāk tiem kas neizprot kā strādā kompis un iedomājās ka tas grafiskais ko viņi redz uz ekrāna arī ir tā OS.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 06 Jūn 2017, 21:03

@Betons
1. Arī Bristol Ridge un Ryzen ir black-listē. Un jā, ir scenāriji, kad MS ir vienīgā alternatīva.
2. Tas sūds kopš aprīļa tiek integrēts security roll-upos. Un NEKUR tas nav minēts. Protams, ka tagad mācību esmu guvis un roll-upi netiks vairs likti.

shadow118
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 07 Jūn 2012, 13:33
Atrodas: Rīga

Post no shadow118 » 06 Jūn 2017, 21:04

Ar AMD Ryzen jau tas pats - oficiāli atbalsta tik Windows 10
i5-3350P | Be Quiet! Shadow Rock 2 | MSI B75A-G43 Gaming | Kingston HyperX Red 1600MHz 8GB | Gigabyte GTX650 Ti Boost 2GB | Kingston V300 120GB, WD Blue 1TB | Corsair VS550 | Fractal Design Core 3000 | SteelSeries Siberia V2 | SteelSeries Rival 100 | Logitech Driving Force GT

Pievienot atbildi

Return to “Windows”