Kādas programmas izmantojat/instalējat?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kādas programmas izmantojat/instalējat?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150644
    shadowmen
    Participant

    Sēžot mājās ienāca galvā jautājums-kad jūs instalējat datoru(kadam citam) kādas programmas liekat..it kā jau vienkāršs jautājums,tik gribējas zināt,ko kurš liek.Galvenais vēlos uzzināt ko liekat tuviem cilvēkiem un ko vienkārši klientam(lielāka interese ir, ko liekat tuviem cilvēkiem).

    Aaa un nevajag nekādas debīlības rakstit,”kas tu lohs nezini utt”…es zinu,tik gribas salīdzināt.

    #228640
    shady
    Participant

    To, ko klients vēlas. Rekomendēju vienmēr brīvo programmatūru un, ja iespējams, izvairīties no windows vispār.

    Lielākai daļai jau ari neko vairāk par web; attēlu, mūzikas programmām arī nevajag + kas specifisks (individuāla prasība).

    #228641
    shadowmen
    Participant

    Un ko savējiem liec??piemēram draugam??Pieņemot,ka windows…

    A piemirsu vēl gribēju zināt kādu windows savējiem liekat???(pieņemot,ka dators normāls un var pavilkt normāli jebkuru windows)

    Un vispār īstenībā esmu pamanījis,ka daudzi,kuru darbs ir pārinstalēt,baigi haltūre,jo šad tad pat driverus visus neuzliek…

    Es tikai instalēju savējiem,bet man jau liekas,ka bišķiņpārcenšos-vienmēr uzlieku jaunāko office,adobe paku,pec savām domām labāko antivīrusu,lai ja nju rodas pēkši vajadzība pēc ,piemēram, ilustratora,tad tas ari ir,ja pameklē datora.

    #228642
    shady
    Participant

    Attēliem: Xnview; PhotoFiltre; Gimp

    Video: VLC; MPC

    Web: Firefox, Opera, Chrome

    Audio: winamp (man pašam nepatīk, bet visi nez kādēļ grib)

    Darbam: Openoffice. Adobe Reader

    Izklaide, utt: skype, utorrent

    + visādus sīkumus: flash player utt

    P.S. – draiveri ir pats pa sevi saprotams.

    #228643
    shadowmen
    Participant

    Skaidrs,gribētos vēl kādu viedokli dzirdēt.

    #228644
    Crow
    Participant

    Mans klientu loks ir šaurs un tie paši nav diezko regulāri. Bet nu parasti izprasu visos sīkumos, ko vajag, kas patīk, kādus datus paglabāt. Cenšos neiebraukt geekainos skaidrojumos, kas skaitās labāks, kas ir modē – pamatā daru tā, kā cilvēks vēlas. Vienmēr prasu, lai dod man visus diskus, kas nāca līdzi, ja iespējams.

    Nu Adobe Reader, Flash Player, Mozilla Firefox, IE 8, WMP11, kodekiem – FFDShow + OGGcodecs.

    Tad vēl Daemon Tools Lite (smell the warez!), Unlocker, uTorrent, Skype (kādu vēlas, nevis jaunāko). Gadījies ir, ka pamācu, kā rīkoties ar FlashBlock un AdBlock Plus.

    No warez… MS Office 2003 (Word, Excel, Powerpoint, pārējo nafig), citus tikai, ja paprasa :lala:

    Parasti arī sakonfigoju tā cmuki, piem. sabīdu Office tūlbārus, noņemu XP vizuālās kakas (menu fade, utml.)

    Ja ir vēl pusdzīvs, paskatos, kā bija pirms tam, ja ne – kā sanāk laiks, kāds garīgais 😀

    Parasti arī savelku visus Windows piedāvātos Update, izņemot Mrakosofta dotos draiverus.

    Īstenībā katram stils savādāks, gandrīz kā katram paraksts 🙂

    P.S. Vienīgais – ar optimizēšanu neaizraujos. Nemāku! 😀

    #228645
    elvisburdajs
    Participant

    Sanāktu ļoti garš tas saraksts, pietam tas atšķiras uz katras OS.

    shady, Man ar winamps nekad nav paticis.

    #228646
    KaNeiet
    Participant

    Tipiskajā gadījumā:

    OpenOffice / Microsoft Office

    Adobe Acrobat Reader / Foxit

    Firefox un Opera

    7zip / WinRar

    VLC, Gome player, MPC + RealPlayer&Quictime kodeki

    IrfanView / Gimp Inkscape Sketchup

    ImgBurn SCDwriter /NeroExpress

    CCleaner Defragler Recuva Unlocker

    Far manager

    Avira / Comodo/ KAV / …

    Apostrofs/ Tildes Birojs

    (pēc / – ja ir vajadzība vai kāds īpašs iemesls)

    #228647
    shadowmen
    Participant

    Crow man loks ari ir šaurs,un otra mana loka problēma,ka viņi nezin ko grib,paļaujas uz manām velmēm…Jā stils katram savs,bet ir interesanti uzzināt apmēram katra stilu 🙂

    Un jaa winamp jau sen vairs neizmantoju un nevienam arī nelieku…

    Ar optimizēšanu arī nenodarbojos-arī nemāku. 🙂

    Elvi neesi slinks uzraksti savu garo sarakstu,man interesē 🙂

    #228648
    Foxsk8
    Participant

    Avira

    CCleaner

    Daemon-tools

    K-lite mega codex pack

    FF / Opera / Crome, uzmetu arī IE8

    7zip / winrar

    Nero / Magic iso

    Apastrofs priekš lv valodas

    Skype

    Adobe reader / Flash

    Java

    Plus pa visu uzmetu šo:

    Tiny regtweak

    https://notepad.lv/regtweak-t140.html

    Tas ir viss pēc būtības ir standartā.

    Tālāk, tiek noņemti visi vizuālie uzstādījumi, standarta tēma, ar min settingiem, plus pilnīgi melns BG.

    Uzlieku beigās vēl sleep funkcijas un lieta darīta. 🙂

    Instalācijas priekš home usera velk kādus 2 gadus stabili, ar regulāru sistēmas apkopi, kur pats lietotājs palaiž to pašu cclenaer, paķer drazu ar aviru, ja tādas ir, un nelieto IE 🙂

    #228649
    linx
    Participant

    Parasti kombinācija ir šāda (tikai no opensource):

    Ofisam: OpenOffice, Foxit Reader, 7zip

    Web: Firefox vai Chrome, atvainojos, bet operu nevaru ciest 😀

    Attēliem: Gimp, IrfanView, dažreiz arī VSO image resizer, ja darbs ar attēliem ir daudz

    Video: MPC, dažkārt VLC

    Audio: pašam vairāk patīk iTunes, bet klientiem parasti vai nu AIMP vai Winamp

    Antivīruss: Avira

    Izklaide: skype, utorrent

    Citām darbībām: Ccleaner, Auslogics Disc Defrag

    Pārējās programmas, kuras tiek instalētas, atšķirās katram klientam individuāli, tas pats arī par utorrentu jāsaka. Runājot par Tildes Biroju – nelietoju jau vairākus gadus un nav bijusi pilnīgi nekāda nepieciešamība pēc viņa. Citi klienti uzskata, ka Tildes Birojs dod maģiskās mīkstinājuma zīmes, tomēr, kad saprot, ka to pašu dod arī Alt Gr, tad jau cita lieta.. tomēr tāpat ir neapmierināti, ja nav Tildes Biroja, jo, redz, komatus nemākam arī likt un Alt Gr ir neērtā vietā 😀

    #228650
    Crow
    Participant

    O jā, kā es varēju aizmirst par Ļāūņā Ļāčšā Apostrofu!

    Tildes murgus nevienam neesmu licis jau labi sen 🙂

    #228651
    shadowmen
    Participant

    visiem prasu,bet savu sarakstu nemaz neesmu ielicis:

    Dotajā brīdī lieku visiem windows 7( traki ir iepaticies)

    Office 2010

    Adobe 4 paka

    Avast

    Vlc ,Gom player,Songbird,DVD X player

    Google Chrome,Mozilla,Opera

    WinRar

    Ultra Iso

    Nero 9

    Tilde 2008

    Skype,your uninstaler,utorrent,Ccleaner utt…

    foxsk8 esmu mēģinājis ari kaut ko līdzīgu Tiny regtweak ,bet viņš uzliek parasti vizuāli tik tizli,ka kaut kā nepiedūra :0 ja varētu atrast kaut ko normālu,kas vizuāli neaiztiek,bet jūtami paātrina būtu labi 🙂

    #228652
    shady
    Participant

    Priekš CD/RW uz win man patīk šis: DeepBurner (free).

    Priekš arhīviem – 7-zip

    #228653
    shadowmen
    Participant

    shady būs jānomēģina DeepBurner ,jo pēdējā laikā saprotu ,ka no visas nero 9 pakas neviens neko vairāk kā ierakstīšanu neizmanto 🙂

    Aaa un Paldies tam kurš nomainīja nosaukumu tēmai(kaut kā neienāca pašam galvā šitik sakarīgi nosaukt) 🙂

    #228654
    Evers
    Participant

    Pēc Win un draiveriem nāk…

    # Audio: Winamp + Into The Windows Media klasiskais skins

    # Video: VLC; K-Lite Codec Mega Pack

    # AV: Avira Free

    # Office: Klientu godprātīgi nopirkto MS Office 2003 un Compatibility paku priekš jaunajiem formātiem; garumzīmēm ar apostrofu – LDC support, kam Birojs 2005, ar uzlieku

    # Internetam: Firefox un kā alternatīva – Opera vai Chrome + Java/Flash/Shockwave atbalstu; Skype/uTorrent (ja tādus lieto)

    # Bildes: Google Picasa un Photofiltre

    # Citas lietas: Winrar, Framework 3.5 SP1, Unlocker, Royale windows xp tēma (ja winXP), Foxit Reader, Nero 6 (Kam W7, tam CD Burner XP, jo jaunie nero smagi iesūko, ar Nero7 rakstītie diski uz W7 ir metami miskastē) ; Daemon Tools Lite

    # Specifiskās vajadzības

    # To, ko neienāca prātā uzrakstīt

    Protams visu glīši sakonfoju, izņemu visādus liekus ķekšus utt. , pašās beigās uztaisu sistemas partīcijai defrag, citādi neko dziļi neoptimizēju

    #228655
    Aldis
    Participant

    Sev ko lieku…

    Pirmie softi straadashanai: Draiveri, Mozilla FireFox (Mazjaudīgākiem Pc – Chrome), 7-zip, deamoon tools

    Tālāk pieslēdzu ārējo cieto disku un…

    AV: pat sev nekādu -konfigurēju citus drošības jautājumus – klientiem AVG Free (CCleaner)

    Audio: Winamp + Bento (Vajag iPodu? Blakus kā sekondārais iTunes)

    Video: Vlc [kodekus un tadus kashmarus nemaz nelieku, nelietoju]

    Office: OpenOffice, MS Office 03,07; Portable Office97 [reāli stāv sararots, nesekoju legalitātei līdzi, pats reti lietoju – bet ravē parastus dokumentus jams vēsi, strādā kā notepads]

    Bildes: Vai nu defaultais iebūvētais [virs XP OS] vai nu Picasa

    CD/DVD: Nero 6-7 (Parasti nāk klientu writeriem līdzi orģinālais disks – pašam arī ir)

    IM: gTalk (Klientiem Skype – pats lietoju savu portablo)

    Web Dev: Gimp, Portable browsers, Pixia, Axialis Icon Workshop, notepad++, Apache [jau konfigureets uz otra HDD]

    +++++

    GoDC++ (Pashkompileets DC klients, uTorrent, Virtualbox, radmin, vnc, openvnnp..

    prieksh XP – TaskbarShufle, bildes parada ka ikonas, un dazhadas modifikacijas… atkariba ko vajg to lieku – bet pamataa shie softi pa priekshu – gan klientiem, gan pasham!

    Parasti jau klientiem lieku ko vinji prasa, un kas viniem bijis ieprieksh! 🙂 Piemeram backupoju Mozillu, u.t.t.

    #228656
    Foxsk8
    Participant

    shadowmen: Kas attiecās uz manis ieteikto tweak priekš XP, tad visus vizuālos var dabot augšā kā nemetās, ok še screen no manas sistēmas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/vls910d0mrtthgc5lr06.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/ef2qcjx9kpvs3tpkg7a2.png[/img]

    #228657
    shadowmen
    Participant

    foxsk8 ,bet uztaisot sitik smuki dabū arī uzlabot ātrumu jūtami???

    Un mums ir vienāda deskop bilde 😀

    #228658
    Foxsk8
    Participant

    Jā, ātrums ir ok 🙂 Padomā no otras puses, vai es savu kaujas, darba mašīnu turētu “sūdīgā” levelī? Protams ka nē. Sēžu uz 2 GB DDRII, 1,8 Ghz, Sempron, 3 SATA HDD, Onboard video, tīrs, lidojoš darba PC.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā