bat fails

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

vitaalijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 91
Pievienojies: 31 Aug 2009, 09:45
Reputācija: 0

bat fails

Post no vitaalijs » 01 Jūl 2010, 15:49

domāju pārmaiņas pēc jāpajautā arī datuvē kautkas, bet tur diezgan neizpalīdzīgi iedzīvotāji, nu nāksies jautāt šjā pusē... tātad tur es rakstīju šādu uzdevumu:

Lieta tāda ka mani nomāc liels slinkums rakties pa tanti googli tādēļ pajautāšu gudriniekiem. Vajadzētu bat failiņu kas iemet tīkla kartei konkrētu ip un visu pārējo. un tad otru kas uzliek optain automātiski. vistai home basic nevar uztaisīt vairākus pieslēgumus tādēļ tāda vajadzība....

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42
Atrodas: Rīga

Post no TokRa » 01 Jūl 2010, 15:58

Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 01 Jūl 2010, 16:03

Nebrīnītos ka vistai .bat supporta nav! [smejos] :D

Jautājums ir visai dīvains, nebrīnos ka divus pieslēgumus [connections], nevar izveidot jo ir tikai viena tīkla ierīce, tā tad, viņa strādā vai nu no dhcp servera velkot IP [automātiski], vai manuāli Tev jāvada ip.

lai vai kā, vismaz viens no .bat failiem varētu izskatīties šādi:

automatiskas_ip.bat

Code: Select all

echo off
cls
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /registerdns
exit
statiskaa_ip.bat

Code: Select all

netsh int ip set address name = "Local Area Connection" source = static addr = 192.168.1.110 mask = 255.255.255.224
Nu paexperimentee.. :) To visu var arī darīt komandlīnijā arī :) (Komandlīnijas varianti vairāk minēti Tokras piemēros)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

vitaalijs
Reģistrēts lietotājs

Post no vitaalijs » 01 Jūl 2010, 16:07

es jau gaidīju ka kāds ieliks ar karoti mutē tā teikt :D bet nu liels paldies saņēmos un palasīju noderēja...

vitaalijs
Reģistrēts lietotājs

Post no vitaalijs » 01 Jūl 2010, 16:08

ooo tomēr kamēr rakstīju atbildi aldis tomēr ielika ar karoti mutē :D nu par to vienu tīka karti skaidrs es vienk gribēju vienu diseiblot un tad otrādi nu taa mainīt to ko vajag lai nav visulaiku jāraksta bet tā basic versija neljauj. vai arī tikai man konkrēti vina nav labvēlīga....

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 01 Jūl 2010, 16:27

tā diseiblot nevarēs, vnk. uz desktopa izveido mapi konekcijas, un tur ieliec shos divus .bat failus. :) Maini peec nepiecieshamiibas.

pie reizes statisko ip liec taadu kaadu Tev vajag, nevis ko tur es iedrukaaju! :D :D [tas tik kaa piemeers] :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot atbildi

Return to “Windows”