Ierīces pingošana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153735
    vitaalijs
    Participant

    Jautājums – kā lai es nopingoju kompi, ja zinu ārējo adresi , lokālā tīkla adresi un portu. Pingoju no ārienes(to jau laikam var saprast pēc jautājuma)???

    #265757
    Crow
    Participant

    Windows: Start > Run > cmd > OK > ping [ārējā adrese] > Enter

    Lokālā tīkla adreses no ārienes nopingot nevar.

    #265758
    nevertell
    Participant

    Run-> cmd -> raksti iekšā “ping ārē.jā.add.rese:ports”

    #265759
    vitaalijs
    Participant

    jāvar.. kā tad lai es pieslēdzos jebkurai citai ierīcei, pieņemsim kaurkādam failu glabāšanas serverītim utt da jebkam ja tas atrodas lokālajā tīklā – ja jau es to neredzu/nepingoju

    #265760
    vitaalijs
    Participant

    nu lūk kautko jau taadu domāju…

    #265761
    Crow
    Participant

    Tāpēc, ka ir divi dažādi tīkli, kurus rūteris savieno ar NAT (Network Address Translation).

    Vadoties no porta numura rūteris pārsūta tavu rekvestu kaut kur iekšējā tīklā, bet kam tieši – to tu nevar zināt.

    Btw, portu nopingot nevar. Ja gribas pārbaudīt konkrētu portu, var izmantot:

    Start > Run > cmd > telnet [adrese] [ports]

    #265762
    vitaalijs
    Participant

    Hmmmm… kautkā nesanāk laikam buus tomeer jaapagūglējās… Ja ports nav vaļā tad metīs kādu kļūdu vai nē???

    #265763
    vitaalijs
    Participant

    Nu vēl kautkur iekšējo adresi varētu piekabināt….

    #265764
    Crow
    Participant

    Nevari tu iekšējo adresi nekur “piekabināt”, ka tev saka.

    Tālāk par rūteri, kas sēž tanī galā, tu netiksi.

    Ja vajag notestēt konkrēta servisa darbību (piem. webservera), tad tajā rūterī vajag forwardēt portu.

    Piem., no ārējās adreses 85.218.XXX.YY porta 80 (HTTP) uz 192.168.1.4 portu 8080.

    Tad visu trafiku, ko sūtīs uz 85.218.XXX.YY 80-to portu, rūteris pados tālāk uz 192.168.1.4:8080. Un otrādi.

    #265765
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Jūs uzskatat par pienākumu katru dienu šitās stulbības gvelzt?

    Vai tiešām katru dienu ir jāpierāda sava bezjēdzīgā parazīta būtība?

    1. Neviens nepajautāja routera modeli!

    2. Neviens nepajautāja ierīces modeli un monitorēšanas vajadzību.

    3. nevertells ieņēma gālējā nožēlojamā pamuļķa statusu.

    #265766
    Crow
    Participant

    Dusmīgais betoniņš tāds sabozies šodien mums. Nu kas tad vainītes, “degvielai” duļķe klāt? Vai pacēla cenu par litru? 🙂

    #265767
    nevertell
    Participant

    Pag, pag, pag, tev dibens sāp, tāpēc ka mans ieteikums sadot tev pa šņobeli bij tik augsti atbalstīts ? Jā, nezinu es neko par networkingu, bet tā būtu pirmā lieta, ko es mēģinātu.

    Man šķiet, ka pietrūkst viņam nevis duļķe, bet beidzot pedotēvs atstiepis kājas, vai kas tamlīdzīgs.

    #265768
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Nu cik vel pierādīsiet, ka esat nekam nederīgi ***? Tas tak jau sen zināms jebkuram domājošam cilvēkam.

    Pa tēmu neko pateikt nespējat, jo nejēdzat, muldat tik visādu ***. Par ko jums algas maksā?

    #265769
    Evers
    Participant

    Par kules kasīšanu! 🙂

    #265770
    Crow
    Participant

    Uķi, uķi, uķi. Nu padusmo, tu tik labi izskaties, kad esi nikns. Kā dižais pāvs torņa galotnē.

    Beidz raudāt, puisīt, rimsti nu. Es tev ko jauku stāstīšu.

    Mēs tevi mucā ieliksim un pa kalnu lejā aizspersim.

    #265771
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Kas ir tie mēs? *** un citi ***?

    #265772
    Sysadmins2
    Participant

    Varbūt vajadzētu beidzot pingot iekšējo ārieni ! 😀 😀 Kā var uzdot tik stulbu jautājumu ? Domā, kā runā !

    Tas man atgādināja šo video:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4dp3VOSTgqA[/youtube]

    #265773
    Crow
    Participant
    #265774
    ruukjis
    Participant

    Betons atkal izceļas, jau kuro reizi pierāda, ka lasīt neprot, bet ar putām uz lūpām brēc, ka visi ir stulbeņi. Es jau redzu tālāko scenāriju:

    vitaalijs: “Mans rūtera modelis ir “bla,bla,bla”

    AndrisnoLiepajas: “Ä€ nu b**ģ, to tak bērnudārzā māca kā šitās h****s konfigurēt. Ja jau esi tik d****s, ka pats netiec galā, tad samaksā man kādam piecīti, lai izdara.”

    Pa tēmu – Vārnis jau visu pateica. Gribi no ārpasaules tik pie kāda verķa savā iekšējā tīklā – konfigurē portforward, vai taisi VPN tuneļus.

    #265775
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Un kā tu, *** ***, viņam noderīgi palīdzēji?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā