Lielisks softs Disku rakstīšanai un apstrādei

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Lielisks softs Disku rakstīšanai un apstrādei

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145476
    Foxsk8
    Participant

    MagicISO

    Lieliska programma, lai ierakstītu, pārrakstītu, dzēstu, izveidot image failus, izveidot jaunas sesijas.

    Iespējas

    1. Ar šo programmu, ātri un viegli varam izveidot image failu no diska (clonu).

    2. Varam arī ļoti ērti pierakstīt datus klāt jau ierakstītajam diskam un veco sesiju izdzēst, rezultātā iegūstot jaunu ierakstītu disku, ar svaigiem datiem. 3. Iespējams ierakstīt līdz pat 50 GB datu. (Protams ja tas ir iespējams).

    Prasības un resursu patēriņš

    1. Aizņem instalācija ap 3MB

    2. Procesora noslogojums ir ļoti niecīgs, atšķirībā no citām programmām (Nero, Alcohol, utt.)

    Rezumējums

    Ieteiktu lietot visiem, kam Nero sagādā problēmas. Esmu ievērojis, kad ar Nero raksta disku, tad ar datoru praktiski neko citu nevaram darīt, jo visi brīvie resursi tiek patērēti disku rakstīšanai.

    #163666
    nitro
    Participant

    1)Tas ir pat veelams ka rakstiishanas laikaa visa uzmaniiba tiek rakstiishanai.

    2)MagicISO ir labs, bet UltraISO ir vairaak fiichas.

    P.S.Un disku rakstiishanai ir taads freeware noderiigs kaa DeepBurner.

    #164500
    nitro
    Participant

    1)Tas ir pat veelams ka rakstiishanas laikaa visa uzmaniiba tiek rakstiishanai.

    2)MagicISO ir labs, bet UltraISO ir vairaak fiichas.

    P.S.Un disku rakstiishanai ir taads freeware noderiigs kaa DeepBurner.

    #163667
    samurajs
    Participant

    Pçc screenshota sprieþot, tâds pat kâ UltraISO vien jau ir. Es pçdçjo lietoju, noderîgs.

    #164502
    samurajs
    Participant

    Pçc screenshota sprieþot, tâds pat kâ UltraISO vien jau ir. Es pçdçjo lietoju, noderîgs.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā