Kā man izgāja ar Elektrons-K

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Kā man izgāja ar Elektrons-K

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156856
    Piskadrons
    Participant

    Līdz šim par Elektrons-K varēja sūdzēties tikai par klientu apkalpošanu, taču ne par pārrāvumiem tīkla darbībā vai ātrumu. Sākās viss ar to ka kautkad, laikam pirmdien, man 1 apkalpojams kantoris iemeta skaipā ka esot jāmaina IP adreses. Man esot jāsazvanās ar ISP (Elektrons-K). Neizpratnē, ka man e-pastā nekas nav pienācis, prasu lai pārsūta man to e-pastu. Š ie saka ka viņiem tas esot PA FAKSU atsūtīts!

    Nākamajā dienā ielogojos routerī, kuram ir viena no abām IP, un uzlieku jauno IP, uzpingoju jauno gateway – nepingojas! Nu neko, nekas cits neatliek, rakstu adminam. Š is man prasa kādas MAC adreses gribēšot jaunajām IP. WTF?!?!?! Kapēc lai man MAC mainītos? Beigās šis itkā esot izdarijis, pārbaudu – jā, routerim iet. Saku ka otru IP adresi mainīšu vēlāk, jo tur serverīts griežās. Pēc idejas būtu jāsaprot ka tā būs 6diena, va ne?

    Admins saka – OK. 4dienas rītā ap 10:00 serveris uz vecās IP vairs nav pieejams! Tieši tad kad esmu izdomājis pagulēt. Aizskrienu ar taksi, uzlieku jauno IP, nopingoju gateway, izskatās viss OK. Aizskrienu tālāk, un atklāju ka gateway ta pingojas bet cauri ta nelaiž! Sāka strādāt 5dien, pēc zvanīšanās, tikai ap 16:30. Nu ko, pavizinājies ar takšiem esmu, izbesijies, ceru ka sūtītie maili lēnām sabirs iekšā, dodos prom. Beigās 6dienas rītā izrādās, ka ienākošais 25 TCP ports ir bloķēts!!!! BLYAD NAHUI!? WTF? BLYAD VELREIZ! Zvanu atkal uz Elektronu, tikai lai saņemtu atbildi ka admins būs tikai 1dien! DIRSÄ€!

    5dienas bez mailiem!

    Būtu zinājis ka šitāds klaunkantoris izrādīsies – būtu savācis serveri uz mājām jau 4dien un pieslēdzis pie Lattelekoma optikas! Taču 3 gadus viss bija bez problēmām, kā lai kautko tādu iedomātos?

    #287968
    root
    Participant

    3 gadus tur kasti kaut kur zem galda kaut kādā bedrē un tad brīnās. Bravo.

    [spoil]

    [img]https://www.bildites.lv/images/vfnfmn660hkw0mfn99od.jpg[/img]

    [/spoil]

    #287969
    samurajs
    Participant

    Patiešām – par Elektrons-K sūdzības it kā nebija dzirdētas. Bet jebkura publiskā provaidera izpratnē interneta pieslēgums ir paredzēts, lai pasērfotu traukiem.lv un izlasītu e-pastu inboxā. Tas, ko tu gribēji no admina, ir pāri viņu sajēgai, jo tur vajag sākt domāt ar galvu. Domāju, ka LTC un citur ir tieši tas pats.

    #287970
    Piskadrons
    Participant

    *** jūs esat aprobežoti ***. Kapēc nebraucat uz ārzemēm? UZ NEATGRIEŠ ANOS!

    #287971
    root
    Participant

    Tāpēc, ka kādam jāpaliek šeit un jāsalabo visi tie murgi, ko tu te esi sabūvējis.

    #287972
    Piskadrons
    Participant

    Tu ar savu .netfx taisies kautko salabot? *** ***

    #287973
    Evol
    Participant

    Klau Beton,tu tiešām esi tik ciets ka vairs nesajēdz ko raksti?Vai arī vienkārši tev nav ko darīt,un esi tik kruc,ka vari nestrādāt?

    #287974
    Piskadrons
    Participant

    Ja tu neproti lasīt tad vainīgs ir rakstītājs?

    #287975
    usins
    Participant

    Jei buu… nu gan cilvēks nemāk risināt problēmas. No tāda admina, kurš 5 dienas nevar neko saķīmitot jātiek vaļā ar steigu. Pasaki kantori 😀

    #287976
    akms47
    Participant

    Andron – brauc uz Zviedriju cirst malku. Pats, droši vien, alkohola dvingā aizmirsi, kurā dienā un laikā palīdzību prasīji, un tagad brauc virsu. Ar elektronu viss ir ok un sarunājams, bet ne piektdien pēc tam kad tu vienpadsmitos, pēc kārtējā alus atmodies, vai sestdien, svētdien. Var visu risināt, bet negaidi, ka tavas žvingas dēļ admins visu nedēļas nogali 24 stundas sēdēs. Ja nepazītu tevi tik sen, sen jau būtu pa to piskadronu sadevis.

    #287977
    Piskadrons
    Participant

    Jūsu tukšā diršana ir bezjēdzīga.

    #287978
    akms47
    Participant

    Jā un vēlreiz ieraudzīšu tevi 92.49. XXX.XXX diapazonā, nepaskatīšos, ka esi draugs. Atnākšu ciemos ar sūdainu mietu un noslānīšu. Tavs IP spīd kā ziemassvētku svecīte, kad tu niekojies.

    #287979
    Piskadrons
    Participant

    Paklau, nu bik jau aizmurgojies…

    Bišķīt faktus nevis kaukādus draudus un apmelošanu!

    #287980
    akms47
    Participant

    Nez kāpēc tev vienīgajam problēmas ar elektronu.

    #287981
    Piskadrons
    Participant

    Tu ierakstiji manā temā apmelojošu tuftu un prasi slēgt tēmu. Pats saproti ko gribi?

    #287982
    valters.vasilis
    Participant

    Viņš grib tavu IP, ziemassvētku svecīšu vietā, jo tavs IP spīd kā ziemassvētku svecīte, kad tu niekojies.

    😀

    #287983
    Piskadrons
    Participant

    Tā izskatās, jā. Pēdējā laikā nav vienīgais paziņa kas prātu izkūkojis. HVZ ko visi sākuši lietot.

    #287984
    valters.vasilis
    Participant

    Ganjau sapīpējušies… linoleju!

    😀

    #287985
    Stat1CX
    Participant

    Kaprons vairs nau modē 😀

    #287986
    Crow
    Participant

    Nekavējoties banot visus, kas atļaujās darīt pāri, apmelot vai citādi aizskart betona jūtīgo dvēsli!!

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/l2w120xs8jcb641b4q.jpg[/img][/spoil]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā