Firefox atbalsts lietotājiem – dzīvais čats!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox atbalsts lietotājiem – dzīvais čats!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146390
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/2008010309001312.png[/imgl]

    Firefox izstrādātāji ir nākuši klajā ar ļoti labu atbalstu saviem lietotājiem, tas ir dzīvais čats (Live Chat).

    Ko tas nozīmē mums – lietotājiem?

    Ikviens, kuram ir kāda problēma ar savu Firefox, lai nav jārakņājas pa forumiem vai google, vai jāmeklē kāda datorspeciālista palīdzība, var pieslēgties bez maksas šim čatam un uzdot savu sasāpējušo jautājumu. Lietotājam centīsies palīdzēt kāds no Firefox palīdzības dienesta.

    Kā pieslēgties šim čatam?

    * Ejam uz adresi: https://support.mozilla.com/kb/Live+Chat

    * Spiežam uz dzeltenīgo lodziņu “We’re Open” {labajā pusē pie lapsas attēla}.

    * Atvērsies logs, kura pirmajā ailē jāieraksta jautājums, otrajā – niks (segvārds), trešajā – firefox versija un ceturtajā – sava operētājsistēma.

    * Kad ailes aizpildītas, tad spiežam uz “Start Chat”.

    * Sāksies čats, kur ar tevi sasveicināsies viens no firefox supporta dienesta un jautās – kā var palīdzēt? Tad arī aprunājaties par sasāpējušo jautājumu.

    Pats izmēģināju – viss darbojas kā nākas.

    #173964
    deivs001
    Participant

    Kādā valodā tad tiek sniegta palīdzba? Angļu, protams, vai ne?

    #173965
    shady
    Participant

    Jā, protams, angļu.

    #173966
    samurajs
    Participant

    Laba fīča, bet neapskaužu tos operatorus… kādus tur vajag nervus, lai veselu dienu atbildētu muļķīgus jautājumus… :wtf:

    #173967
    Loading
    Participant

    1. Nedomāju, ka tajā servisā mācīs kopēt tekstus vai bildes [no draugiem.lv].

    2. :money: 🙂

    #173968
    shady
    Participant

    Loading – Nesapratu tavu 2.punktu. Tas taču ir bezmaksas atbalsts lietotājiem – free pakalpojums. Protams, pašam palīdzibas dienestam jau maksā, bet tā jau ir viņu iekšējā darīšana, jo lietotāju tas neskar.

    #173969
    Tvinky
    Participant

    Loading wrote:

    1. Nedomāju, ka tajā servisā mācīs kopēt tekstus vai bildes [no draugiem.lv].

    2. :money: 🙂

    Ja uzdot jautājumu: kā dabūt bildi kādu, kuru tu pašlaik redzi atvērtajā URL’ā, tad domāju pateiks atbildē RM -> View page info -> Media -> Search image -> Save as. Domāju nav vērts prasīt par konkrētu mājaslapu.

    #173970
    Janchux
    Participant

    Es arī pamēģināju 😀

    Man žēl to operatoru kuram savu stulbo jaut. uzdevu 😉 😉

    Bet cik saprotu, tur jebkurš var palīdzēt, ir tikai jāpiesakās (vai kaut kas tamlīdzīgi) un var sākt palīdzēt.. Jo tur rakstīts: voluntary.. un tas nozīmē brīvprātīgs darbs vai kaut kā tā 😉

    #173971
    memorex
    Participant

    Es arī uzdevu jautājumu kapēc firefox paliek lenāks un vairāk ēd atmiņu, atbildē iedeva lapu kur ir tukšums 😀

    #173972
    normis_161
    Participant

    Nja…. 😀 Man gribējās noskaidrot to, cik viņi ir izpalīdzīgi, tapēc es viņiem uzdevu šādu jautājumu: Where I can find most important Windows XP file and how I can delete that?

    Pirmajā reizē pateica, ka nevar atbidlēt uz šo jautājumu, bet otrajā reizē, kad pamainīju vārdus, tad man pateica, ka man ir pēdējais brīdinājums, kā arī man pateica to, ka es ļauprātīgi izmantoju palīdzības dienestu.:D

    #173974
    osh
    Participant

    Nu, šādus debīlus jautājumus bezmaksas browsera brīvprātīgajam palīdzības dienestam var uzdot tikai sīki latviešu gejiskie smerdeļi. Un vēl pēc tam varonīgi lielīties.

    Tāpat kā agrāk bija latviešu mazajiem pediņiem bums pasūtīt katram pa 50 kastēm ar Ubuntu CD un pēc tam lielīties, ar cik no tiem ir atslaucīta pakaļa un cik ir sadedzināti un izmesti miskastē.

    Trulums.

    #173975
    samurajs
    Participant

    Vot jūs te diršās un vēl gribat lai jums palīdz! Es uzreiz visus šitādus nosūtītu uz konkrētu interneta vietni 😀

    #173976
    normis_161
    Participant

    Osh:

    Quote:

    Nu, šādus debīlus jautājumus bezmaksas browsera brīvprātīgajam palīdzības dienestam var uzdot tikai sīki latviešu gejiskie smerdeļi. Un vēl pēc tam varonīgi lielīties.

    Nesaprotu ar ko te varētu lielīties. Ar to kā pats sev nograuj windows, vai arī kāda citam?:D.

    Vnk es gribēju zināt vai arī uz tāda tipa jautājumiem arī atbild, kā arī to tā jautājumu varētu izsecināt arī to, kuru failu nedrīkstētu aiztikt.

    Kā arī par tādu bumu, ko tu tur esi pieminējis es pirmo reizi dzirdu.

    Quote:

    pasūtīt katram pa 50 kastēm ar Ubuntu CD un pēc tam lielīties, ar cik no tiem ir atslaucīta pakaļa un cik ir sadedzināti un izmesti miskastē.

    Varbūt tavs teiktais ir pārspīlēts, bet tik un tā neko tādu neesmu dzirdējis.

    #173977
    osh
    Participant

    normis_161 wrote:

    Nesaprotu ar ko te varētu lielīties. Ar to kā pats sev nograuj windows, vai arī kāda citam?:D.

    Vnk es gribēju zināt vai arī uz tāda tipa jautājumiem arī atbild, kā arī to tā jautājumu varētu izsecināt arī to, kuru failu nedrīkstētu aiztikt.

    Dļa osobo tupih.

    Kāds Firefox palīdzības dienestam sakars ar WinXP sistēmas failu dzēšanu?

    #173978
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Laba fīča, bet neapskaužu tos operatorus… kādus tur vajag nervus, lai veselu dienu atbildētu muļķīgus jautājumus… :wtf:


    domāju ka tie operatori tur mainās katru dienu – t.i. – drīz vien iet prom, tāpat kā rimi, maxima un superneto pārdevējas un strādnieki.

    #173979
    azazul
    Participant

    Par tēmu: varu tikai apsveikt FF lietotājus, ar kārtējās opera’s fiškas implementāciju priekfirefox.

    https://www.opera.com/support/online/ (liekas šis kau pastāv kādus 3 gadus)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā