Creative Zen – nu jau 32 GB

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Creative Zen – nu jau 32 GB

  • This topic has 14 atbilde, 6 voices, and was last updated pirms 16 years by Anonīms.
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146720
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080326092209651.jpg[/imgl]Kompānija Creative Eiropā sākusi sākusi tirgot jaunu populāro mediapleijeru Zen paaudzi. Iebūvētā atmiņa tagad pieaugusi līdz 32 GB (varianti: 2,4,8,16,32). Š ādā apjomā var ierakstīt 8000 dziesmu mp3, WMA un AAC standartos vai līdz 110 stundām video DivX/Xvid vai WMW standartos. Protams, ka var ierakstīt arī bildes. Ir FM radio.

    Ja ar iebūvēto atmiņu nepietiek – var lietot papildu MiniSD, MicroSD, SD un SDHC atmiņas kartes.

    Pleijeris apgādāts ar 2.5″ īpaši spilgtu TFT displeju 320×240 pix. Bez lādēšanas var 30 stundas klausīties mūziku vai 5 stundas skatīties video.

    [flash width=640 height=350]https://www.creative.com/images/products/mp3/zen/flashes/home.swf[/flash]

    Sīkāk lasīt mājaslapā

    #177289
    Foxsk8
    Participant

    Un kā ar apkalpošanu šeit pie mums. Man tieši Creative Zen 20 GB Portable Media Center, atkāvās cietais disks un pašu mantiņu varēja mest laukā, ja būtu no veikala pirkts, varbūt kāda garantija būtu bijusi, bet tākā lombī pirkts, tad nekādas garantijas.

    #177290
    Jazz
    Participant

    Cik nu tur tā prieka skatīties to video uz viņa, acis tikai sačakarēsi un kārdināt savu prātiņu ar tik “liela izmēra kino” arī nav prāta darbs 😀

    Man ir 2gb Philips aparātiņš, varu sastūķēt tik daudz dziesmas, ka divas dienas neko nevajag dzēst ārā, un ja ir vajadzība pēctam var vēl ierakstīt/izdzēst.

    Maksā arī riebēklis droši vien šausmonīgi.

    #177291
    QueenZ
    Participant

    Nav jau nemaz tik beediigi, daudzi vel tagad baigajaa laimee skataas kino uz saviem 1colliigajiem mobilajiem, saliidzinoshi prieksh playera displays ir cieshams un kino ar nav tik slikts.

    #177292
    Jazz
    Participant

    Ja skaties skatīšanās pēc tad varbūt, bet ja gribi gūt kādu baudu no tā ko skaties tad tas ir galīgi garām.

    #177293
    QueenZ
    Participant

    Jazz wrote:

    Ja skaties skatīšanās pēc tad varbūt, bet ja gribi gūt kādu baudu no tā ko skaties tad tas ir galīgi garām.

    Nu es parasti skatos, lai nosistu laiku brauot kaadus garaakus gabalus ar mashiinu vai sabiedrisko, tiiri labi noder.. ;.

    #177294
    Jazz
    Participant

    Laiku vajag izmantot lietderīgi, bet nu tas jau ir tīri tikai mans subjektīvais viedoklis

    #177295
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man ir Creative MuVo ar 256 mb atmiņu 🙂 NAH TOS GB ZVĒRUS! 😀 man pietiek ari ar FM un 256 mb 😛

    #177296
    Sid
    Participant

    Morpheus wrote:

    Man ir Creative MuVo ar 256 mb atmiņu 🙂 NAH TOS GB ZVĒRUS! 😀 man pietiek ari ar FM un 256 mb 😛

    Nu tad Tev ir reti zemas prasības, čali, man ar 512Mb mobīlajā atmiņas karti ir par maz. 😉

    #177297
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sid wrote:

    Morpheus wrote:

    Man ir Creative MuVo ar 256 mb atmiņu 🙂 NAH TOS GB ZVĒRUS! 😀 man pietiek ari ar FM un 256 mb 😛

    Nu tad Tev ir reti zemas prasības, čali, man ar 512Mb mobīlajā atmiņas karti ir par maz. 😉

    Rati zemas prasības? 🙂 He , būtu tev tādas prasības kā man… Bet es neesmu fanāts un neklausos muziku 24/7 no pleiera, man tam domata Hi-fi sistēma ar 8.2 , tā tomēr ir labāka par austiņam un vēl savieotojama ar resīveru kuram 120 gb iekšas 🙂 any questions? 😎

    #177298
    QueenZ
    Participant

    Jazz wrote:

    Laiku vajag izmantot lietderīgi, bet nu tas jau ir tīri tikai mans subjektīvais viedoklis

    Kaa braucot mashiinaa tu vari lietderiigi izmantot laiku? Blenzhot aaraa pa logu diezko lietderiigi nebuutu.. 😀

    #177299
    Sid
    Participant

    Morpheus wrote:

    Sid wrote:

    Morpheus wrote:

    Man ir Creative MuVo ar 256 mb atmiņu 🙂 NAH TOS GB ZVĒRUS! 😀 man pietiek ari ar FM un 256 mb 😛

    Nu tad Tev ir reti zemas prasības, čali, man ar 512Mb mobīlajā atmiņas karti ir par maz. 😉

    Rati zemas prasības? 🙂 He , būtu tev tādas prasības kā man… Bet es neesmu fanāts un neklausos muziku 24/7 no pleiera, man tam domata Hi-fi sistēma ar 8.2 , tā tomēr ir labāka par austiņam un vēl savieotojama ar resīveru kuram 120 gb iekšas 🙂 any questions? 😎

    Hehe, nu jā, tad cita runa. 😀

    #177300
    Jazz
    Participant

    Ja pats nēesmu pie stūres tad parasti lasu grāmatu vai sastādu plānu nākošajai dienai ;.

    #177301
    QueenZ
    Participant

    Jazz wrote:

    Ja pats nēesmu pie stūres tad parasti lasu grāmatu vai sastādu plānu nākošajai dienai ;.

    Nu tas jau ir smiekliigi.. 😀 Uz shii payera arii var skatiities kaadu labu un izgliitojoshu dokumentaalo filmu, tas nemaz nebuutu nelietderiigi izmantos laiks! 🙂 Kaut gan es paarsvaraa skatos kaut ko vairaak uz entertainment pusi – Get Smart, Full House, According to Jim.. 🙂

    #177302
    Anonīms
    Neaktīvs

    Morpheus wrote:

    Man ir Creative MuVo ar 256 mb atmiņu 🙂 NAH TOS GB ZVĒRUS! 😀 man pietiek ari ar FM un 256 mb 😛

    Nu tad Tev ir reti zemas prasības, čali, man ar 512Mb mobīlajā atmiņas karti ir par maz. ;)[/quote]

    Rati zemas prasības? 🙂 He , būtu tev tādas prasības kā man… Bet es neesmu fanāts un neklausos muziku 24/7 no pleiera, man tam domata Hi-fi sistēma ar 8.2 , tā tomēr ir labāka par austiņam un vēl savieotojama ar resīveru kuram 120 gb iekšas 🙂 any questions? 😎[/quote] Hehe, nu jā, tad cita runa. :D[/quote]

    😎 nu vot 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā