Internets un mēs tajā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Internets un mēs tajā

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159662
    iKey
    Participant

    Aizdomājos. Ar interneta starpniecību esam kļuvuši tik pieejami, sasniedzami – divu peles klikšķu attālumā viens no otra.

    Feisītī un draugos iemetam dažas bildes no tās krāsainības vai blāvuma, kādā nu mēs atrodamies.

    Apskatāmies citu krāsainību vai blāvumu. Tā un tā. Skaisti bērņuki, smaidīgas sejas, vide – tāda vai savādāka. Ai, kāds suns un kāds čalis, vai sieviņa, vai žurciņa, smaidīgi, laimīgi – tas galvenais. Un tievi, jā, tievi, ja nebūtu tievi, tas gan būtu briesmīgi. Bet ir tievi, paldies Dievam.

    Tomēr patiesībā – vai un ko vispār vairs zinām viens par otru? Iluzoru realitāti, kuras drumslas viens otram piespēlējam.

    Vai mēs vairs brāžamies ciemos pie draugiem, pat nezinot, vai viņi ir mājās? Vai mēs vairs vispār zinām, kur tieši dzīvo mūsu draugi?

    Tīmeklī mēs stāstām to, ko vēlamies stāstīt, rādām to, kas skaists. Agrāk, apciemojot draugus klātienē, nevarējām noslēpt nemierīgus acu skatienus un mūsu acu skatieniem nepalika nepamanītas draugu sāpes, pārdzīvojumi, prieki un novalkātās treniņbikses. Mēs BIJÄ€M kopā. Vai tagad esam? Vai esam? Esam jau…

    Tepat un pazuduši.

    #308386
    ruukjis
    Participant

    Mazliet pāri pēcpusdienai un tu jau lupatās pievilcis mūli? :D

    Nopietnim, vai tiešām ir kāds, kurš ir tik ļoti atrauts no reālās dzīves kā autors?

    #308387
    nevertell
    Participant

    Kāds ir skatījies trulus, sensacionālus video bez pamatsatura. A tu pusdienās arī ēd tikai piparus un sāli ?

    #308388
    iKey
    Participant

    Par cik man ir vajadzīga skaidra galva, tad zaļo pūķi – nī nī.

    Ne tikai es esmu atrauts no reālās pasaules, vēl arī jaunā paaudze un lielākā daļa no meinstrīma, kuriem ikdiena ir rutīnā “māja-darbs-māja-darbs…”

    #308389
    nevertell
    Participant

    Tev ir cieti dati, ka darbs-māja-darbs cilvēki agrāk nebija tikpat atrauti no dzīves, kā tagad ? Kāda starpība, kur zombijs zombējās ?

    #308390
    iKey
    Participant

    Smejies vai raudi, uz mani personiski iedarbojās daudzu blogu, sociālo portālu ieraksti, draugu vervelēšana, kur visu laiku maļ: “kas mums bija bērnībā, ko cilveki agrāk darīja” un tādā garā

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Z7dLU6fk9QY[/youtube]

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti