Problēmas ar spēļu iegādi Steamā.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Problēmas ar spēļu iegādi Steamā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158488
    aly`
    Participant

    Tātad tā kā tagad ir tas Summer Sale, domāju nopirkt CS Complete komplektu pa 11 eirām, bet nekas nesanāk. Vislaik rādās šāds ziņojums:

    “An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.

    Please contact Steam Support.”

    Mēģināju gan caur pašu steam programmu, gan caur webu, bet abos gadījumos ir viens un tas pats. Arī mainīju reģionus utt. (….com/?cc=LV)

    Tiek izmantota Swedbank karte. Viss tiek sarakstīts pareizi, bet vienīgais nav skaidrības ko tieši rakstīt tajā Billing Address jeb rēķina adresē

    (palasīju atbalstā, ka tai adresei esot jābūt 100% tādai pašai kā piereģistrātajai kartē, savādāk nekas nesanāks… nav tik ne jausmas, kur to var redzēt o_O Kāds varbūt zin, jo swedbank mājaslapā nekur neatradu, kad ielogojos?)

    Domāju, ka tas varētu būt vaininieks, bet neesmu pārliecināts.

    Ir kādas idejas? Varbūt uztaisīt PayPal kontu tikai vai tur arī nevajag to pašu Billing Address?

    PS. Atvainojos, ja no malas izskatās stulbi, bet vairs neko nesaprotu. Galva jau griežas no baltā teksta uz melnā fona lasīšanas steam supportā 😀

    #299338
    grisha
    Participant

    Iespeejams ka vienkaarshi vinjiem servers nokaaries. Billing adrese ir tava adrese, kura tev bankaa ir pieregjistreeta kaa dziivesvieta.

    #299339
    aly`
    Participant

    Jā, tā es arī sapratu, tikai neesmu pārliecināts, ka ierakstu to 100% pareizi.

    Mēģināju kādas 5 reizes pirkt… nekā

    #299340
    ruukjis
    Participant

    Kas par karti? Steam ir izlepis, tas ņem pretī tikai VISA, MasterCard un American Express, tas neņem pretī Maestro, Visa Electron, turklāt tas var arī neņemt pretī Master vai VISA, ja kartes ir “lētās” – tobiš kartes numurs iegravēts uz iekšu nevis uz āru.

    #299341
    osy
    Participant

    Swedbank ir tāda štelle, ka internetbankā jāieķeksē “Droši pirkumi internetā”.

    #299342
    aly`
    Participant

    Karte ir VISA.

    Par to Osy teikto, neatceros vai kaut ko tur ieķeksēju, vai ne, bet tur par drošiem pirkumiem internetā karte tika reģistrēta.

    #299343
    deriksx
    Participant

    Tieši tā, droši pirkumi internetā, bez tā vari nemocīties

    #299344
    BERILS
    Participant

    dorši pirkumi internetā obligāti. es arī ar peipalu mocijos līdz atķeksēju tos drošos sūdus internetbankā.

    #299345
    deriksx
    Participant

    Swedbank – 67 444 444 dienakts telefons, nezināt nav kauns , vai kā tur bija 🙂

    #299346
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man bij problēmas ar Swed MasterCard. Peijpālis visu atrisināja.

    #299347
    Gustins
    Participant

    Tak uztaisi paypal un miers.. Nākotnē ganjau vēl kādreiz noderēs !!

    #299348
    BSOD
    Participant

    Nevajag stāstīt muļķības. Cik jau neesmu dzirdējis/lasījis, ka neņem pretī Visa Electron (Swedbank). Visu ņem pretī vajag tik ibankā ieslēgt “Droši pirkumi internetā”. Var jau būt, ka vienkrārši esmu kaut kāds izredzētais.

    #299349
    aly`
    Participant

    Beidzot izdevās 🙂 Lieta tāda, ka man steam accounts bija nobloķēts, ko man steam supports paziņoja, jo biju spēlējis pirātiskās versijas 😀 viņi atbloķēja un viss aizgāja bez nekādām problēmām 🙂

    Paldies, visiem par palīdzību!

    #299350
    Stat1CX
    Participant

    Tādēļ nevajag turēt stimu 24/7 ieslēgtu, bet tikai tad kad spēlē kādu steam spēli, tiko beidz, uz reiz steam off.

    #299351
    APOC
    Participant

    Par šo lūdzu sīkāk.

    Bija nelicenzētās pie Favorītiem vai iegādātas spēles šmaucoties ar reģioniem?

    Ja pie favorītiem, tad wtf, tas jau pa lielam tikai shortcuts.

    #299352
    aly`
    Participant

    nē, vnk bija nelegālie varianti. CS:GO tas bija kaut kāds junkies klients, tad vēl 1.6 kso edition un tamlīdzīgi. Acīmredzot, nu zin kā ir, kad slēdz no-steam spēli, kad steam ir ieslēgts. Tad tur kaut kāds errors vai kas rādās…neatceros.

    Laikam tas.

    #299353
    _Mo3_
    Participant

    Kādas mūļķības, es stīmu jau pāris gadus neslēdzu ārā, ikdienā vienmēr ieslēgts un problēmu nekādu! Īpašumā ir gan pizģītās spēles, kuras agrāk varēja dabūt, gan tagad no citiem reģioniem ir geimu pietiekami un neviens nav piesējies!

    #299354
    Stat1CX
    Participant

    Nu skaidrs, es vienkārši esmu paranojiķis, ”Better safe then sorry” Nav velme pazaudēt visas pirktās spēles.

    #299355
    ruukjis
    Participant

    Tu nevari pazaudēt esošās spēles, jo Steam ir tikai izplatītājs – viņiem nav tiesību tev nogriezt esošās spēles, tiesa gan viņi var liegt iespēju iegādāties jaunas spēles, piegriezt skābekli online spēlēšanai un vēl visādas cūcības.

    Bet accountu diseiblošana parasti gan ir saistīta, ja Steam ir aizdomas par to, ka accounts ir zagts nevis spēles.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā