DVD-room medium error

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas DVD-room medium error

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158502
    Drongooo
    Participant

    Nezinat, kā izlabot problēmu rakstot diskos. Esmu jau rakstijis izmantojot dažādas programmas, pat DVD-Room esmu mainijis, bet visu laiku MEDIUM ERROR un neko nevaru iededzināt ne CD ne DVD matricās. Rakstīšanas ātrumu un disku veidus arī mainijis esmu.

    Man ir Win7 Ultimate

    [img]https://www.bildites.lv/images/szz2p9y2xz46bsbxx6l7.png[/img]

    #299431
    shadow118
    Participant

    Ja tas pats errors gan dažādās progās, gan ar dažādiem diskiem, moš pats rakstītājs nosprādzis?

    #299432
    shady
    Participant

    Ja jau pat pašu DVD iekārtu esi mainījis, tad, iespējams, vads ir beigts.

    #299433
    ruukjis
    Participant

    Kā ir ar disku lasīšanu? Vai nolasīt jau ierakstītus diskus var? Varbūt ierīce nemaz nav paredzēta disku rakstīšanai?

    #299434
    Drongooo
    Participant

    Tiko nomainiju vadu, bet tāpat neiet. Iekārtas 100% atbalsta arī rakstīšanu

    [img]https://www.bildites.lv/images/kur3zslvaq35fjjx842.png[/img]

    PS. Diskus lasa. Slēdzu klāt 3 dažādu ražotāju ATA DVD-RW iekārtas. Ar SATA nevaru pārbaudīt, jo diemžēl nav uz vietas.

    #299435
    usins
    Participant

    Linux Lice-CD pamēģini. Tur ar var rakstīt CD/DVD ja vajag. Paskaties, vai TUR raksta. nk uztaisi bootable usb ar YUMI palīdzību un gatavs.

    #299436
    Drongooo
    Participant

    Ja šausmīgi vajadzētu diskā ierakstīt, tad uz otru istabu aizietu un no portatīvā rakstītu…. fakts, paliek fakts, ka ar stacionāro PC, kautkas nav kārtībā un nevaru atrast atbildi KÄ€PĒC 🙁

    #299437
    shady
    Participant

    Tev ieteica pārbaudīt ar LiveCD, lai izslēgtu esošas Windows OS sačakarēšanos. Paņem jebkuru mūsdienīgu linux desktop instalāciju, kaut vai ubuntu, un iestartē CD “live” režīmā.

    #299438
    Drongooo
    Participant

    Neesmu darbojies ar LIVE CD, bet tagad pamēģināšu un došu ziņu…

    PS. Palaidu LIVE CD, bet arī tāpat diskā ierakstīt nevarēju. Parādija kautkādu POWER CALIBRATION ERROR

    #299439
    Andron MacBeton
    Participant

    Fakts ir tāds ka tu neko nejēdz kompjos un teu i piedirsc Vinndoff!

    Samaksā datorspecam par darbu!

    #299440
    Drongooo
    Participant

    Es tā klausos, ka baigais “UMŠ…IKS” esi, ka pat rakstīt vēl neesi pareizi iemācijies.

    Starpcitu šim Windows maksimums 6 mēneši kā ir uzstādīts.

    #299441
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu tikko ar savu tekstu apliecināji savu pamuļķa statusu.

    Kopš kura laika Windowsa piedirstības pakāpi mēra mēnešos? Tu moš arī savs “zināšans” mēr papagaiļos?

    #299442
    Drongooo
    Participant

    Ar to gribēju teikt, ka nav man sainstalēti visādi sūdi kā varbūt tu iedomājies. Pat neviena spēle nav pieinstalēta.

    #299443
    aoma
    Participant

    Betons uzskata, ka pie irsts kompis ir jebkurš, ko viņš nav insatalējis pašrocīgi – neatkarīgi no tā, vai ISO fails sameklēts internetā, jeb izņemts no oriģinālās kastītes, piedevām, tas nedrīkst būt jaunāks par XP 😀

    #299444
    Crow
    Participant

    Nav tādas DVD-room telpas. Ir DVD-ROM. Tāpēc arī droši vien nestrādā un ir beigts. Pizģec, analfabēti.

    #299445
    ruukjis
    Participant

    Vai esi mēģinājis dažādus DVD matricu tipus – DVD+ un DVD-? Vai raksta CD?

    #299446
    Drongooo
    Participant

    Jā, esmu mēģinājis. Tagad pamēģināju parasto CD ierakstīt un arī nekā….

    Googlē meklēju un arī nekādas atbildes neatradu , bet sapratu, ka neesmu vienīgais, kam tāda figņa.

    Crow , nevajag piesieties.

    #299447
    Nettwerk
    Participant

    Nomaini programmu no Ashampoo uz Burnaware vai vienalga uz ko un tad meegjini ko ierakstiit. Bet tas shampuungalvas softs ir hlams. Nezinu ko cilveki tajaa atradushi.

    #299448
    RicoPico
    Participant

    Jau gadiem izmantoju bezmaksas softiņu, sauktu par “DeepBurner”. Nekad nekādu gļuku nav bijis.

    https://www.deepburner.com/index.php

    #299449
    Drongooo
    Participant

    DeepBurner arī nepalīdz [img]https://www.bildites.lv/images/sk3mj9gqag2wgqgj7htu.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā