Aicinājums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Aicinājums

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158512
    stagnese
    Participant

    Labdien!

    Aicinu atsaukties uzņēmīgus pilngadīgus cilvēkus, kas vēlas piedalīties jaunā starptautiskā sabiedriskā Projektā, kas radīts, lai dotu Jums iespēju atrisināt finansiālās problēmas vai vienkārši uzlabot savu finansiālo stāvokli. Nepieciešamas nelielas angļu val. zināšanas un datorprasmes. Sūtiet man, lūdzu, ziņu uz e-pastu [email protected], lai varu iepazīstināt Jūs ar Projektu! Paldies!

    Ar cieņu, agnese

    ///27823978///

    #299573
    Aldis
    Participant

    Ja ieliki šeit topiku, tad lūdzu neliec iet cilvēkam epastā, vai zvanīt uz tel, bet ceru ka atbildēsi uz pāris jautājumiem…. 😉

    Kāda sfēra?

    Kādu izglītību vajag?

    Vai ir mājas lapa, vai kas tāds, kur var izlasīt infu, iepazīties?

    Ja nē, es uzskatu ka šis ir kārtējais “mājās pelnīšanas”, “reklāmu klikošanas”, vai kāds savādāks skameris. 🙂

    #299574
    deriksx
    Participant

    ” nelielas angļu val. zināšanas un datorprasmes.”

    Nekas sakarīgs tas nevar būt 🙂

    #299575
    usins
    Participant

    klikot uz linkiem, tēlot spam botu? un īsti nepareizā vietā iemeti…

    #299576
    Inspektors_Caps
    Participant
    #299577
    web33
    Participant

    Š itos vajadzētu dedzināt uz sārta

    Sveiki! Piedāvāju ļoti interesantu un labi atalgotu darbiņu no mājām uzņēmīgiem cilvēkiem no 18 g. vecuma ar angļu valodas zināšanām un datorprasmēm kādā jaunā amerikāņu kompānijā, kas Projekta ietvaros nodarbojas ar Interneta resursu attīstīšanu. Darba uzdevums ir vienkāršs – sūtīt e-pasta vēstules cilvēkiem Latvijā ar mērķi popularizēt šo kompāniju, tās produktus un pašu Projektu. Būs doti vēstuļu paraugi un instrukcijas darba veikšanai latviešu valodā. Atalgojums būs atkarīgs no ieguldītā darba. Lūdzu, rakstiet man uz e-pastu [email protected], tad ar Jums sazināšos. Ar cieņu, Agnese (27823978)

    #299578
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā ir piramīdas shēma, ar kāju pa muti vajag.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā