Uz Nexus 4 Android 4.3 instalēt riskanti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uz Nexus 4 Android 4.3 instalēt riskanti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158579
    samurajs
    Participant

    Kaut arī Google plaši reklamēja, ka jaunais Android 4.3 darbosies uz visām Nexus ierīcēm, izrādās, ka tā nemaz nav. Uz LG ražotā Nexus 4 viedtālruņa problēmu ir tik daudz, ka tām veltīta vesela oficiālā foruma sadaļa. Daudziem vispār neizdodas uzinstalēt Android 4.3, kaut arī tas pienāk pa gaisu (OTA). Par to, savukārt, ir daudzas sūdzības vācu forumā Androidhilfe.de. Tālrunis pēc restarta vienkārši uzkaras pie Googles X-logo. Š ādā gadījumā vienīgā iespēja ir atiestatīt ierīci uz rūpnīcas programmatūru, kā aprakstīts pamācībā.

    Pikantākais ir fakts, ka Google vēl pirms savām Nexus ierīcēm Android 4.3 nodeva Samsung un HTC izplatīšanai uz Galaxy S4 un HTC One viedtālruņiem. Par šīm instalācijām gan lietotāji nesūdzas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_android43onnexus4_1.jpg[/img]

    #300042
    pear
    Participant

    Nu nezinu, es jau kādā trešajā dienā caur piespiedu atjauninājumu meklēšanu uzinstalēju uz savējā un nekādas problēmas līdz šim nav bijušas, viss tikai strādā daudz labāk.

    #300043
    Nettwerk
    Participant

    Ha ha ha. Google kaa vienmeer grib izlaist kaa super jaunumu, bet patiesiibaa tas superjaunums ir tas pats suuds tikai citaa kuliitee. Jo vecaas probleemas kas ir gadiem jau – nemaz netaisaas salabot. Un kaa peec raksta varam lasiit, ta androidhlams ir nelietojams, sheit tikai un vieniigi pieraadaas googles developeru stulbums. Taapeec es briinos kaa te liela dalja kjeerc un kriit paar to meeslu, kaa arii dazhi onaanisti, kas par android hlamu jau iedomaajas taa orgasms nokjer. Paveerosim Viens piemeers sheit, tipisks android lietotaaju face: https://www.youtube.com/watch?v=fpXNxHZ9As0#at=12

    #300044
    silverstay
    Participant

    Var redzēt puisīt, ka tev patīk ābolīši. Ja būtu pacenties palasīt komentārus, tad izlasītu, ka džekam te jau ir sava pieredze, un nav bijušas problēmas. Un iemācies beidzot lietot garumzīmes, nav vairs tev 12. Jeb tomēr?!

    #300045
    Nettwerk
    Participant

    Nee man nepatiik aaboliishi. Man patiik silverstayam ********* ***** ****** un saukt par ******.

    #300046
    janculis
    Participant

    hmmm.

    Pirmo reizi dzirdu, ka cilvēkam ir tādas simpātijas.

    #300047
    system32
    Participant

    Te jau prasās pēc nedēļas bana? Huh?

    #300048
    aly`
    Participant

    Taisnība, pēc tavas profila bildes jau var pateikt, ka tev patīk lodziņi un flīzītes

    #300049
    silverstay
    Participant

    Man prieks, par tavām simpātijām. Bet tomēr. Garumzīmes.!!!! Iemācies tās lietot, jeb tev Windows8 neļauj tādu lietu darīt? Ko lai saka, gaidi 8.1 update. 🙂 Mošk parādīsies. 😀

    #300050
    Nettwerk
    Participant

    A Mošk neparādīsies.

    #300051
    poisins
    Participant

    https://laacz.lv/apostrofs/

    Cik laba sajūta, kad palīdzi cilvēkam, ar līkām rokām, tikt galā ar analfabētismu!

    #300052
    Nettwerk
    Participant

    A ko dariit ja man ticiiba neljauj izmantot āēī utt visus miikstinaajums utml.

    #300053
    RicoPico
    Participant

    Bez garumzīmēm rakstīju jaunībā, kad strādāju stroikā, komentēju TvNet un Delfi rakstus un dibenu slaucīju kaķī. Nu vairs sociālais statuss neļauj cūkoties.

    #300054
    silverstay
    Participant

    Piedod atvaino, bet : “Ko tu te tagad d….” . Tev kā latviešu cilvēkam vismaz būtu jāciena valsts valoda, un jāpacenšas rakstīt ar garumzīmēm. Es saprastu, ja būtu problēmas ar komatiem. Dzīvē noderēs. Tici man.

    #300055
    piwchix
    Participant

    Tev tāds talants greizās ticībās iesēsties. 🙂

    #300056
    Jaunzems
    Participant

    Nettwerks atkal delīrijā? Nu, tajā smagajā

    #300057
    ruukjis
    Participant

    Nettwerk, ne sevišķi veiksmīgi, mēģina imitēt ķirzaku, cerot iegūt forumu slavu, bet prātiņš pa īsu…

    #300058
    RicoPico
    Participant

    Starp citu Ķirzaks ar garo prātu kaut kur pazudis. Kopā ar Ob 1 Kenobi. Abi mūžīgi kāvās kā laulāts pāris. Kāds nezin uz kurieni abi ir aizmigrējuši? m?

    #300059
    shady
    Participant

    Ob1 ir uz mums apvainojies, ja nekas nav mainījies.

    Ķirzaku nesen izbanoju par kārtējo stulbo lamāšanos no sērijas – “neko nezinu, bet ir viedoklis”.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā