Lūdzu palīdziet atrast Portatīvo datoru!

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Lūdzu palīdziet atrast Portatīvo datoru!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158654
    Tomsk2
    Participant

    Sveiki!

    Nesen izlēmu pirkt portatīvo datoru!

    Doma bija pirkt šo https://www.rdveikals.lv/products/lv/150/25006/sort/1/filter/0_0_0_73082.73097.73098.73105.73111/NP270E5V-X01EE-15.6-i5-3230M-8GB-750GB-EN-DOS-portat%C4%ABvais-dators.html , bet tad es pameklēju internetā informāciju par tā video karti un izrādās, ka tā ir salīdzinoši jauna un slikta. Daudziem internetā arī nepatīk samsung portatīvie datori. Vai kāds lūdzu varētu palidzēt atrast man perfekto variantu? Par datoru varētu maksāt apmēram 400 LS.

    Atmiņa vēlams 500 GB līdz 1TB

    Processors intel i5

    RAM 4gb-8gb

    Gribas, lai vismaz pavelk Rome 2 : Total war uz medium vai low. Spēle vēl nav iznākusi, bet stāsta, ka vajadzīgie parametri varētu būt lidzīgi Shogun 2 : total war

    #300661
    aly`
    Participant

    Reku būs ideālākais variants tavām prasībām, vismaz man tā šķiet.

    https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_k56cb_i5_eng

    * i5 procis

    * 6gb ram

    * 500gb hdd

    * ļoti plāns un diez gan viegls ar alumīnija korpusu

    * ļoti laba videokate, kas uz medium-high pavilks visu, kas tur laukā ir. Krietni labāka par samsungā esošo.

    #300662
    Anonīms
    Neaktīvs
    #300663
    Patrons
    Participant

    Nekādā gadijumā! Autors vēlas spēlēt spēles, tātad primārais ir video karte.

    Pirmais variants ir ļoti labs, jo ar GT740 varēsi normāli uz to izķirtspēju spēlēt tāda tipa spēles + ASUS dzesēšana ļauj spēlēt nenovietojot portatīvo uz paaugstinājuma.

    #300664
    aoma
    Participant

    Varbūt ir vērts nomainīt tēmas virsrakstu? Pilnīgi neko par tēmu neizsakošs 2 vārdu salikums, kas neko labu neliecina par autora prāta spējām.

    #300665
    Tomsk2
    Participant

    Nomainīju! Vēl kaut kas? Bet faktiski jau man ļoti patīk pirmais variants, un es domāju,ka viņu pirkšu. Paldies!

    #300666
    Andritz
    Participant

    Portatīvais spēlēm? 😀

    #300667
    izluks
    Participant

    Par virsrakstu… ja es atradīšu datoru vārdā Portatīvais, es tev viņu tāpat neatdošu! Tas Asus ko tev ieteica tev nederēs… neskaties ultra procesoru datorus. Ja gribi spēlēt, piemet minimums vēl 50 LVL…

    #300668
    aly`
    Participant

    ulv procesoram ir zemāks tdp un frekvence, bet tas nav īpaši būtiski ar i5, tāpēc ka tam ir turbo (2.7GHz), zem kura tas darbojas vislaik, kad tas ir nepieciešams (spēlējot spēles vai esot high performance režīmā) Tas 1.8GHz ir pupu mizas. Apskaties apskatus, tur arī tas pats ir teikts un nav arī nekāda throttling kā to mēdz saukt.

    Ar visu ulv i5 sanāk diez gan labāks darījums kā i3, kas nav ulv.

    Hyperthreading ar palīdzēs

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā