PC

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159643
    marelis
    Participant

    “Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu Rīgā uzdāvināt vai atdot tiešām par nelielām naudām (līdz 20 eur) ejošu datoru ar ekrānu, kuram ir skaņa, darbojas WI-Fi un ar kuru var sērfot internetā. Ja vēl būtu XP ar MS Office – vispār super.

    Rakstiet uz epastu … vai piezvaniet man – …

    Iepriekšpaldies!

    Māris ” [email protected] 25333164

    #308210
    Andron MacBeton
    Participant

    Moš vel pakaļ atslaucīt?

    #308211
    Aldis
    Participant

    Nu tādu tu aptuveni pa 40-50€ labākajā gadījumā dabūsi. Pa brīvu, ja nu tiešām kādam galīgi nevajadzīgs.

    Nu ok, pa kādi 35-40€ varētu es Tev atdot iespējams vienu Acer-u, nelielas probzas ar power pogu – šad tad dēļ nekontakta nevar ieslēgt, un pati power poga atrodas uz dumas shēmas, kurai kkas nav ar portu pie mātenes (karoč izļurkāts). Bet nezinu gan – pašreiz viņu lietoju kā testa lapsi, it visam kas kustās… linuxi, e.t.c… Un ieslēgt 😀 protu viņu tikai es, iespējams citiem nedaleks kā un ko. 😀

    #308212
    RicoPico
    Participant

    Rādās, ka PC nepieciešams mācībām. A ja nu puika ir nākamais Einšteins, kurš pēc gadiem 40 atklās teleportāciju, ceļošanu laikā un to, kā sagriezt sīpolu bez asarām, a jūs te šitā… :>

    Cita starpā, labdarība ir ok lieta, ja vien ir pārliecība, ka līdzekļi nonāks tur, kur tiem jānonāk. Pašam, diemžēl, nav tā, ko čalis prasa. Esmu savulaik bijis līdzīgā situācijā, kad līdzekļi ir stipri ierobežoti, bet gribās dzīvot vismaz puslīdz normālu dzīvi.

    #308213
    Aldis
    Participant

    Nu es ta neko. 🙂 Man pašam arī bij periods kad saņemties iegādāties pirmo PC, pirmo lapsi, utt, bij ko nopūlēties, strādāt, iekrāt, un tā.

    Kā jau saku, ja tieši dotajā momentā būtu man atdodams laptops, atdotu cēliem mērķiem. Nesen viens man tāds bij, atdevu par četrpaku. :>

    Btw, ja nevajadzētu laptopu, bet PC – tad varētu kaut ko sakrāmēt kopā kādu Prescot-u, nu mož pat ko jaudīgāku. Vienīgais pašam būtu monis jāpiepērk klāt, i tie paši maksā ap 15-20€ lietoti.

    #308214
    RicoPico
    Participant

    Vispār ejošu CRT var dabūt arī pa piečuku. Es savējo pirms kāda laiciņa atdevu par velti.

    Starp citu, tofika autors nesaka, ka vajag tieši NB.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā