Facebook Moments – maināmies fotogrāfijām ar seju atpazīšanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Facebook Moments – maināmies fotogrāfijām ar seju atpazīšanu

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161037
    samurajs
    Participant

    Facebook Moments ir patstāvīga iOS un Android aplikācija, kas palīdzēs sakārtot fotogrāfijas pēc datuma un pēc konkrētu personu atrašanās tanīs. Pēdējā gadījumā tiks izmantota Facebook Face Recognition tehnoloģija. Praksē jaunā lietotne atrisinās sekojošu jautājumu: es ar draugiem esam bijuši kādā pasākumā, un visi knipsējām ar mobilo. Vēlos saņemt visas tās bildes, kur mani redz; citas man neinteresē. Jāņem arī vērā, ka ne visiem patiks, ja rakņāšos pa draugu telefoniem, bildes meklējot.

    Protams, var palūgt draugus sameklēt un atsūtīt mani interesējošās bildes pa e-pastu. Tomēr Facebook uzskata, ka sinhronizēt aplikācijā ir daudz ērtāk un drošāk. Visi ieinteresētie pasākuma dalībnieki pierakstās aplikācijā un reģistrē draugus, un bildes starp viņu tālruņiem tiek sinhronizētas – visas vai tikai izvēlētās. Tas nenozīmē, ka viss automātiski nopublicējas uz Facebook sienas. Tāda iespēja arī pastāv, bet lietotājiem ir izvēle. Lai darbotos Face Recognition, Facebook profils gan ir obligāts visiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_moments1_1.jpg[/img]

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti