Baltcom internets

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160096
    djdevil666
    Participant

    Sveiki!

    Noslēdzu ar šo iestādi līgumu pirms 2.5gadiem.

    Pēc līguma beigām biju domājis kautko pamainīt,bet šie nebrīdinot izveidoja lielāku interneta caurlaidību.

    Kad slēdzu līgumu par paku internets+televizija,ātrakais interneta pieslēgums manā adresē bija 20Mbit/s,kas lielākoties arī atbilda.

    Tad,kā jau minēju,kad taisījos mainīt provaideru,šie bija optimizējuši tīklu līdz 250Mbit/s.Es par to uzzināju,kad kādā jaukā dienā man internets jūtami bija paātrinājies,speedtest parādija vairāk kā 250Mbit/s.

    Tā arī paliku pie šī provaidera.

    Tagad viņi ir atgriezuši atpakaļ līgumā noteikto ātrumu.Zvanu,jautāju,šie saka ka jāpārslēdz līgums vēl uz diviem gadiem,tad būs jaunais interneta ātrums(sanāk pēc katras optimizācijas mainīt līgumu un atkal sēdēt 2 gadus).

    Nu tas ir galīgi garām.Lattelecom izdarīja ļoti labi,kad optimizēja,visiem pielika klāt Mbit,nemainot līgumu.

    Tikko pārbaudīju ātrumu https://www.speedtest.net/my-result/3771993483

    Atkal ir atpakaļ vecais,protams priecājos,bet cik ilgi.

    #310956
    djdevil666
    Participant
    #310957
    m_janis
    Participant

    Nu viena otra firma, padzirdot ka klients taisās notīties, pēkšņi atrod iespēju iedot ko labāku, neko nemainot līgumā. Neko jau tu nezaudēsi, ja piemēram, apjautāsies šiem, kā jārīkojas, lai no viņu pakalpojuma atteiktos. Ja viņiem klienti vajadzīgi un menedžeris sakarīgs – gan jau ko piedāvās.

    #310958
    Andron MacBeton
    Participant

    Un kā tu lieto tos daudzos megabitus?

    Kas tevi neapmierina?

    P.S. Š itāds “raxts” vot vaidzēt izmēzt.

    #310959
    zi007
    Participant

    Kāda jēga turēties pie amatieriem, ja Lattelecom par līdzīgu cenu iedod daudz labākas kvalitātes pakalpojumus. Es pazīstu viņu labākos aģentus pie kuriem daudz ko interesantu sarunāt.

    #310960
    Andron MacBeton
    Participant

    Pilnīgs debīlis. Telekomā ir tādi paši amatieri!

    #310961
    cesedy
    Participant

    Labi, ka mums esi tu, Latvidžas Specnaz..

    #310962
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja teu skauž ka es prot vairāk – sāc mācīties!

    Vai arī aizbrauc uz ārzemēm un atsakies no Latvijas pilsonības!

    #310963
    zi007
    Participant

    Es Tev ieteiktu vairāk pastudēt par tehnoloģijām…

    Sāc ar GPON, Infrastruktūras pamatīgu izbūvi pazemē un Interaktīvo TV….

    Konkurenti ekonomē šajos elementos un rezultātā patērētājs par līdzīgām naudām saņem sliktākas kvalitātes pakalpojumus…

    #310964
    Andron MacBeton
    Participant

    TU ESI DEÄ¢ENERÄ€TS! Kārtējais puišelis kurš vairāk par savu puņķi nesaprot.

    1. Pazemes šahta Lattelekom dabuja 1991. gadā bezmaksas! Kurai vel firmai bij tāds atspēriens un bezizmēra pamatkapitāls?

    2. Kad sāka telekoms internetu vispār apsvērt? Knapi 2001.! Smieklīgs internets telekomam bija līdz pat optiku ieviešanai.

    3. Kur dabuja finansējumu optikai? VALSTS IEDEVA!!! Kuram vel provaiderim Valsts iedod naudu?!?!?! Da kautvai nodokļus atlaistu, ja jau iegulda kantoris tajā “infrastruktūrā”.

    4. Kur jums kādi speci telekomā? Jūs visu pasūtat gatavu pie ražotāja! Tīrākie kupi-prodai tirli!

    5. Bet nozombēti gan visi tā kārtīgi, staigājošās reklāmas. Tapēc jau pārrunās skatās – lai tik nau pa gudr! Lai var nozombēt.

    Es esmu jau pa telekomu rakstijis, ja proti search lietot…

    #310965
    zi007
    Participant

    Betoniņ, Tu gan esi izcili pieklājīgs un šķiet, ka pamatoti iepriekš šeit pat forumā tika spriests par Tavām izcilajām prāta spējām, ja reiz tā uzreiz nepazīstamu cilvēku apsaukā…:)

    1. Man kā lietotājam ir pilnīgi vienalga, kā tās šahtas tika dabūtas, ja reiz pakalpojums ir izcilas kvalitātes.

    2. Kad Lattelecom ieviesa dsl tehnoloģiju, tad man un daudziem citiem tas bija labākais iespējamais Internets!:)

    Kur Tu biji, kad man Jelgavas privātmājā vajadzēja kvalitatīvu Internetu par sakarīgu cenu?:)

    3. Protams neesmu liels specis finanšu lietās, jo pašam ir vairāki parādi ar kuriem veiksmīgi cīnos, bet saprotu, ka lieli uzņēmumi ar apgrozījumu un īpašumiem, kaut bankā var dabūt naudiņu. Ja reiz katrs privātais savai mājai varēja dabūt ap 100 000Ls, tad kāpēc gan Lattelecom nevarētu kaut kur piesaistīt ap 20 milj. Ls?

    4. Es Lattelecom nestrādāju. Man tikai nav skaidra Tava piezemētā domāšana, naids, ja reiz neproti pat cienīt citus.

    5. Par nozombēšanu paskaties labāk uz sevi, jo man izskatās, ka Tev ir reāls iracionāls naids pret Lattelecom…

    #310966
    atlans
    Participant

    Labo ātrumu Baltkom dabūja nopērkot vietējos provaiderus (piegādātājus) pie manis tas bija uninet vecmilgravi, tas notika vēlāk un sagaidīto ātrumu tagad ķeru Lattelekom optikā. Par Baltkom bija viens no lētākajiem kabeļtīklu operātoriem, cenas mainījušās no 1.20 uz 1.70, 3.90 LVL un 5 .90 (šī summa eiro) man pēc idejas digitālā tv ko skatījos pie draugiem neietekmēja jo gaidu HD laikus, pagaidām neredzu jēgu likt digitālo televīziju.

    #310967
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    1. Man kā lietotājam ir pilnīgi vienalga, kā tās šahtas tika dabūtas, ja reiz pakalpojums ir izcilas kvalitātes.


    Tu esi tikai sīks aprobežots nejēga bez jebkādas pieredzes. Ko tu vari spriest par kvalitāti?

    Quote:

    Es pazīstu viņu labākos aģentus pie kuriem daudz ko interesantu sarunāt.

    Skatos ka tu jau esi sarunājis sev seksu caur ausēm. Nozombētais pajols.

    Quote:

    5. Par nozombēšanu paskaties labāk uz sevi, jo man izskatās, ka Tev ir reāls iracionāls naids pret Lattelecom…


    Quote:

    2. Kad Lattelecom ieviesa dsl tehnoloģiju, tad man un daudziem citiem tas bija labākais iespējamais Internets!


    Kurš te ir zombēts, ko? Tirls neiznēsātais.

    Quote:

    Kur Tu biji, kad man Jelgavas privātmājā vajadzēja kvalitatīvu Internetu par sakarīgu cenu?

    Man nebija pietiekoši pieredzes.

    Lai gan Liepājā tīklu pavilku, bet sapratu ka ar kapeikpisējiem negribu ņemties.

    Kā arī tādus kredītus, lai uzturētu kapeikpisējklientiem vajadzīgo infrastruktūru, var atļauties TIKAI valsts iestāde.

    Quote:

    3. Protams neesmu liels specis finanšu lietās, jo pašam ir vairāki parādi ar kuriem veiksmīgi cīnos, bet saprotu, ka lieli uzņēmumi ar apgrozījumu un īpašumiem, kaut bankā var dabūt naudiņu. Ja reiz katrs privātais savai mājai varēja dabūt ap 100 000Ls, tad kāpēc gan Lattelecom nevarētu kaut kur piesaistīt ap 20 milj. Ls?


    Tu vispār esi nulle finanšu lietā un šīs valsts uzbūvē kā tādā.

    Quote:

    4. Es Lattelecom nestrādāju. Man tikai nav skaidra Tava piezemētā domāšana, naids, ja reiz neproti pat cienīt citus.


    Pārāk daudz Latvijā ciena visādus dauņus! Piezemēta domāšan ir TEV! Apjēdz jel to un sāc mācīties domāt!

    #310968
    zi007
    Participant

    Betoniņ, vispār Tev ir taisnība, ko gan es varu zināt par kvalitāti un jo īpaši nokrist līdz Tavam uzvedības līmenim arī man nav vēlmes…

    Katrs pats izsver Vipnet, Ostcom vai Elektrons pakalpojumu kvalitāti un to salīdzina ar unikālajām TV skatīšanas iespējām, kādas piedāvā Lattelecom.

    Man bija liels prieks un pagodinājums mazliet tuvāk iepazīties ar Tavu individualitāti! Š ķiet, ka tik daudz naida un neiecietības var būt tikai privātajā dzīvē nelaimīgam cilvēkam…

    Pieņem manus līdzjūtības apliecinājumus!

    p.s.

    https://pods.lv/2010/10/01/policija_aizturejusi_mcbetonu/

    https://datuve.lv/forums/68892/Kas_ta_nu/

    #310969
    cesedy
    Participant

    Tu, mātes nemīlētais un sistais nebērns, kaut ko normālu arī vari uzrakstīt? Nekompetentais debīliķis.

    #310970
    cesedy
    Participant

    Jā, man nu jau dikti skaudīs tavs idiotisms. Lielāks muļķis nav redzēts.

    #310971
    ruukjis
    Participant

    =>zi007

    Vispār pats uzprasījies uz Betona dusmām. Un arī man radās jautājumi, ar ko tad Baltcom ir sliktāks? Sūdīgi pieslēgumi, problēmas ar tīklu, slikts atbalsts (nevar būt, ka sliktāks kā LTC)? Es neko sliktu par viņiem neesmu dzirdējis.

    Kā izpaužas tā LTC “labākā kvalitāte”?

    #310972
    nevertell
    Participant

    Nezinu, kā ar btk internetu un tā kvalitāti, bet skaidri zinu, ka servisa kvalitāte ir kudiš sliktāka kā ltc. Jā, beton, ieodmājies- vēl lielāki kretīni kā ltc.

    #310973
    Ralfie
    Participant

    Man ar ir naids uz Lattelekom un Optron, aizsargjoslu likuma dēļ.. maitas savilkuši kabeļus pa manu zemi un es nevaru mājai piebūvi taisīt nenolokot mega kāpostu, lai viņi pārvietotu savas drātis, ibi0..

    #310974
    Aldis
    Participant

    Tur jau atkarīgs arī no pašvaldības, tie arī met sprunguļus ceļā lai vsp. kko raktu un pārvilktu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā