Debīlā Amērika…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163068
    Andron MacBeton
    Participant

    Skatoties Apple remontētāju rūķīša Louis Rossmann klipus, dzirdēju ka kadrs sūdzās par nenormāli lagojošu internetu. Maksājot pie tam 409$ mēnesī (!) Nu lab, tas ir Manhetenas viducī, bet nu pāris megabiti un tie paši ar packetloss?

    Pameklēju nedaudz, jā, visi amerkāņi sūdzās. Izrādās viņiem, krutajai amērikai, internets ir konkrēta nacionāla problēma! Viņu tehniķi nesaprot ka nedrīkst kabeļus stukāt 100 vietās, neatkarīgi optika, telefona vai koaxiālais. Neviens tehniķis neizprot kā internets vispār strādā, un, pats labākais – priekšnieki, zinot ka piedāvā sūdīgu netu, liek operatoriem piedāvāt dārgāku tarifu! :-D

    WTF? Tos naivos kolonistus tiešām šitā var pist ausēs?

    Februārī pat bija preses konference, kurā NewYork apgabala virsprokurors preses konferencē stāstija ka esot atklāts viss. Viņi zinot kā TimeWarner/Spectrum apkrāpj klientus. Tas bija pusgadu atpakaļ! Un veljoprojām krāpšana turpinās. :-D

    Salīdzinot ar amurkāņiem, mēs laikam nevaram sūdzēties. Ja nu tikai tie kas galīgos laukos. Mums te optika visās guļamrajonu deviņstāvenēs! Pa 200€ var noklāt vel kilometrus 10-15 no pilsētas. Paradīze!

    #331318
    shady
    Participant

    Es nemaz nebrīnos… Dzīvojot IE jau LV liekas interneta paradīze, bet īpaši sūdzēties nevaru. Pirmā lieta, ko nepatīkami nācās piefiksēt bija provaideru ierobežojumi. Sākumā bija kaut kādi 500GB mēnesī uz trafiku, tad vēlāk pacēla uz 1TB, tagad man rāda, ka unlimited, bet māc šaubas, ka tomēr ne. Kaut kur gadu atpakaļ izlasīju provaidera noteikumus un jā, tas unlimited skaitās kā 1TB mēnesī, bet šobrīd aplūkojot sava trafika pārskatu – ir mēneši, kad iet pāri tam 1TB – neviens vismaz man nav zvanījis un ko sūdzējies, ne arī rēķinam ko pielicis…

    Bet nu labi, tas 1TB, ja arī tāds vēl ir – īpaši mani neuztrauc.

    Toties kāds vājprāts ir ar meistariem, točna kaut kādi aunu pieres… Kad ievācos, skatos internets velk tik uz ~8 Mbps. Ok, domāju fakin lēni, it īpaši uz manu ģimeni – n-tie datori, konsoles, telefoni, planšetes… Beigās skatos – kas tur pa sviestu ar vadiem darās? Tas, ka te neviens neko nemāk salodēt (pat neviens nemēģina) ir pilnīgi skaidrs un tas jau sen pierādījnās citās lietās – bet tie debīliķi liek ineta komunikāciju kastītes ar divpusējo līmlenti pie sienas (visur, ne tikai manā mājā – n-tās mājās jau esmu bijis un pat uzņēmumos). Tas te ir normāli, tas jau nekas, ka pēc kāda laika tas viss nāk nost un karājas vados – pat rūterus te iekarina vadā un lai stāv!

    Rezultātā es visu pārtaisīju un tagad strādā pieņemamā ātrumā ~ 40-60 Mbps…

    Nesen vienam palielam uzņēmumam pārvilku internetu – tāds pats ārprāts darījās…

    #331319
    Andron MacBeton
    Participant

    Ä€ tos terabaita limitus viņi ieslēdz tikai ja tu kačā rush-hour. Es kādreiz vilku pa naktīm, nekādi limiti nekad neieslēdzās. Eircom.

    Tehniķi tur ir debīli, bet iebraucēju tur darbā neņems, tikai tapēc ka negrib atzīt ka iebraucējs ir gudrāks par īru.

    A kas pa netu uz 40Mbps? VDSL vai DOCSIS3?

    #331320
    shady
    Participant

    Man ir vdsl… Nez, es neesmu piefiksējis, kad man iet tas trafiks (visticamāk jau 90% pa dienu).

    #331321
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tagad jau IE maģistrāles ir izvilktas normālas optikas, ne? To jau pa radio dzirdēju kaukad 2006. gadā, ka satiksmes ministrs pateica – jābeidz atpalikt no pasaules, un backbone jāizvelk pa (vismaz pusi) budžeta naudas.

    Bet pēc tevis izklausās, ka saucamā last-mile kvalitāte nau mainijusies 10 gadus.

    Kurā miestā vispār esi? Es biju An-Uihm (~50km north DaBļin)

    Ä€, klau, tu līnijas parametrus redzi? Iepostē?

    #331322
    garaisezis
    Participant

    Europē jau vēl viss ok, bet tie kas bijuši Canada vot, tas bija pis*ets…. interneta ātrums max 20mb/s vēl varētu kaut kā izdzīvot, bet nu izvēle 20gb, par 40usd, 40gb par 80usd jeb 200gb par 100usd ierobežojums ir vāks, pāris filmas noskaties un viss. internets nāca mājās no staba iekšā pa apsūbējušu kabeli kā TV komunalkā uz sadalītāju, tālāk uz telefona kasti kurai filts sadala uz telefonu un uz modemu un pēc tam galā vēl routeris…

    Tagad dzīvojot Meksikā nav labāk, no staba nāk kabelis, balts, kā parasts elektrības vads, pie mājas sienas pielika kasti ar samareziem no kuras vnk ar līmlenti pietina parasta telefona vadus kuri pēc tam iet uz routeri. turklāt tam routerim ir sava vietējā firmware ar noslēgtu pppoe kuru neviens nezin, turklāt no vecās dzīves vietas tāds pats routeris neiet, tātad, uzlikt savu nav iespējams. Interneta ātrums 10mb/s downloads un 50kb/ uploads…

    #331323
    Andron MacBeton
    Participant

    Es tām ISP “kompānijām” tur varētu fantastiku uztaisīt, bet neesmu ne kanādis ne loconinja. Mani nejems, jo nespēs atzīt ka daunēnu nācija ir tupaka par iebraucēju.

    Tie direktoreļi uzskata ka pārāk dārgi “ieguldīt infrastruktūrā”, bet turpina ākstīties ar kaukādu falšo meistareļu sūtīšanu “piečinīt”.

    Jebkuram saprātīgam 4kājim ir skaidrs – 100 klaunu ākstīšanās izmaksā dārgāk nekā 1 īsts tehniķis.

    Es pat neaceros kad es būtu redzējis absūbējušu Elektrona vai Ostkoma kabeli. Nu kaukad jau ir bijis, bet… tādā ziņā mums te tas ir retums, dēļ kā varētu pat ietweetot.

    Ak jā, pēc tām vētrām, vai ta tur neizzibeņoja visus tos zirnekļtīklus?

    #331324
    sisidra
    Participant

    Beton tu vispār saproti cik tups tu cilvēku acīs izskaties.Īri neko nesaprot ,kanādieši arī .amerikāņi arī ir tupi.Vai tikai tu nebiji tas kas izgudroja internetu.

    #331325
    Barons
    Participant

    Izskatās esi gatavs stāvēt un krist par ameriku. :D :D

    #331326
    Andron MacBeton
    Participant

    čučundra! viņiem prezidents ir daunelis!

    Aizver savu pāksti!

    #331327
    darklight
    Participant

    Grūti jau to atzīt, bet Betonam katrā šajā posta topikā ir taisnība. Ja tik cilvēks saņemtos un turpinātu tādā pat stilā. Bet diezvai spīd.

    Māsa Jorkšīrā 2 mēnešus gaidīja, lai vispār internetu pieslēdz. Pat konkurences nav!

    #331328
    garaisezis
    Participant

    telefona tornī iepisa divas reizes, otrā bija liktenīgā, bet signālu jau kaut kā jau ķert tā pat. Televīzija kuru neskatos noklājās un nets drausmīgi lēns.

    No kalniem plūst ūdens lejā tā kad pilsētas kanāli ir pārpildīti un jau uz ielām veidojas upes.

    Te neliels ieskats ar foto – Foto

    Bet vispār traki, Mexico city pāris dienas atpakaļ bija zemestrīce 7 balles, Pueblo 8 balles. Plus tagad Puerto Rico viesuļvētra, tā kad es nemaz nesūdzos par lietus gāzēm pagaidām, kamēr mājai caur jumtu nepil iekšā un pa durvīm nesmeļas.

    #331329
    3Dklucis
    Participant

    Tu SkaiDBeton:) tu tiko atbildēji uz visām savām neskaidrībām,tanīs Valstīs-tur prezidenti dauņi un dauņiem internetu nevaig-vis takš skaidrs….Mēs Bērziņa laikā arī bijām tai sarakstā!!!

    Nu tev SkaidBetoN ir uz ko tiekties -iefilterēties Kanādā/ASV par IP spečuku- katra haltūr 5 kanādas $,es domā ka šie būs uz mier,par tādu naudu es arī būt uz mier lai tu man kabēļus sasien bizē,nevis ka tagat pīzdaini aiz regipsa,pietam vēl balti!!!

    #331330
    3Dklucis
    Participant

    Ja jā šitads varētu ko šiem pārmest -ja būtu vinu firmās par darbinieku-nu vismaz par apkopēj….

    #331331
    Andron MacBeton
    Participant

    Pag, Puertorico tas otrais orkāns uzpisās?

    Joptv…

    Neenu teu tur ūdens sīkums, paskaties kas Hjūstonā darijās

    #331332
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, viņš ir gatavs atsūkāt jebkuram amerkānim.

    Vajadzētu iedot brīvbiļeti uz Ä€dažu poligonu, ar plakātiņu – free sucks for every american soldier on my soil!

    #331333
    garaisezis
    Participant

    viesuļvētru jau var vismaz paredzēt, bet zemestrīci gan nē… Apskatījos Huston, tas pats kas pie mums ciemā, tikai to ziņās īpaši nereklamē.

    anyway, ja esi facebook, te visa info kā mums iet jau veselu nedēļu no vietas. Brīnums kā vispār vel ir nets – facebook vietējā viņu lapele

    #331334
    Barons
    Participant

    Ne visiem darbiniekiem var un vajag ticēt, daudzi nostrādā 15 gadus un neko nerubī, jāskatās ko viņš ir panācis, kur strādājis un ko izdarījis pa 15 gadiem, Rīgā pilns ar “labiem” darbiniekiem kuri uztaisa sev mājaslapu (mājaslapu mūsu laikos māk uztaisīt katrs skolnieks) un uzraksta, “Meistars ar 15.gadu praksi!” un tādu sludinājumu SSā un Reklam’ā ir līdz vemšanai.

    #331335
    E-500
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti