Elektrons-K

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148594
    nostreb
    Participant

    23:19 pazuda viss pie iz*istās mātes (no kriev.val. – K jebennoj matjeri), gan internets gan TV.

    #196450
    nostreb
    Participant

    Un pazuda atkal…

    #196451
    nostreb
    Participant

    Un atkal parādijās… kā bākuguns 🙂

    #196452
    grisha
    Participant

    ko piipeejam?

    #196453
    Stat1CX
    Participant

    Un ko tu ar to gribēji pateikt?

    #196454
    samurajs
    Participant

    Jā – starp citu, macbetonam sen jau bans noņemts…

    #196455
    Andron MacBeton
    Participant

    Es gribēju teikt to ko teicu – Elektrons-K internets raustijās kā puņķis uz drāts vakar pa nakti, gan kabeļ gan optikas nets. Un arī TV. Varbūt kādam tas ir svarīgi kurš plāno pārslēgties uz Elektronu.

    #196456
    aoma
    Participant

    Ka tavu māti…

    Es neplānoju.

    #196457
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja, tikai tavu māti…

    Es ar neplānoju….

    #196458
    Stat1CX
    Participant

    Es saprastu ja tas notiktu patstāvīgi, nevis celt brēku ja reizi mēnesī kaut kas nokaras. Starp citu elektrons-k ir pat ļoti ok, solītais ātrums visu laiku turas, nevis kā citiem ISP ir LĪDZ tik un tik bet realitātē ir mazāk un tu neko nevari teikt, jo redz līgumā ir minēts līdz, elektronam nav tāds marasms, solītais ātrums visu laiku turas. Ar stabilitāti arī nav problēmu, pa retam jau kaut kas atgadās, kādu reizi mēnesī pazūd nets uz kādu stundu vai mazāk, bet nekas traģisks.

    #196459
    Anonīms
    Neaktīvs

    par to vel var paspriest, diez ko jūs teiktu ja man ziņu tiešraides laikā pazustu nets 😀

    #196460
    aoma
    Participant

    Morpheus wrote:

    par to vel var paspriest, diez ko jūs teiktu ja man ziņu tiešraides laikā pazustu nets 😀

    Pasaule noteikti turpinātu griezties. :lala:

    #196461
    Loading
    Participant

    aoma. Piekrītu.

    #196462
    drono
    Participant

    Ja vēl ņem vērā to, ka Liepājā naktī uz sestdienu atsevišķos rajonos atkal nebija elektrības, tad īsti nesaprotu, kāpēc Elektrons-k ir tas, kuru nostreb tā lamā, nevis Latvenergo :lala:

    Bet ja tā padomā – ja ir portatīvais, tad elektrības pazušanu jau var arī vispār nepiefiksēt :D:D

    #196463
    nostreb
    Participant

    Es tak nelamāju! Es 1kārši secinu faktu, naktī stundu nebij nets. Viss!

    #196464
    samurajs
    Participant

    Ta provaideru līgumos pat ir punkts, kur atrunāts, ka zināmu stundu skaitu mēnesī drīkst būt pārtraukumi interneta sakaros (viņiem vajagot profilakses taisīt, uzlabojumus utt.). Vismaz Kernel.lv ir tāda prakse. Protams, katru mēnesi jau šie pārtraukumi nav.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā