Teorija par skype

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153271
    Andron MacBeton
    Participant

    Kam tad īsti pieder Skype? Ebay? Tā uz ātro nemaz neatradu cik % kam. Un kam tad savukārt pieder ebay?

    Jautājums pacēlās dēļ nelielas paranoiskas aizdomas.

    Uz Linux pēdējā Skype versija ir 2.1 beta. Priekš Windowsiem visu laiku cep jaunas. Rodas konkrēta nesavietojamība, aizvien jūtamāka. Kam tas ir izdevīgi? Linux pretiniekam. Kurš būtu lielākais Linux pretinieks – domāju nav jāskaidro nevienam.

    Kam būtu tāda nauda lai nopirktu Skype? Arī skaidrs. Ne jau IBM 🙂

    Arī no ekonomiskās puses netiek riskēts, jo mīnusos ieraut īsti nevar, tapēc, ka cilvēki to skype in/out lieto.

    Bet konkurentu var labi ietekmēt, un neviena konkurences auklīte nevar neko izdarīt.

    #260484
    shadowmen
    Participant

    Ble tu tak esi SerLOHS Holmss….

    #260485
    andrejsLi
    Participant

    Nekādas kopsakarības ar konkurenci Microsoft. Windows cilvēki neizvēlas iznākušo Skype versiju dēļ. Te pat oligopols nav iespējams..

    Bet vari aizrakstīt Skype šo jautājumu un tieši tādā pat tonī, kādā rakstīji dzīvnieku patversmes īpašniecei. Varbūt zēni no Skype ar Tevi galā tiks..

    #260486
    Andron MacBeton
    Participant

    2 nedapisteņi paspīdēja

    #260487
    andrejsLi
    Participant

    Latvijā lielāko interneta trolli interesē Skype īpašnieki? Oo 🙂

    Sagribēji viņiem nabaga daudzbērnu māmiņu patēlot?

    Aizej uz skolu skolu un pamācies – Tu mazais, zaļais zobaini..Kāpēc LMT nelikvidē Amigo? Jo aizņem savu tirgus nišu. Tāpat Linux nespēj konkurēt ar Windows. Produkts ir līdzīgs, bet tā lietotājiem ir atšķirīgas vēlmes. Nelabi no Tevis metas..

    #260488
    Bekons ar olām
    Participant

    Beton, tu esi vienreizējs un nepārspējams. Es pat teiktu: vienreizēji nepārspējams :>

    Quote:

    Pirmdienas vakarā policija saņēmusi zvanu, kurā informēts, ka Saeimas ēkā ievietots spridzeklis.

    Zvanītājs ir identificēts. Tas bijis kāds liepājnieks.

    Zvanītājs, visticamāk, nav bijis adekvāts. Iespējams, kaut kādu atkarību rezultātā vai psihiskas traumas rezultātā viņš zvanīja un maldināja tiesībsargājošos dienestus.


    :lala:

    #260489
    Kon
    Participant

    Piekrītu Sašam, priekš kam izstrādāt programmatūru OS’ei, kuru praktiski neviens nelieto?

    [img]https://www.bildites.lv/images/ovduxxt2x3wvw67rd68.gif[/img][img]https://www.yourinternetassistant.com/pics/linux_penguin.gif[/img]

    #260490
    Wuu
    Participant

    Labi ir ka neizstrādā, linux skype versija tāpat ir 10x labāka par Win. Jebal es to windows interfeisu ar 90% uz ekrāna nevajadzīgo saturu un reklāmas logiem.

    #260491
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu bet kā būtu vismaz ar 2.5 vai 3.8 analogu?

    #260492
    delta128
    Participant

    wuu, uz vistas strādāja skype 3.8 bez problēmām un uz win 7 versija 3.6. Pagaidām nav reklāmu un citas drazas. TIesa, par 4xx un 5xx versijām jāpiekrīt, tās ir nelietojamas.

    Betonam – slikti meklēji:

    https://webcache.googleusercontent.com/search?

    q=cache:xkUvvkG2Mk4J:blogs.skype.com/en/2009/09/a_new_chapter.html

    +skype+owners&cd=2&hl=lv&ct=clnk&gl=lv&client=opera&source=http://www.google.lv

    #260493
    usins
    Participant

    Emz,kāda nesavietojamība ir linux skaype ar Windows skype? Neesmu manījis? Ja lieto Skype nopietnam telefonam, tad iesaku izmantot Profesionālus rīkus, nevis skype. Skype var ļoti vienkārši noklausīties. bet pro risinājumi jau domā par dzelžiem, os un softu… nebūs tik viegli…

    #260494
    Wuu
    Participant

    macbeton wrote:

    Nu bet kā būtu vismaz ar 2.5 vai 3.8 analogu?


    Kam tev viņas vajag?

    #260495
    Andron MacBeton
    Participant

    usins wrote:

    Emz,kāda nesavietojamība ir linux skaype ar Windows skype? Neesmu manījis?


    Nu jā, būsi palaidis garām videozvanu problēmu. Pa retam arī nerāda pareizi kontaktu statusu.

    Quote:

    Ja lieto Skype nopietnam telefonam, tad iesaku izmantot Profesionālus rīkus, nevis skype. Skype var ļoti vienkārši noklausīties. bet pro risinājumi jau domā par dzelžiem, os un softu… nebūs tik viegli…


    Kā tad tu viņu noklausies? Vai tad skype nekriptēja savienojumus?

    #260496
    Evers
    Participant

    Nu man jau gan Skype 4.x liekas ideāls, 3.8 nebija ne vainas, jaunajam būtisks pluss ir tas, ka sarakstes vairs nav katra atseviskaa logā, bet zem viena loga ērti pārvaldāmas. Skype 5 jāatzīst ir nedaudz sabojāts salīdzinot ar 4.x.

    #260497
    Kon
    Participant

    Domāju tieši tāpat kā Evers, jau sen nespēju iedomāties skaipu, ne fūlskrīnā

    #260498
    nevertell
    Participant

    Tā, kurš salauza manus forumus ? Atkal kāds trejdeviņu simbolu garu linku ielicis ? Tēmu nafig palasīt nevar.

    Bēt tā anomālija, ko tagad pasniedz uz windows, jau vairs nav normāla. Nafig man skaipa klientam jābūt pa pusekrānu ? Lietoju es viņu tikai saziņai, kamēr es sarakstos, es gribu arī sēdēt noutpedā un jūķūbē, nevis aplūkot savu milzīgo skaipklientu.

    Un vispār viņi teica, ka oupensursēs skaipu priekš linuksa, lai nebūtu stagnācija, itkā protokolus arī vēršot vaļā, vismaz phoronix’ā tā rakstīja.

    #260499
    andrejsLi
    Participant

    Paskaties, kurš ir topika autors, tas arī laikam lauž forumu.

    Andri, aizraksti uz Skype un nokārto! Lai papildina un pielabo tās Skype versijas Notapad’iešu viedokļiem. Tev taču izdosies “patroļļoties”?

    Moš pat Linux no Taviem hostiem varēs lejupielādēt? O_O

    #260500
    KristoZ
    Participant

    andrejLi – Tu šobrīd (šajā tēmā) troļļojies vairāk kā jebkurš cits. Savu nepatiku pret tēmas autoru vari izteikt personīgi – nosūtot PM vai pat sarunājot personīgu tikšanos – ja ir tik daudz uz sirds, bet naidu kurināt gan nevajag. :warn:

    #260501
    Evers
    Participant

    nevertell, ar vienu maģisku taustiņu pa kreisi no “minimize”, tu vari sadaliit lielo logu divos kompaktos, atstaat tikai vajadziigo, sarakstes lodziņu un strādāt kā pa vecam. Un vispār, vai tad tas logs tik liels, vai arī es uz fullhd to nejūtu?

    #260502
    nevertell
    Participant

    Man jau tas boks ir šaurs uz abiem monitoriem, postus nevaru izlasīt ne uz viena, ne uz otra (viens 16:9, otrs 4:3). Bet tagad kautkādu brīnumu dēļ viss ir atkpakaļ kā vajag.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā