Uzmanīgi ar Internet Explorer 8 Beta 2!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uzmanīgi ar Internet Explorer 8 Beta 2!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147251
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080831233155405.jpg[/imgl]Ja kāds vēlas testēt Internet Explorer 8 beta 2 uz Windows XP SP3, tad jārēķinās ar to, ka šo pārlūka versiju vairs nevarēs noinstalēt – tā brīdinājis Microsoft.

    Problēma sagaida tos lietotājus, kuri vispirms uzinstalējuši IE8 beta1 un tikai pēc tam SP3. Tad var tikai apgreidot IE8 uz jaunākām versijām bez iespējas noinstalēt.

    Kurš vēlas testēt noinstalējamu IE8, Microsoft iesaka rīkoties šādi:

    1. noinstalēt SP3

    2. noinstalēt IE8 beta1

    3. uzinstalēt SP3

    4. uzinstalēt IE8 beta2

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080831233245362.jpg[/img]

    Avots – InfoWorld

    #182777
    msh
    Participant

    Muah :rolf:

    Es neizteikšos savas domas par tiem, kas seksploreri instalē lietošanai, tas būs pret noteikumiem 😀

    #182778
    Foxsk8
    Participant

    Uzliku Operu pēc ilgiem laikiem, teikšu kā ir. Nekāda vaina. Ja vecās Operas man nepatika, tad nu uz šo brīdi iznākušā ir jau daudz uzlabotāka. IE ienīstu kā tādu, jo kad veido mājas lapas, visbiežāk IE pārlūks dara brīnumus, tad nu atsevišķi priekš IE jākodē papildus stili, noformējums, utt…

    #182779
    Valodja
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Uzliku Operu pēc ilgiem laikiem, teikšu kā ir. Nekāda vaina. Ja vecās Operas man nepatika, tad nu uz šo brīdi iznākušā ir jau daudz uzlabotāka. IE ienīstu kā tādu, jo kad veido mājas lapas, visbiežāk IE pārlūks dara brīnumus, tad nu atsevišķi priekš IE jākodē papildus stili, noformējums, utt…


    Man arī Opera patīk – vienīgais browseris, kurš nesāk bremzēt, kad ar flash saturu atvērto tabu skaits pārsniedz 10 🙂 Opera un Firefox vismaz darbojas uz vairakām platformām (Linux, Mac, Windows, BSD, Solaris u.t.t.), bet IE?

    Internet Explorer vispār kkāds izvirtulis, nevis pārlūks – nafig tādu vispār vajag testēt.

    #182780
    Tvinky
    Participant

    Valodja wrote:

    foxsk8 wrote:

    Uzliku Operu pēc ilgiem laikiem, teikšu kā ir. Nekāda vaina. Ja vecās Operas man nepatika, tad nu uz šo brīdi iznākušā ir jau daudz uzlabotāka. IE ienīstu kā tādu, jo kad veido mājas lapas, visbiežāk IE pārlūks dara brīnumus, tad nu atsevišķi priekš IE jākodē papildus stili, noformējums, utt…


    Man arī Opera patīk – vienīgais browseris, kurš nesāk bremzēt, kad ar flash saturu atvērto tabu skaits pārsniedz 10 🙂 Opera un Firefox vismaz darbojas uz vairakām platformām (Linux, Mac, Windows, BSD, Solaris u.t.t.), bet IE?

    Internet Explorer vispār kkāds izvirtulis, nevis pārlūks – nafig tādu vispār vajag testēt.

    Jāpiebilst, ka testējām arī uz Win/Mac un diemžēl FF3 pielagoja ar flash 10 tabiem tikai uz Linux (nezināmu iemeslu pēc).

    P.S Var jau lietot kādu grib, to pārlūku, man pagaidām FF3 pilnībā patīk. (Laikam jau leilākā problēma man pārlīst uz Safari ir, jo trūkst nepieciešamo addonu/pluginu, jeb daudzi uz Safari ir maksas).

    P.S.S Mājaslapu veidojot vajag uztaisīt video un parādīt cilvēkam, cik vienkārši ir uzlikt normālu pārlūku un pamazām pārcelt visus IE by default lietotājus uz kādu normālāku pārlūku 🙂

    #182781
    Foxsk8
    Participant

    Vai vēl labāk, izveidot kādu WEB bāzētu FF engine, ienāk ar IE, automātiski pārmet viņu uz FF web engine un ielādē lapu. Nez uz IE notepad kreisā mala vispār pašā lejā noslīdējusi, kaut vai ir IE speciālie css faili.

    #182782
    samurajs
    Participant

    Tvinky: es tev piekrītu, ka FF uz Linux nav labi noslīpēts. Flash saturs lapās viņam konkrēti nepatīk, baigi slogo sistēmu. Uz Linux tad labāk Operu vai kaut Konqueroru.

    #182783
    DMG
    Participant

    Heh bet nu kurš ideāls? Vēl nesen te teicu jums par vienu konkrētu operas bugu, no kura pasargāts nav neviens un būtībā kaut tagad varu visu šo lapu sapist ar vienu komentāru, ka opera rādīs pilnīgi greizi. Diemžēl pārbaudīju un arī jaunās operas versijas nav izlabojušas šo bugu, bet uz manu vēstuli, kuru sūtīju ziņojot par šo bugu operas pārstāvjiem arī atbildi neesmu saņēmis. Tā kā nu nevajag teikt, ka labāks vai sliktāks. Abiem ir savi plusi un mīnusi. Bez tam operai ir viens dīvains grafisks gļuks, kuru nesen pamanīju. Dažreiz, kad vairākas reizes kādu lapu skrullē uz leju un augšu sāk pazust tabulas borderi. Būtībā ielādējas viss ok, noskrullē uz leju kko palasi, atgriezies uz augšu un redzi, ka trūkst viens borderis kkur. Ja noej atkal uz leju un atgriezies viņš atkal parādās.

    Lai arī FF diezgan vēl atmiņas rijīgs es tomēr izvēlos to un vienīgā taisnība, ka IE ir un paliks kā sūds. Varat lielīt viņa ActiveX utt sūdus cik gribat, bet manās acīs viņš labāks nepaliks. Būtībā ar to ActiveX, ko visi liela tas ir tāds sūds ar zemenīti pa virsu. Bet neviens tak sūdu dēļ zemenītes neēdis ne? 🙂

    #182784
    Foxsk8
    Participant

    Es domāju, ka viņi to bugu labi zin, tik vienkārši aizmirsuši vai speciāli atstājuši savām vajadzībām. 😀 Vajag kaut kur publiskot, lai tauta arī redz.

    #182785
    civucavu
    Participant

    Opera randomi krašo uz Linux – Flash contenta. Gandrīz katrā lapā ir kāda Flash reklāma vai kaut kas tamlīdzīgs… vienīgā iespēja ir atslēgt pluginu.

    Gribi testu? Aizej uz Jūtūbi un paskrolē aši video. Viss nofrīzo uz 30. sec. kad atfrīzo contents nokrašojis.

    Par to jau Operas forumos cilvēki bļauj, neizskatās, ka viņi kaut ko steigtos labot.

    Firefox tik nopietnus bugus ar Flash neesmu ievērojis, strādā kā nākas.

    Es gaidu, kad Fx izlabos nopietnu drošības caurumu, lai pēc gada Operas lietošanas atgriestos pie tā.

    #182786
    Foxsk8
    Participant

    Izskatās ka uz nix OS neviens pārlūks nav ideāls. Bet par Operu jaunu uz Win, biju ļoti pārsteigts, varbūt tas tāpēc, ka nekad viņu nebiju tā pētījis un lietojis, cik nu apskatīties vai lapas uz viņu pārāk negļuko.

    #182787
    DMG
    Participant

    Protams, ka zina. Neticu, ka es būtu vienīgais cilvēks uz pasaules, kas ko tādu pamanījis 😀 Un tieši tāpēc man riebjas Opera, ka atsaucības un reakcijas uz vēstulēm nekādas un bugus labot tāpat ar nelabo. Būtībā izskatās, ka vairāk domā par izskatu un kkādām papildus muļķīgām funkcijām, kā par veco bogu labošanu 🙂

    #182788
    Tvinky
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Izskatās ka uz nix OS neviens pārlūks nav ideāls. Bet par Operu jaunu uz Win, biju ļoti pārsteigts, varbūt tas tāpēc, ka nekad viņu nebiju tā pētījis un lietojis, cik nu apskatīties vai lapas uz viņu pārāk negļuko.

    Par skaļu teikts nix OS, Mac OS X ir uz Unix kodola, precīzāk FreeBSD un tur nav tādu joku. Turklāt FF3 lietoju uz visām 3 OS un ar “lagiem” nesaskaros, jo man nekad nav aktīvu 10 saitu (pilnu ar flash video/reklāmām). Testēšanu var labi veikt (un tika veikts toreiz ar “Valodju”) uz One(lvē) saita, kur pilns ar reklāmām.

    P.S Vārdu sakot, gaidam Aurora 🙂

    #182789
    civucavu
    Participant

    Mans iepriekšējais posts par Opera un Flash tiek atcelts, jo:

    Quote:

    Opera 9.60 beta RC 1

    Changelog

    UNIX: Additional fixes to flash plugin handling. Freezes when using flash should now be mostly gone.


    Yay, Linux useri atkal var lietot Youtube.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā