Microsoft Office 2007 – būs ODF un PDF atbalsts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft Office 2007 – būs ODF un PDF atbalsts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146957
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080522230710190.jpg[/imgl]Kompānija Microsoft reiz ir padevusies un nākamajā Office 2007 servisa pakā SP2 iekļaus atvērtā koda dokumentu atbalstu bez īpašiem spraudņiem un papildinājumiem. Pie tam varēšot ODF standartu uzlikt arī kā noklusēto un brīvi pārkonvertēt dokumentus no viena standarta otrā.

    Runa ir par OpenOffice lietoto ODF, formātu SunStarOffice, kā arī atvērtajiem formātiem PDF un PDF/A. Vēl vairāk – Microsoft aktīvi piedalīšoties ODF un PDF standartu izstrādāšanā.

    Uz jauno servispaku gan būšot jāpagaida, tā plānota 2009. gada pirmajā pusē.

    Ko darīt vecāku MS Office (2003, XP) lietotājiem? Par viņiem sola parūpēties projekts SourceForge, kas gatavojas izlaist konvertēšanas spraudni.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080522230800716.jpg[/img]

    Avoti: 1, 2

    #179907
    saru
    Participant

    nūū pdf formātā saglabāt var arī tagad..

    #179908
    samurajs
    Participant

    Hmm… uz Office 2007 varbūt, bet 2003? Un ja otrādi vajag: PDF -> DOC? Izlīdz ABBYY PDF transformer, bet tas nebūt nav par velti…

    #179909
    quizzical
    Participant

    Man tas office 2007 vispār tracina, itsevišķki vēl latviešu valodā

    #179910
    rajah
    Participant

    kas tieši tracina? man gan liekas, ja tāda saskare būtu bijusi jau pašās pirmajās Ofisa versijās….

    #179911
    quizzical
    Participant

    viss tas interfeiss achgaarns, ja pieradis pie vecaakaam versijaam, tad shitajaa gandriiz viss par jaunu jaaskatas, kas kur atrodas… plus veel tradicinaalas “kaajenes” utt…

    #179912
    remarco
    Participant

    O! Buutu jau beidzot laiks.

    Savaadaak man maajaas tagad abi staav, OpenOffice un shis briinums 2007tais …

    tikai taalab ka draudzene magjistru raksta un iisti OpenOffice neorienteejas …

    Tas vispaar diivaini , vinjai darbaa Open staav :DDD

    pabeigs darbu nesiishu nost to microsoft jaukumu :DD.

    A, ko microsoft peedeejaa laikaa uz to opensource tik biezhi skataas?

    Nav ljaunuma bez labuma, vismaz dokjus varees briivi rakstiit kur grib un neuztraukties ka tos kaut kur , nevarees atveert..

    #179913
    saru
    Participant

    quizzical – kāpēc ačgārns ?

    Viss jaunais un nepierastais ir slikts ?

    Kāreiz domāju, ka ir ļoti ērti viss un labi atrodams.

    #179914
    Maris77
    Participant

    quizzical wrote:

    viss tas interfeiss achgaarns, ja pieradis pie vecaakaam versijaam, tad shitajaa gandriiz viss par jaunu jaaskatas, kas kur atrodas… plus veel tradicinaalas “kaajenes” utt…

    Ja tev nepatīk daži neveikli jaunvārdi , tracina viss ofiss? Ja mani tracina lietotājvārds quizzical, es taču nesaku, ka mani tracina visa http://www.notepad.lv vietne. 😀

    #179915
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Tas vispaar diivaini , vinjai darbaa Open staav :DDD

    kas tur dīvains?

    #179916
    saru
    Participant

    Maris77 +1

    #179917
    quizzical
    Participant

    Ja mani tracina Maris77 es arii nesaku ka viss notepad.lv tracina, bet par to ofisu 2007 neko labu nevaru pateikt. Taads ir mans subjektiivs viedoklis, nevienam nelieku domaat taapat.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā