D Diska netieku :(

Sākumlapa Forumi Software Windows D Diska netieku :(

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148331
    Vaz3
    Participant

    Sveiki!

    Staveja uz kompja win7,gaja viss labi,atnacu majas nebutojas,nu neko japarinstale,visus citus diskus aizmirsis laukos,njemu to pashu win7 un instaleju,bet ieprieksh biju uzlicis dazhiem folderiem aisardzibu,ka parejie lietotaji tur netiek,bet tagad netieku D diska,visus premissionus uzlieku bet neatver,kaa lai tiek ieksha?

    Paldies!

    #193350
    Vaz3
    Participant

    Tāmn,esmu uz Linux,jo tas win 7 sāka baigi dirsties…Nezinu kas notika,uzliku VGA draiveri un restartejot viss izskats palika klasic + ilgi būtojās,nu i kamēr nav gala versija nafig,tikai kā lai dabūn jamo uz linux iet?Viņš rāda unclean skutdown,jo windu patiešām pēdejoreiz brutāli restarteju jo vilkās kautkas,paradija lai mēģinu to force komandu,parādijas ka tikai root to var,atbloķēju root akountu,bet nekādi nevaru uzzināt to paroli 🙁

    #193351
    WerNeo
    Participant

    ak vai 😀

    #193352
    Vaz3
    Participant

    Kas ak vai?Es nesakarigi ko uzdrukāju?Nujā šo pieklātos pārvietot laikam uz linux kategoriju,bet vienalga,diskā netieku,dabuju visus root bet vienalga neizdodas

    #193353
    samurajs
    Participant

    https://www.howtoforge.com/ubuntu_edgy_eft_ntfs_ntfs_3g

    2.daļā 2.6 punktā taisni ir par force mount. Sāc studēt.

    #193354
    Vaz3
    Participant

    Ievadiju šo

    Code:

    sudo pmount-hal /dev/sda2

    (sda2 mans disks tas)

    Paprasija paroli,ievadīju,un parādija šo

    Code:

    sudo: pmount-hal: command not found


    Ievadiju

    Code:

    sudo fdisk -l | grep NTFS


    Parādījās

    Code:

    /dev/sda2 15258 30515 122559885 7 HPFS/NTFS


    Un talāk tur nekā nav

    #193355
    samurajs
    Participant

    Tavs bubunts atpazīst D jeb sda2 disku, vajag tik piemontēt pirmo reizi. Ir tāds tūlis ntfsfix, vari pamēģināt atdabūt sda2 ar to: https://man.linux-ntfs.org/ntfsfix.8.html

    Bet vispirms pamēģini vēl šo piespiedu montēšanu:

    sudo pmount -w /dev/sda2

    #193356
    Vaz3
    Participant

    Command not found rāda uz to sudo pmount -w /dev/sda2

    #193357
    WerNeo
    Participant

    un tomēr Ak vai 😀 Sevišķi, ja dažiem folderiem uzliki aizsardzību, tiem būs jautri tikt klāt 😀 Linux te nez vai līdzēs.

    #193358
    Vaz3
    Participant

    Nujā,bet es nesaprotu kāpēc arī pats Win viņu neatvēra,ja aizsardzība bija uzlikta tikai dažiem folderiem?

    Nekādi nesanāk force mount,nāksies laikam nonest un izveidot jaunu partition

    #193359
    Vaz3
    Participant

    Tikko atklājās dīvaina lieta,instalēju battlefield ,uzmountoju otru disku mēģināju norādit battlefielda instalācijai ceļu uz to,kas man neizdevās,taču,nejauši uzspiedu uz D diska un tur rādās visi faili kas tajā ir:

    [img]https://i43.tinypic.com/2nbudlc.jpg[/img]

    Man jau likās ka ar to win aisardzību pat tas nebūs redzams,jautājums paliek tikai tāds,kā viņu uzmountot…

    #193360
    grisha
    Participant

    Mjaa, Bubuntu atkal izceljaas ar kaut kaadiem pmount.. . .

    Protams priekshaa tam kjeemam jaakraamee sudo, bet nu vajag tikai divas rindinjas:

    Quote:

    mkdir /mnt/windows

    mount /dev/sda2 /mnt/windows -t ntfs -r

    Visa probleema. forseet neko nevajag un rakstiishanas tiesiibas jau ar tam diskam nevajag, cik sapratu, galvanais jau datus atguut.

    #193361
    Vaz3
    Participant

    Uzrakstiju,taču iekš Computer vairs nerāda D disku 😀

    #193362
    grisha
    Participant

    nelasiiju visu garo penteri. kas notiek, kad explorerii ieraksti d: ?

    caur disk managment shis ir pievienots?

    #193363
    Vaz3
    Participant

    Tātad ierubīju kompi šodien,atkal rādās tas D disks kompjūteri,ierakstu to ko teici,parādas:

    Code:

    girts@girts-desktop:~$ sudo mkdir /mnt/windows
    [sudo] password for girts:
    mkdir: cannot create directory `/mnt/windows’: File exists
    girts@girts-desktop:~$ sudo mount /dev/sda2 /mnt/windows -t ntfs -r
    girts@girts-desktop:~$

    Un D disks atkal pazud no computer

    #193364
    grisha
    Participant

    kaa no datora pazuud cietais disks?

    Mazs jautaajums, kaa tev ir ar anglju valodas zinaashanaam? Ka ar veelmi pamekleet informaaciju?

    Pameegjini uzzinaat, ko katra no taam komandaam meegjina dariit.

    Piedevaam ljoti meetaajies te rinkjii. TAd tev LInuxaa neko nevajag, tagad seedi Linuxaa. Ko Linux saka par df -h ?

    Negribaas to penteri paarlasiit, bet aatrumaa paarskrienot paari, netapa skaidrs, vai tas >:( disks irpartiicija vai pilniigi atseviskjsh disks? Kas tad iisti notiek ieksh Disk managment ?

    #193365
    Vaz3
    Participant

    partīcija,kas Windows Unclean shut-down rezultātā nav pieejama…Ar angļu val zināšanām itkā viss ir ok,es jau meklēju pēc šādiem atslēgas vārdiem How to force mount ntfs partition on ubuntu

    Kur tas Menidžments ir?Tikai nesmejies,,,

    #193366
    grisha
    Participant

    Vaz3 wrote:

    Ar angļu val zināšanām itkā viss ir ok

    Kur tas Menidžments ir?Tikai nesmejies,,,

    Nesmejos, bet konstateeju faktus.

    Labaa poga uz My Computer > Manage > Disk Managment. scriinshotu, luudzu, studijaa.

    P.S. Meegjini atbildeet arii uz neatbildeetajiem jautaajumiem, savaadi es neko nevareeshu ieteikt. Skatos, paareejiem jau ir apnicis. Taa ka, saac atbildeet uz tev uzdotajiem jautaajumiem, savaadi var naakties stiept uz datorsalonu, lai tauta remontee.

    Pilniigi noteikti zinu, ka es tiktu tiem failiem klaat minuushu jautaajumaa, bet nu shinii gadiijumaa truukst daudz info, kaa arii tiek veiktas diivainas darbiibas.

    #193367
    Vaz3
    Participant

    Ä€,tu par Windowzīgo menidžmentu runā,tiešām nebūsi izlasījis visu,kā jau teicu,windowsa nav,tas tika noņems,atstaju D disku ar datiem,taču Windows Unclean Shutdown rezultātā ir piespiedu kārtā jāuzmounto partition’u (force mount)

    #193368
    grisha
    Participant

    Tad kaada sunja peec jauc iekshaa kaut kaadu D disku?

    Kur tev paraadaas shitaads uzraksts: Windows Unclean Shutdown Windowsaa vai Linuxaa? Vienaa postaa tu lieto Linux, naakoshajaa Windows.

    Piedevaam ljoti apshaubu tavas anglju vaodas zinaashanas.

    Izlasi tak linuxaa iiso manuaali par mount komandu.

    Uzraksti beidzot sakariigi savu probleemu. Un saac atbildeet uz jautaajumiem. Viss. Es tikmeer kluseeju, kameer nebuus sakariiga apraksta un atbildes uz jautaajumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā