Vai Parabellum izkonkurēs Counter-Strike?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vai Parabellum izkonkurēs Counter-Strike?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149390
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_game_2.jpg[/imgl]Counter-Strike, bez šaubām, pieder pie visiecienītākajām tīkla spēlēm. Lai atsvaidzinātu daudziem jau apnikušo izklaidi, vācu Studio Acony radījis jaunu šāda tipa spēli – Parabellum. Sižets vienkāršs, pāris vārdos izstāstāms: pēc stundas Š…ujorkā jānotiek grandiozai katastrofai, ko novērst var tikai Counter-Terror-Force vienība. Pēc kartēm ir jāatrod teroristu sindikāta midzeņi un tie jālikvidē.

    Parabellum pamatā ir Unreal Engine 3.0 dzinis, un spēles bāzes versija būs bezmaksas, tāpat arī visi ieroči un ekipējums. Ja kāds gribēs paātrināti pārvietoties no 1. līdz 60. līmenim – tas gan būšot maksas pakalpojums.

    Publiskā beta testēšana notiks jau septembrī.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pdPGXyEx0xo[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qRag8ufcTBE[/youtube]

    Info

    #208989
    karnaiss
    Participant

    Ceru, ka sis aizstas Counter-Strike 🙂

    #208990
    Kon
    Participant

    Protams , ka neizkonkurēs . CS galvenā pievilcība ir tāda , ka to var gandrīz uz jebkura kalkulatora palaist + vēl vienkāršā fizika . Par daudziem projektiem ir teikts CS killer utt , bet čuš vien sanāk .

    #208991
    aoma
    Participant

    Savulaik Diablo dauzīju uz nebēdu, ari šodien neatteiktos kādu stundiņu veltīt labai RPG spēlītei, bet šūteri mani kaut kā atbaidījuši pašā pamatā.

    #208992
    Gakh
    Participant

    lol, trailerim beigās “Coming 2007”

    Viņu tač ar Counter-Strike salīdzināt nemaz nevar, salīdzināt pēc tā ka Tur ir CT un T, kuriem jāizpilda kāda misija, vnk nav jēgas, jo šitādas spēles ir kaudzēm :/ Un Counter-Strike pats par sevi vienmēr būs, jo tas ir FPS pirmsākums… Un otrais video bišķ atgādina L4D2 Trailer

    #208993
    Kefīrs
    Participant

    Nepārsitīs, tāpat visi p0k3m00ni spēlēs CS. Viņi nav tik gudri lai izdomātu spēlēt kaut ko citu.

    Es labāk palieku pie TF2…

    #208994
    rajah
    Participant

    Si vis pacem, para bellum – gribi mieru, gatavojies karam

    #208995
    Evers
    Participant

    Š itādi neveiksmīgi FPS ir pa pilnam, Combat Arms, šitais, un vēl un vēl. Pilni ar čīteriem, bugiem un citām nebūšanām, jo spēles ir uz ātru roku veidoti krapi priekš tiem atkarīgajiem, kas iekš sakarīgiem FPS (Counter Strike, Battlefield 2, Call Of Duty) jau ir pārsēdējuši jēgu vai arī tos neprot spēlēt.

    Š obrīd lielākais CS konkurents manuprāt ir Call Of Duty 4 Modern Warfare , ko teju nomainīs Modern Warfare 2. Battlefield 2, lai gan vecs, bet ar tiek vēl augstā cieņā turēts, itsevišķi tagad, kad ir izveidots papildinājums Project Reality (Vistuvākais reālai karadarbībai kādu līdz šim esmu redzējis) . Bet savā ziņā neviens no šiem nav nekāds CS konkurents, šīs spēles dalās, nevar gluži vienā maisā likt. Counterstrike popularitāte slēpjas spēles vienkāršībā, glīta grafika (Source) , vienkārša, bet laba fizika, vienkārš gameplay. Kā vienā latviešu videospēļu apskatā bija teikts – “VALVE sliktas spēles taisīt vienkārši neprot!”

    #208996
    Scandal
    Participant

    Š is tālu netiks, jo ir par brīvu, pietam ar leveļiem! Cilvēkiem tomēr labāk patīk zagt, un pietam spēle pati parūpējās, lai jaunajiem spēlētājiem nebūtu interesanti spēlēt lvl atšķirības dēļ! CSS tomēr ir vienkāršs, bet pārdomāts :p

    #208997
    shadowmen
    Participant

    tas pats cs vien ir tik krutaki efekti…..asinis vairak skist un pa kadam normalakam spradzienam….

    #208998
    DjLaCarte
    Participant

    Evers wrote:

    Š itādi neveiksmīgi FPS ir pa pilnam, Combat Arms, šitais, un vēl un vēl. Pilni ar čīteriem, bugiem un citām nebūšanām, jo spēles ir uz ātru roku veidoti krapi priekš tiem atkarīgajiem, kas iekš sakarīgiem FPS (Counter Strike, Battlefield 2, Call Of Duty) jau ir pārsēdējuši jēgu vai arī tos neprot spēlēt.

    Kāpēc Combat Arms būtu neveiksmīgs? Ja viņš būtu neveiksmīgs projekts, tad serveri nebūtu pilni un arī Nexon’am piķis nenāktu kā spaļi no Black Market. CA no LV spēlē tikpat vai vairāk kā COD un BF2, tāpēc neredzu pat kas tur neveiksmīgs. Pluss par čīteriem runājot iekš tā paša CA – vai nu Tu šaut nemāki vai kas, bet čīteri tur tiek izsvēpēti ātrāk par ātru.

    Un par tiem atkarīgajiem vispār esi aizšāvis šķībi.

    *Tie Tavi neveiksmīgie FPS varētu Latvijā būt neveiksmīgi, jo te neko citu kā CS nezin pārsvarā, nu ok tagad ir TF2 arī labi aizgājis tautā, bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām? COD? Nē, tas arī te nav aizgājis. BF2? Nē arī nav.

    #208999
    Evers
    Participant

    bf2 popularitāte ir panīkusi, bet https://bf2.file.lv/ serverī atkivitāte nerimst, bija tur arī PR, tas gan bija tāds patukšs.

    cod4 serveru arī Latvijā netrūkst, pats zinu gamerx, danger, vislabāk patika pāris hardcore serveri https://www.smoke-out.lv/ un vēl viens kam nosaukumu esmu aizmirsis. Arī visi aktīvi.

    Combat Arms un daudzus citus līdzīgus esmu provējis, sākumā interesanti, bet pēc stundas spēle jau pazudusi no mana datora.

    #209000
    Gakh
    Participant

    @ shadowmen, tev vispār ir mazākā saprašanas pēc kā salīdzināt Counter-Strike ar Parabellum ?

    @ DjLaCarte,

    Quote:

    *Tie Tavi neveiksmīgie FPS varētu Latvijā būt neveiksmīgi, jo te neko citu kā CS nezin pārsvarā, nu ok tagad ir TF2 arī labi aizgājis tautā, bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām? COD? Nē, tas arī te nav aizgājis. BF2? Nē arī nav.


    Kā jau minēju augstāk, Counter-Strike ir un būs spēlē ko zinās vienmēr, jo CS ir FPS pirmsākums… Stulbi teikts “bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām?” Daudzko, tas ka tev pazīstamu ir maz kas spēlē tos geimus, nenozīmē ka iekš latvijas viņi nav “aizgājuši”, un liela daļa cenšas spēlēt ārzemju serveros (cik ir nācies sastapt dažādās spēlēs, ārzemju serveros kādu no lv)

    #209001
    DjLaCarte
    Participant

    Evers wrote:

    bf2 popularitāte ir panīkusi, bet https://bf2.file.lv/ serverī atkivitāte nerimst, bija tur arī PR, tas gan bija tāds patukšs.

    cod4 serveru arī Latvijā netrūkst, pats zinu gamerx, danger, vislabāk patika pāris hardcore serveri https://www.smoke-out.lv/ un vēl viens kam nosaukumu esmu aizmirsis. Arī visi aktīvi.

    Combat Arms un daudzus citus līdzīgus esmu provējis, sākumā interesanti, bet pēc stundas spēle jau pazudusi no mana datora.

    Es zinu COD serverus Latvijā un tauta tur spēlē, bet ne visi kas tur spēlē ir no LV – tas, ka serverī ir tauta nenozīmē, ka Latvijā spēle ir populāra.

    Par CA runājot. Tu saki stundu spēlēji un izdzēsi – tak pa stundu Tu visiem modiem nevari iziet cauri. Es personīgi spēlēju tikai Knife fight vai Fireteam un visus Deathmatch utt nespēlēju. + Ieroči jau arī Tev stundas laikā nav nekādi pieejami jēdzīgi – pat visu dienu spēlējot ieroči nekādi tur vēl labie nav.

    *Paskaties uz AA3 vai vispār AA spēlēm. Latvijā viņās nav populāras, bet apskaties, kas notiek aiz Latvijas robežām – visi igauņi un leiši spēlē kā dulli, bet Latvija kā ir tā ir kūtra uz jauniem projektiem un sēž visi uz 1 vai 2 vecākiem projektiem.

    Latvijā spēles lielākā daļa vērtē tā – nav CS, tad tas ir sūds. Tak visi šitie pumpainie un arī nepumpainie tīņi ir un būs auni, bet kad tiešām piesēžas pie kādas citas spēles un pamēģina un tad saka NU JÄ€ Š ITAS ĪSTENĪBÄ€ IR LABS GEIMS.

    *Gakh es nesaku, ka Latvijā nav spēles, kas ir aizgājušas un ir spēlētāji, kas viņas zipina caurām naktīm, bet es runāju par to, kas reāli IR Latvijā dominējošais un tas ir CS un TF2 – viss. Nu ja vari nosaukt, tad nosauc vēl kādu būtisku konkurentu, bet es nevienu nezinu.

    Quote:

    audzko, tas ka tev pazīstamu ir maz kas spēlē tos geimus, nenozīmē ka iekš latvijas viņi nav “aizgājuši”

    Es vispār nespriežu pēc kaut kādiem pazīstamajiem vai kā, bet reāli pēc tā ko redzu, jo man nav nekādi REÄ€LI zināmi cilvēki draugos, kas spēlē spēles.

    #209002
    daGrevis
    Participant

    Nespēlēju shooter un nespēlēšu, tikai quake ir izņēmums. Spēlēju tikai un vienīgi (nu izmēģināt neskaitās) Blizzard grāvējus. Paldies, archeens. 😀

    #209003
    drunk_lizard
    Participant

    shadowmen wrote:

    tas pats cs vien ir tik krutaki efekti…..asinis vairak skist un pa kadam normalakam spradzienam….


    domaaju, ka sjis citaats ir muusu laikmeta pakalja seja….

    #209004
    Janhouse
    Participant

    DjLaCarte wrote:

    Evers wrote:

    Š itādi neveiksmīgi FPS ir pa pilnam, Combat Arms, šitais, un vēl un vēl. Pilni ar čīteriem, bugiem un citām nebūšanām, jo spēles ir uz ātru roku veidoti krapi priekš tiem atkarīgajiem, kas iekš sakarīgiem FPS (Counter Strike, Battlefield 2, Call Of Duty) jau ir pārsēdējuši jēgu vai arī tos neprot spēlēt.

    Kāpēc Combat Arms būtu neveiksmīgs? Ja viņš būtu neveiksmīgs projekts, tad serveri nebūtu pilni un arī Nexon’am piķis nenāktu kā spaļi no Black Market. CA no LV spēlē tikpat vai vairāk kā COD un BF2, tāpēc neredzu pat kas tur neveiksmīgs. Pluss par čīteriem runājot iekš tā paša CA – vai nu Tu šaut nemāki vai kas, bet čīteri tur tiek izsvēpēti ātrāk par ātru.

    Un par tiem atkarīgajiem vispār esi aizšāvis šķībi.

    *Tie Tavi neveiksmīgie FPS varētu Latvijā būt neveiksmīgi, jo te neko citu kā CS nezin pārsvarā, nu ok tagad ir TF2 arī labi aizgājis tautā, bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām? COD? Nē, tas arī te nav aizgājis. BF2? Nē arī nav.

    Kā Tu zini, ka tās spēles nav Latvijā populāras? Jo kautkāds tur Gamerx vai Gign nehostē nestīmoto serveri?

    Tīkla spēles pērk un spēlē uz jebkura servera, kurā pings neliels. Visi tie nelielie nonsteam serveri ir piemērs, kādam serverim nevajadzētu būt.

    Vajadzētu no Steam tikt pie kādas statistikas par to, kuras spēles mūsējie biežāk spēlē.

    Jā, tas coming soon 2007 tāds aizdomīgs. 😀

    #209005
    shadowmen
    Participant

    Gakh sacija: shadowmen, tev vispār ir mazākā saprašanas pēc kā salīdzināt Counter-Strike ar Parabellum ?

    Un shadowmen atbildeja: es salidzinu tikai kaa parasts lietotajs ,kas paris reizes ir uzspelejis cs un noskatijies parabellum traileri…sapratu ka tadus fanus kaa tevi tas aizskar,bet ko darit dzive gruta,pardzivosi….

    #209006
    iReinis
    Participant

    Kurš vispār vairs spēlē to CS? Tā jau ir novecojis spēle. Tāpat kā CSS, ne tur kaut kāda grafika, ne reālisma, liekas ka tu skrien ar kluci, kas nekā nejūt. Pat tetris ir daudz reiz labāks. Tāpat ir sakāms par šo spēli, kur ir redzēts, ka cilvēkam līst asins takā no kečupa burkas 😀 vispār tur tāds murgs izskatās, ka turies.

    #209007
    izredzētais
    Participant

    iReinis, pamēģini, pārgriez sev artēriju & redzēsim vai asinis nelīs kā no keāupa burkas ^^’

    par spēlēm runājot: agrāk ik pa laikam patika padzenāt cs, tad pamēģināju css & pārgāju uz to, spēlēju dikti reti, bet neatturos to ik pa laikam padzenāt..

    te citi ir labi izteikušies par dažādām rpg spēlēm, piemēram to, kura nāca līdz studentu ms office (age of empires III, ja nemaldos?) .. būs jānoprovē ^^

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā