Urā, mani izbanoja no datuves!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Urā, mani izbanoja no datuves!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154357
    darklight
    Participant

    Es jau ilgu laiku domāju, ka tajā miskastē vispār nekādas kontroles nav, spriežot pēc tā, kas tur darās. Bet izrādās – ja vairākos topikos iepostē, ka admini ir idioti un gribu banu, tad kāds tomēr pamostās un izbano! Labi ka tā 😀

    #271961
    samurajs
    Participant

    Es jau Mirtuvē.lv 3 gadus esu nobanots 😀

    #271962
    web33
    Participant

    Mani arī tur nobanoja :)pirms kkādiem pāris gadiem 🙂 atlika tik uzrakstīt (kā smirdēja datuve.lv pirms 2-3.gadiem tā vēl joprojām smird ) momentāli bans :D, boot ar neko daudz neatpaliek,slēdz tēmas vai dzēš ārā ,bet pēdējā laikā ir labojies nedaudz.

    #271963
    dzhonsons
    Participant

    Uhh, kā visi lepojas ar saviem banāniem :>

    #271964
    darklight
    Participant

    Ar banāniem nav ko lepoties, datuve vienkārši ir īpašs stāsts.

    #271965
    Stormbird
    Participant

    Nu tur tiešām nav ar ko lepoties bet datuvē ir labs forums, katru dienu ts pērles var palasīt 😀

    #271966
    shady
    Participant

    Mani arī tur nobloķēja pirms vairākiem gadiem, tā kā nekādas rupjības nerakstu, tad pieņemu, ka dēļ tā, ka pametu datuves administrāciju, lai izveidotu Notepad.lv:) Lai arī tur īpašnieki ir mainījušies, izskatās, ka kultūras līmenis ir zem jebkādas kritikas.

    #271967
    delta128
    Participant

    Pirms dažām nedēļām tur bija troļļu riesta laiks, tagad gan mazliet pieklusis.

    #271968
    reGative
    Participant

    Es Datuvē jau sen neesmu bijis. Reizēm eju zābakā, vienmēr blociņā.

    #271969
    Mr.Death
    Participant

    kusssj! netraucee mironim guleet. :>

    #271970
    atlans
    Participant

    Man fire fox rada ka datuve ir vācijā (flag spraudnis), ar operu neatvert kaut kas ķeras , 😀

    #271971
    ruukjis
    Participant

    Atradis ar ko dižoties… paviāns. Vēljovairāk tāpēc, ka veids kā tu to panāci, bija tizls – pat Betons labāk māk.

    #271972
    Wuu
    Participant

    uptime 14:32:11 up 211 days :> Linux FTW

    #271973
    niki
    Participant

    ES aizvien tur esmu, ja seko noeteikumiem, zini pilnīgi jebko par IT un tā tālāk, tad ir jēga atrasteis šajā un tajā portālā.

    #271974
    TokRa
    Participant

    Sasniegums…

    #271975
    darklight
    Participant

    Kungi un dāmas – pasākuma būtība jau bija tā, ka šā vai tā biju izlēmis no turienes izdzēsties. Bet gribēju pārbaudīt, vai vispār ir iespējams izpelnīties banu portālā, kur nav ne administratoru, ne moderatoru, tikai spamfiltrs. Izrādās – ir 😉

    #271976
    Foxsk8
    Participant

    Te ir viens sakāmais tikai: Lai dzīvo notepad.lv 😀

    Pačukstēšu: Augustā gaidāms kārtējais nelielais update saistībā ar kultūras līmeni, tiks ieviesta advancēta karmas sistēma +1 un -1 sistema, bet par to vairāk uz Augusta mēnesi. Tā teikt, ja sanāks datuves troļi, varēs paši lietotāji viņus administrēt, protams būs sava veida aizsardzības lai nevar sadot nepamatotus mīnusus aiz nepatikas. Taka viss vēl priekšā.

    #271977
    kassells
    Participant

    Datuve smird nahuj! To lopu miskasti vajag aizklopēt.

    #271978
    dzhonsons
    Participant

    Principā, ideāli būtu, ja būtu tikai +1. Savādāk visādi troļļi normāliem postiem salik mīnusus.

    Kassels, smird tikai tavs nemazgātais bebris un zeķes veļaskastē :>

    #271979
    BOFH
    Participant

    Datuves īpašnieks ir *** un moderi ir ***, bet ar ko šī *** lapele ir labāka?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā