Iznācis video atskaņotājs VLC 2.0 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis video atskaņotājs VLC 2.0 Final

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156043
    samurajs
    Participant

    Izstrādātāju grupa VideoLAN iepriecinājusi ar populārā videoatskaņotāja VLC 2.0 mažorversiju. Kad iznāca jaunā laidiena RC, ar galvenajām inovācijām Notepad jau lasītājus iepazīstināja.

    Var atzīmēt, ka VLC 2.0 optimizēts daudzkodolu procesoriem ar videokartes resursu piesaisti dekodēšanai. Ja VLC attīstības sākumposmā sākumā daudzi lietotāji sūdzējās par izrobotām līnijām video kadros, tad ar jaunajiem filtriem tas tā vairs nevajadzētu būt.

    Automātiskā atjaunināšana no VLC 2.0.0 RC man nedarbojās, tāpēc visi dodamies uz VideoLAN lejupielāžu lapu un atjaunināmies manuāli. Š obrīd pieejamas Windows un Mac versijas, Linuxam atskaņotāju var kompilēt no izejas koda.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lvc_1.jpg[/img]

    #282866
    shady
    Participant

    VLC ir labs, prieks, ka ir izturējis konkurenci.

    #282867
    LooNeY
    Participant

    😛 kopš aizvakardienas lietoju vlc 2.1.0 RC

    #282868
    Evers
    Participant

    Mainot skaļumu, tas nomainās ar gandrīz sekundes aizkavi. Sīkums, bet tracina, vecajam tādu problēmu nemanīju.

    #282869
    Triggers
    Participant

    Ir labs !

    Bet laikam palikšu vēl pie vecās versijas, kamēr jauno atblusos 🙂

    #282870
    samurajs
    Participant

    Kāda pussekundes aizkave tiešām ir. Man īpaši netracina, jo skaļumu lielākoties regulēju tumbās.

    #282871
    wersoo
    Participant

    Otrais vienkārši ideāls. Blu-ray atskaņo ekselenti – bez svītrām un tīšanas bagiem..

    #282872
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vai kādam varētu būt kāda ideja. Man vienmēr ir visādi gļukojis, bet šis ir kas jauns.

    Es atveru full hd filmu, uzlieku fullscreen uz monitora..ideāli. Ievlku uz televizoru (kā extend monitor), un tad kompis raustās, video raustās. Itkā noresetoju visus video setingus gan videokartei gan VLC (2.0). Ar MplayerClassic ar savādi, full screen uz TV vnk melna bilde. netieku gudrs, kas par problēmu

    #282873
    pilsonis.zarins
    Participant

    Alvi, par šo tēmu nav man bijusi pietiekami liela saskarsme, taču pieļauju ka raustīšanās varētu nozīmēt to ka dzelži nevelk līdzi video. Kāds kompis tev ir? Tomēr jo lielāku ekrānu esi pieslēdzis, jo lielāka būs datora noslodze – tas varētu izksaidrot kādēļ uz mazā ekrāna bilde neraustās. Varbūt vēl tārpi, novecojuši draiveri. Kāda ir cpu un ram noslodze kad palaid video uz TV?

    Varbūt esi uzinstalējis arī kādu/s kodeka paku/as?

    Tāds gala “caur dibengalu” variants būtu ielikt datorā citu cietni un uz tā uzstādīt svaigu operētājsistēmu un pavērot vai problēma neatkārtosies.

    #282874
    Evers
    Participant

    Iznākusi 2.0.1 versija, bet problēma tāda, ka skaņas vairs nav vispār. Gūglē skatoties, neesmu vienīgais, gan linux, gan windows lietotāji sūdzas, ka ar šo versiju pazūd skaņa gan mūzikas failiem, gan video.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā